Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harry Potter
Spoiler!
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
Dobra, ja to widzę tak:

Spoiler!

Dajcie znać (Avx, Flaufly, Fizyk i kto jeszcze czyta HPMOR) co sądzicie o takiej interpretacji i jakie jeszcze wątki trzeba spróbować rozpracować Oczko
Odpowiedz
No witam, pozdrawiam. HPMOR niedawno doczekał się rozdziału 98, zamykającego obecny cykl uaktualnień opowieści. W ramach oczekiwania na kolejny, być może już ostatni zbiór rozdziałów, proponuję pobawić się w analizę tego, co wiemy dotychczas.
Spoiler!
Zachęcam do lektury wszystkich, którzy jeszcze nie czytali HPMOR. Z oryginalnym cyklem Rowling ma to niewiele wspólnego, oprócz lore i nazwisk bohaterów, a stymuluje intelektualnie lepiej niż większość książek, jakie czytałem.
Odpowiedz
Co to jest HPMOR? Domyślam się że to jakiś fanfic, ale o co w nim biega?
Sebastian Flak
Odpowiedz
Masz podstawy opisane tutaj. Jest tam też link do strony, na której znajduje się HPMOR. Polecam lekturę chociaż paru początkowych rozdziałów, zobacz, czy odpowiada Ci klimat i czy dajesz radę to czytać, bo po angielsku jest (chociaż skomplikowanego języka tam raczej nie ma).
Odpowiedz
@Hastur:
Spoiler!
[Obrazek: style3,Fizyk.png]
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
Spoiler!
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
Hej, czy ktoś dalej czyta HPMOR? Yudkowsky pisze ostatnie rozdziały i w Dzień Liczby Pi czeka nas grande finale
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości