To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Jakie koty lubisz najbardziej?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
-białe
8.11%
3 8.11%
-czarne
40.54%
15 40.54%
-łaciate
27.03%
10 27.03%
-martwe
8.11%
3 8.11%
-suszone
5.41%
2 5.41%
-gotowane
10.81%
4 10.81%
Razem 37 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego koty?
#81
martwy_biskup napisał(a):Czekaj, czekaj ty mowisz do mnie? Jeśli tak to czemu mowisz do mnie Agatko? Może to ty masz problem? Duży uśmiech

Agatko, Marysiu, Kasiu, Basiu- takie imiona nosi jakiś procent kobiecej populacji, więc istnieje ryzyko, iż trafię w Twoje imię. Lubię zwracać się do rozmówcy po imieniu, więc jest to udogodnienie. Powiesz pewnie że łatwiej po prostu o to zapytać, ale obawiam się że mnie to doprawdy nie obchodzi tak bardzo, iż wleciałoby jednym uchem a wyleciało drugim Smutny
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#82
Adolfie, dlaczego nie możesz zwracać się po nicku, jak większość użytkowników ? to confuse people, Konfucjuszu ?
czy tak trudno jest przeczytać i użyć nick rozmówcy, Phillrondzie ?
Odpowiedz
#83
Tak, Marku, sprawia mi to niesamowite wręcz trudności i co najlepsze, Klemensie, nie mogę tego opanować Oczko
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#84
w takim razie martwy_biskup słusznie zauważyła, że masz problem :p
Odpowiedz
#85
cholera nakryłeś mnie Smutny


Na poważnie- to taki fajny chwyt w rozmowie, wprowadzający rodzinny klimat i mający spowodować by martwy biskup zrozumiała że otacza ją przyjaźń współużytkowników, oraz że nikt nie chce jej wyzywać od prostych kompanów
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#86
Phillrond, czy poza protekcjonalną ironią stosujesz niekiedy odmienne formy wyrazu?
Bo to trochę nie fair traktowac innych jak uczniaków nie zasługujących na rzetelne odpowiedzi.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
#87
Cytat: Phillrond, czy poza protekcjonalną ironią stosujesz niekiedy odmienne formy wyrazu?

Bywa. Od święta, ale jednak.
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#88
Phillrond napisał(a):Agatko, Marysiu, Kasiu, Basiu- takie imiona nosi jakiś procent kobiecej populacji, więc istnieje ryzyko, iż trafię w Twoje imię. Lubię zwracać się do rozmówcy po imieniu, więc jest to udogodnienie. Powiesz pewnie że łatwiej po prostu o to zapytać, ale obawiam się że mnie to doprawdy nie obchodzi tak bardzo, iż wleciałoby jednym uchem a wyleciało drugim Smutny

No to w takim razie jesteś mało spostrzegawczy, moje imie jest pod nickiem Oczko
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#89
A widzisz? Basia.
Czyli moja strategia ma coś w sobie! Oczko
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#90
Ale brechowe by to było jakbyś zgadł xD Jakby ktoś jeszcze miał skłonności jakie paranoiczne to niezłą zagwozdkę by miał xd
Odpowiedz
#91
Zgadłem po części bo nie zwróciłem na to uwagi Uśmiech
Miałem chyba dość duże szanse bo to popularne imiona jak już wspominałem
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#92
Zależy jeszcze od roczników, bo w moim np. to ja mało takich Basiów i Marysiów(?xd) znam. Albo znowuż z drugiej strony Andrzejów i Staszków takich np.
Odpowiedz
#93
Phillrond napisał(a):A widzisz? Basia.
Czyli moja strategia ma coś w sobie! Oczko

A tam napisałeś Basiu bo Ci sie zrymowało z "Kasiu". Nie ciesz się Oczko
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#94
Ja kocham koty za ich indywidualnosc i charakter.
"Sługami boże jesteśmy twymi w grobach, bo praw za życia równych nie ma..."
KAT-"Robak"
Odpowiedz
#95
Mam na koty alergię więc ich unikam ;p No i włażą do ogrodu bez pozwolenia.

Odpowiedz
#96
Hah, a ja mam normalnie krzyżówkę ze żbikiem Uśmiech . Jest wielki, szaro-czarny, ma czarna pręgę od głowy do ogona, frędzelki na uszach i mruczy jak stara betoniarka.
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości