To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy zgadzasz się na legalizację związków homoseksualnych?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, zgadzam się na małżeństwa
50.00%
6 50.00%
Tak, ale na związki partnerskie
25.00%
3 25.00%
Tak, na małżeństwa, ale bez prawa do adopcji
8.33%
1 8.33%
Nie zgadzam się
16.67%
2 16.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legalizacja związków homoseksualnych, czy i dlaczego?
Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Jeśli mówić o homoseksualnym związku, to raczej partnerskim nie małżeńskim.
Odpowiedz
- ||| - napisał(a):Gdybyś sobie powiesił na tyłku naklejkę "kopnij mnie" i jakiś miały gówniarz by Cie trzasnął z buta, byłbyś zdziwiony?
RAHIM:Czyli twoim zdaniem homoseksualista to osoba która "prosi się" żeby być wyśmiana?

Nigdy jeszcze nie spotkałem się z jakimikolwiek szykanami na ateistów.
RAHIM:To masz stary duż oszczęścia, ja spotkałem się bardzo często. Zrozum, to że się z czymś takim nie spotkałeś, nie oznacza że takie zjawisko nie istnieje.
Twojej ostatnij wypowiedzi na temat homoseksualizmu nie zrozumiałem. Chodzi ci o to że opinia na portalu innastrona.pl jest przstarzała? Jesli tak to sie zgodze.
Odpowiedz
Cytat: Czyli twoim zdaniem homoseksualista to osoba która "prosi się" żeby być wyśmiana?

Nazywanie kogoś gejem dla większośći jest obrazą. Wyzwisko "pedał" używa się nawet wtedy, gdy nie tyczy się ono zachować homopodobnych; staje się wręcz synonimem "śmierdziela", "debila", czy "pojebańca".
W takiej atmosferze po prostu niemożliwe jest wychowywanie dzieci z przeświadczeniem, że homosekusalizm to coś normalnego.

Nazwałbys swego dzieciaka "Wacek"? Śliczne imie, ale większość z niego rezygnuje, by nie narażać dzieciaka na przykrości.

Homo. nie mają prawa by zamieniać czyjeś życie w piekło i wystawiać je na ciągłe drwiny.

Cytat: Twojej ostatnij wypowiedzi na temat homoseksualizmu nie zrozumiałem. Chodzi ci o to że opinia na portalu innastrona.pl jest przstarzała?

W innastrona.pl piszą

Cytat: . Sugerowano np., że nieprawidłowości w przebiegu ciąży matki i związane z tym zwiększone wydzielanie jej hormonów mogą zwiększać prawdopodobieństwo, że dziecko będzie miało orientację homoseksualną. Podobną rolę przypisywano też nadmiernemu stresowi, jakiemu podczas ciąży poddane są niektóre kobiety.

Na homoseksualizm.pl teoria ta jest przedstawiona jako pewnik. Nie za bardzo wiem na jakiej podstawie, tym bardziej, że bliźnieta jednojajowe powinny w tym wypadku byc albo razem homo albo hetero, skoro żyją razem w łonie matki.

mam nadzieje, że teraz wszystko jasne
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
ANTYCHRYST napisał(a):Ty ćpałeś coś, bo inaczej wiedziałbyś, że mi i wszystkim tu piszącym, chodzi o małżeństwa pomiędzy parami TEJ SAMEJ PŁCI, a nie GEJA I LESBIJKI.

To jest niemożliwe z samej natury rzeczy. Podobnie jak niemożliwe jest używanie lodówki w charakterze pralki.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster napisał(a):
ANTYCHRYST napisał(a):Ty ćpałeś coś, bo inaczej wiedziałbyś, że mi i wszystkim tu piszącym, chodzi o małżeństwa pomiędzy parami TEJ SAMEJ PŁCI, a nie GEJA I LESBIJKI.

To jest niemożliwe z samej natury rzeczy. Podobnie jak niemożliwe jest używanie lodówki w charakterze pralki.

Jest możliwe. Jakoś na zachodzie do takich małżeństw dochodzi :> Czary mary czy co? Język
Odpowiedz
ANTYCHRYST napisał(a):
pilaster napisał(a):
ANTYCHRYST napisał(a):Ty ćpałeś coś, bo inaczej wiedziałbyś, że mi i wszystkim tu piszącym, chodzi o małżeństwa pomiędzy parami TEJ SAMEJ PŁCI, a nie GEJA I LESBIJKI.

To jest niemożliwe z samej natury rzeczy. Podobnie jak niemożliwe jest używanie lodówki w charakterze pralki.

Jest możliwe. Jakoś na zachodzie do takich małżeństw dochodzi :> Czary mary czy co? Język

Po prostu nie są to małżeństwa, choćby i LOBBY tak je nazywało.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Ale cię to "lobby" prześladuje, aż na jego rozkaz piszesz je dużymi literami. Wytłumacz mi tylko, co to właściwie jest. Bo przeciwnicy małżeństw homo ciągle o tym pieprzą, a jakoś nikt nie sprecyzował czym ono jest (a może się myle? :roll: ).
Odpowiedz
ANTYCHRYST napisał(a):Ale cię to "lobby" prześladuje, aż na jego rozkaz piszesz je dużymi literami. Wytłumacz mi tylko, co to właściwie jest. Bo przeciwnicy małżeństw homo ciągle o tym pieprzą, a jakoś nikt nie sprecyzował czym ono jest .

Pisałem już o tym. Antychryst jak zwykle nie czytał. Smutny Lobby to grupa pedałów usadowionych na wpływowych stanowiskach, najczęsciej w mediach, którzy odczuwają potrzebę przekonania heteroseksualnych podludzi, że homoseksualiści są właśnie szczytową emancją ludzkosci i w związku z tym należy im się szereg przywilejów. Smutny
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
ANTYCHRYST

Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Jeśli mówić o homoseksualnym związku, to raczej partnerskim nie małżeńskim.
Odpowiedz
pilaster napisał(a):Pisałem już o tym. Antychryst jak zwykle nie czytał. Smutny Lobby to grupa pedałów usadowionych na wpływowych stanowiskach, najczęsciej w mediach, którzy odczuwają potrzebę przekonania heteroseksualnych podludzi, że homoseksualiści są właśnie szczytową emancją ludzkosci i w związku z tym należy im się szereg przywilejów. Smutny

Czyli wg. Ciebie i Tobie podobnych, większość homo należą do tego "lobby"? Bo większość chce legalizacji związków osób tej samej płci.

sinner napisał(a):Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Jeśli mówić o homoseksualnym związku, to raczej partnerskim nie małżeńskim.

A ten zawierany w kościele też jest partnerski? Bo np. w Anglii homo mogą zawierać "związki" w kościele.
Odpowiedz
ANTYCHRYST napisał(a):Czyli wg. Ciebie i Tobie podobnych, większość homo należą do tego "lobby"? Bo większość chce legalizacji związków osób tej samej płci.

1. Skąd wiadomo co sądzi większośc pedałów?
2. Związki osób jednopłciowych są legalne, żadne sankcje za to nie grożą, zatem o legalizacji nie moze byc mowy.
3. Nawet jeśli większość będzie domagac się, aby Ziemia była płaska, to nie jest powód, aby Ziemie na siłę wypłaszczać. Uśmiech
Chyba pierwszy raz zgadzam się z sinnerem, no no :oops:


sinner napisał(a):Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Jeśli mówić o homoseksualnym związku, to raczej partnerskim nie małżeńskim.

Cytat:A ten zawierany w kościele też jest partnerski? Bo np. w Anglii homo mogą zawierać "związki" w kościele

Nie mogą. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby homoseksualiści utworzyli sobie wlasny kościół i zawierali w nim "związki"

Jaki kościól, takie związki.... Płacz
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster napisał(a):Skąd wiadomo co sądzi większośc pedałów?

Użyj swej mocy do pisania co kto sądzi, to będziesz wiedział :roll: Ale ja bez tego myślę, że większość by chciała legalizacji ich związków.

Cytat:Związki osób jednopłciowych są legalne, żadne sankcje za to nie grożą, zatem o legalizacji nie moze byc mowy.

Pokaż mi dokument, który mówi, że te związki są LEGALNE.

Cytat:Nawet jeśli większość będzie domagac się, aby Ziemia była płaska, to nie jest powód, aby Ziemie na siłę wypłaszczać.

Co to za argument? Ktoś chce jakiś gigantycznych zmian? Legalizacja związków partnerskich czy nawet małżeństw to aż tak dużo?

Cytat:Nie mogą.

Jesteś pewien? A to, to niby co jest :> ---> http://tiny.pl/gckn

Nie w Anglii, mój błąd, ale w innych krajach (np. Belgia, Holandia) mogą zawrzeć legalnie związek, nie partnerski, tylko małżeński.

Cytat:Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby homoseksualiści utworzyli sobie wlasny kościół i zawierali w nim "związki"

A po co, skoro mogą w kościołach zawrzeć związek małżeński Uśmiech
Odpowiedz
ANTYCHRYST napisał(a):
Cytat:Związki osób jednopłciowych są legalne, żadne sankcje za to nie grożą, zatem o legalizacji nie moze byc mowy.

Pokaż mi dokument, który mówi, że te związki są LEGALNE.

A pokaż mi dokument, który mówi, że sadzenie pietruszki jest legalne. Uśmiech Skoro coś nie jest zabronione (a stosunki homoseksualne już od dawna nie są) to znaczy że jest dozwolone, czyli legalne Uśmiech

Cytat: Ktoś chce jakiś gigantycznych zmian? Legalizacja związków partnerskich czy nawet małżeństw to aż tak dużo?

Związki są legalne, a małżeństwa h ze sobą zawrzeć nie mogą, podobnie jak nie da się wyprac koszuli w lodówce Uśmiech

Cytat:
Cytat:Nie mogą.

Jesteś pewien? A to, to niby co jest :> ---> http://tiny.pl/gckn

Nie w Anglii, mój błąd, ale w innych krajach (np. Belgia, Holandia) mogą zawrzeć legalnie związek, nie partnerski, tylko małżeński.

W kościele nie mogą, a o to chodziło. A związki nie są małżeństwem. Można nazwać małżeństwem związek Ziemi i Slońca (i niektórzy poeci tak robią), ale to nie jest małżeństwo Uśmiech

Cytat:
Cytat:Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby homoseksualiści utworzyli sobie wlasny kościół i zawierali w nim "związki"

A po co, skoro mogą w kościołach zawrzeć związek małżeński Uśmiech

W jakich kościołach?

Jakie kościoły, takie związki.... Duży uśmiech
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster napisał(a):A pokaż mi dokument, który mówi, że sadzenie pietruszki jest legalne. Uśmiech Skoro coś nie jest zabronione (a stosunki homoseksualne już od dawna nie są) to znaczy że jest dozwolone, czyli legalne Uśmiech

To pokaż jakiś dokument, że te związki są legalne, a nie odwołujesz się do sądzenia Pietruszki.

Cytat:Związki są legalne, a małżeństwa h ze sobą zawrzeć nie mogą, podobnie jak nie da się wyprac koszuli w lodówce Uśmiech

Widziałeś tę mapę? Więc głupot nie pisz.

Cytat:W kościele nie mogą, a o to chodziło. A związki nie są małżeństwem. Można nazwać małżeństwem związek Ziemi i Slońca (i niektórzy poeci tak robią), ale to nie jest małżeństwo Uśmiech

Mogą, jakbyś przeczytał, co pisze na tej mapce, to byś wiedział, że mogą.

Cytat:W jakich kościołach?

W katolickich kościołach. Np. Elton John wziął ślub w kościele.
Odpowiedz
No tak Antychryst zgłupiał do reszty



Cytat:
ANTYCHRYST napisał(a):
pilaster napisał(a):A pokaż mi dokument, który mówi, że sadzenie pietruszki jest legalne. Uśmiech Skoro coś nie jest zabronione (a stosunki homoseksualne już od dawna nie są) to znaczy że jest dozwolone, czyli legalne Uśmiech

To pokaż jakiś dokument, że te związki są legalne, a nie odwołujesz się do sądzenia Pietruszki.

Sadzenia pietruszki. Mycie okien w czerwcu. malowania roweru na biało. Te wszystkie czynności sa legalne, choć nie ma żadnego dokumentu który by to potwierdzał. Wystarczy że się ich nie zakazuje. To samo jest ze związkami pedałów są legalne, ponieważ nie sa zabronione Uśmiech

Cytat:
Cytat:Związki są legalne, a małżeństwa h ze sobą zawrzeć nie mogą, podobnie jak nie da się wyprac koszuli w lodówce Uśmiech

Widziałeś tę mapę? Więc głupot nie pisz.

A co ma do tego mapa? Ja tez moge sobie narysowac dowolną mapę

Cytat:
Cytat:W jakich kościołach?

W katolickich kościołach. Np. Elton John wziął ślub w kościele.

Nie ślub i nie w kościele

http://www.wprost.pl/ar/?O=84211&C=75


Cytat:Gwiazda muzyki pop Elton John i jego życiowy partner, filmowiec David Furnish zawarli w ratuszu w Windsorze związek cywilny. Skorzystali z nowej brytyjskiej ustawy, zezwalającej na to parom tej samej płci.


Kłamstwa antychrysta stają się coraz bardziej płaskie i prymitywne. Chyba dosięgamy już dna. Smutny
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster napisał(a):No tak Antychryst zgłupiał do reszty

Ty w głupocie i debilizmie osiągnełeś mistrzostwo, więc nie bój się, nie prześcignę Cię.

Cytat:Sadzenia pietruszki. Mycie okien w czerwcu. malowania roweru na biało. Te wszystkie czynności sa legalne, choć nie ma żadnego dokumentu który by to potwierdzał. Wystarczy że się ich nie zakazuje. To samo jest ze związkami pedałów są legalne, ponieważ nie sa zabronione

ALE NA ŻADNYM DOKUMENCIE NIE JEST NAPISANE, ŻE SĄ LEGALNE!!!!!!!!!!!!!!! Więc kurwa jego mać nikt im ślubu, ani związku partnerskiego w urzędzie NIE DA!!! Twój móżdżek pantofelka pojmie to kiedyś? Czy dalej będzie takie bzdury płodził?

Cytat:A co ma do tego mapa? Ja tez moge sobie narysowac dowolną mapę

To, że mnie wkurwiasz maksymalnie, jeszcze kurwa tak chamskiego ignoranta jak ty nigdy nie widziałem, jesteś królem dzieci neostrady, wielki pilasterós, pan nad panami, z umiejętnością czytania w myślach, żyjący w jakimś swoim świecie, najprawdopodobniej w psychiatryku. Jak nie umiesz odczytać nic z mapy, to nie moja wina, podziękuj rodzicom, że w młodości ćpali co się dało, widać po twoich zdolnościach rozumienia tekstu i odczytywania z mapy.

Cytat:Nie ślub i nie w kościele

To nie w Anglii, ale w Holandii mogą brać ślub, nie tylko związek partnerski, ale i ślub. Odczytałbyś mapę to byś o tym wiedział.

Cytat:Kłamstwa antychrysta stają się coraz bardziej płaskie i prymitywne. Chyba dosięgamy już dna.

Nie kłamstwa, tylko niewiedza jak już. Zresztą napisałem wcześniej, że w Anglii ślubów nie ma, tylko w Belgii i Holandii np. Jak odczytasz coś z mapy (trzymam kciuki za ciebie :wink: ) to zobaczysz, że śluby homo są możliwe w dwóch Europejskich krajach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości