To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Jakie koty lubisz najbardziej?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
-białe
8.11%
3 8.11%
-czarne
40.54%
15 40.54%
-łaciate
27.03%
10 27.03%
-martwe
8.11%
3 8.11%
-suszone
5.41%
2 5.41%
-gotowane
10.81%
4 10.81%
Razem 37 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego koty?
#41
Kilgore Trout napisał(a):Ja tam kocham koty, psy, szerszenie i w ogole cala faune (i flore)

Popieram... z wyjątkiem miłości do kotów.
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#42
Ignea napisał(a):Że jest zwierzęciem stadnym i uznaje hierachię trudno zaprzeczyć. Niemniej nie jest to dla mnie żaden argument na rozpatrywanie, kto (jakoś nie lubię mówić o zwierzetach "co") jest "lepszy". Po prostu koty nie żyją w grupach i dlatego hierarchia nie jest w ich życiu tak ważnym elementem, jak u psów.
Tak naprawdę, to nie znam solidnych podstaw naukowych do przesądzania w tej kwestii. Starałem się tylko wykpić postawę tych, którzy w posłuszeństwie psów dopatrywali się dowodów na ich "wyższość". Masz rację, to nie są argumenty w tym sporze :wink: .
Drewniak szkarłatny - Hypoxylon fragiforme
Odpowiedz
#43
Ale koty i tak wydają się mieć więcej polotu.
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#44
Czy ja wiem? Osobiście mam do psowatych słabość Oczko
Co nie znaczy, że uważam je za "tak ogólnie lepsze". Rozumiem, że ktoś moze woleć koty.
Natomiast twierdzenie "Nie cierpię kotów/psów/zwierząt, bo nie" wydaje mi się śmieszne...
"Oczywiście, babcia Weatherwax zawsze demonstrowała swoją niezależność i samodzielność. Kłopot jednak polegał na tym, że człowiek powinien mieć kogoś obok siebie, żeby mu mógł demonstrować, jaki to jest niezależny i samodzielny. Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Odpowiedz
#45
Ignea napisał(a):Natomiast twierdzenie "Nie cierpię kotów/psów/zwierząt, bo nie" wydaje mi się śmieszne...
Niektórzy nie lubią ich bo mają powód. A nawet jeśli go nie mają, to co? Muszą od razu być dręczycielami owego nielubianego gatunku?
Ktoś ma 100% prawo nie darzyć jakiegoś gatunku skoro nie czyni mu krzywdy.
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#46
Kotek Chaotek napisał(a):Koty są jak dzieci, takie małe puchtate, z wielkimi oczaaaaami. Wszystkie stare panny (pardon - singielki) jakie znam mają koty & kochają je.Czy to nie wystarczy żeby zabić kota?Wystarczy.
typowa zbrodnia w afekcie
i kompletna ignorancja kociej natury
prostsze
zamiast przyjrzeć się uważnie kotom
i wyciągnąć odpowiednie wnioski
koty nie są absorbujące
nie śmierdzą piwskiem
mruczą słuchają patrząc w oczy ze zrozumieniem
lubią tuńczyka
podzielą się każdą upolowana myszką
i dlatego mogą nawet mieć wąsy
Odpowiedz
#47
kokkai napisał(a):mruczą słuchają patrząc w oczy ze zrozumieniem
Ze zrozumieniem :lol2:
Może za dużo się naoglądałaś bajek?
Koty to zwierzęta i jeśli ich wzrok pada na ciebie to albo z tobą rywalizują albo czegoś chcą



kokkai napisał(a):podzielą się każdą upolowana myszką
Mój się ze mną nie dzielił i dla tego musiałem go sprzedać w niewolę.
Albo dzielimy zyski albo nie. :wink:
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#48
Ja kota nigdy nie miałem, jakoś wolę psiory Uśmiech kiedyś miałem cholerne uczulenie na sierść, ale jakoś mi przeszło Uśmiech a jeszcze dawno dawno przewinęło się przez mój dom ze 40 papug Duży uśmiech -więc kot odpada(ł) chyba bo podobno lubi zajadać się ptactwem (choć może to taki tylko kreskówkowy mit).
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
#49
NonOmnis napisał(a):chyba bo podobno lubi zajadać się ptactwem (choć może to taki tylko kreskówkowy mit).

Moj ma na koncie juz dwa wróble, gołebia i nietoperza Uśmiech
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#50
Phillrond napisał(a):Ale koty bywają naprawdę złośliwe.
Psy są łatwiejsze do kształtowania

Jakoś trudno mi zrozumieć przypisywanie tego typu cech zwierzętom (złośliwe , fałszywe ect). Kierują się instynktem. Czują ból , strach , ale np niczego nie planują.
Odpowiedz
#51
Kilgore Trout napisał(a):Moj ma na koncie juz dwa wróble, gołebia i nietoperza Smile
Kot mojego znajomego zjadł ponoć ptaszka- kanarka.
Tyle że sztucznego (takiego dekoracyjnego).
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#52
Cytat:Jakoś trudno mi zrozumieć przypisywanie tego typu cech zwierzętom (złośliwe , fałszywe ect). Kierują się instynktem. Czują ból , strach , ale np niczego nie planują.
koty są złośliwe!
I nic tego nie zmieni
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#53
mały dyskomfort: w ankiecie brak pręgowanych
a to podstawowe ubarwienie oprócz black
Odpowiedz
#54
Cytat:jajebie, kot to zwierze. Czy na przyklad uwazasz ze zebry sa "popierdolone"? A moze morsy maja "nasrane we łbach"?

Psy są głupie.
tzn.
mają poziom dojrzałości umysłowej 4 letniego dziecka.

psy są głupie
koty są pusi
jarek jest knypkiem
Odpowiedz
#55
Koty są niepodległe wobec człowiek i to tak wkurza zakompleksiałych władców, że poniżają je torturami i okazują swoją władzę zjedzeniem ciała.Koty odbierają sygnały niedostępne człowiekowi np.słuchowe , mamy z nimi ograniczony kontakt.Intrygujące jest to, że zachowując tyle dzikich instynktów i mogąc żyć bez człowieka przez przynajmniej kilka?tysiacleci okazuja czlowikowi przywiązanie.Kocia przyjażń jest cenna i niełatwo o nią.Patrzenie n kota jest przyjemnością.Ndzwyczajna uroda, gracja, zwinnośc, mimika, wrażliwośc.
Odpowiedz
#56
Trzynaście powodów, dla których kot jest lepszy od mężczyzny:
1. Nieogolony kot wygląda znacznie lepiej, niż nieogolony facet.
2. Kotu nie rosną włosy w nosie.
3. Kot nie zajmuje tyle miejsca w łóżku.
4. Kot nie chrapie!
5. Kot nie narzeka na jedzenie z puszki i nie zjada ci ostatniej czekoladki z pudełka.
6. Każdy kot myje się bez napominania.
7. Kot nie zostawia brudnych skarpetek na środku dywanu.
8. Kot nie domaga się seksu o siódmej rano. A jeśli nawet, to nie od ciebie.
9. Jeżeli kot ofiaruje ci zdechłą mysz — możesz być pewna, że jest to podarunek całkowicie bezinteresowny.
10. Niegrzecznego kota łatwiej odizolować, niż upierdliwego mężczyznę.
11. Swojego kota możesz przedstawić w każdym towarzystwie, mając pewność, że się nie skompromituje.
12. Facet może być przystojny, brzydki, albo taki sobie. Koty są wyłącznie piękne.
13. Kot umie mruczeć, a mężczyzna nie!

Psy są zupełnie inne niż koty, ale tez są w porządku. Ja wolę koty. Dlaczego- bo są kotami Uśmiech Bo są milutkie i wredne. Bo są nieokiełznane i leniwe w jednym. Nie wiem jak można żyć bez kota... To musi być bardzo nudne cały czas przebywać w towarzystwie swojego własnego gatunku :| Może z kotem nie porozmawiasz o fizyce czy polityce, ale nie masz co liczyć na to, że fizyk albo polityk będzie się przytulał codziennie rano do Twoich nóg... Nawet po 20 latach wspólnego mieszkania razem...
All we hear is Radio ga ga
Radio what's new?
Radio, someone still loves you!
Odpowiedz
#57
mimia napisał(a):Koty są niepodległe wobec człowiek i to tak wkurza zakompleksiałych władców, że poniżają je torturami i okazują swoją władzę zjedzeniem ciała.Koty odbierają sygnały niedostępne człowiekowi np.słuchowe , mamy z nimi ograniczony kontakt.Intrygujące jest to, że zachowując tyle dzikich instynktów i mogąc żyć bez człowieka przez przynajmniej kilka?tysiacleci okazuja czlowikowi przywiązanie.Kocia przyjażń jest cenna i niełatwo o nią.Patrzenie n kota jest przyjemnością.Ndzwyczajna uroda, gracja, zwinnośc, mimika, wrażliwośc.

Chyba nie rozumiem :| Zjedzeniem ciała? Torturami?
To skrajne i pojedyncze przypadki zwyrodnienia ludzi- to samo może spotkać zebrę, warana, czy psa
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#58
Kilgore Trout napisał(a):Ja tam kocham koty, psy, szerszenie i w ogole cala faune (i flore)
Oddałbyś życie za szerszenia?
Odpowiedz
#59
GaGa napisał(a):3. Kot nie zajmuje tyle miejsca w łóżku.
wcale nie.. moj kot, jak sie odpowiednio ulozyl i wyciagnal, to potrafil tak zajac miejsce na materacu 2x2metry, ze nikt inny sie nie miescil.. a jakis szczegolnie duzy nie jest
I am virgin
I'm a whore
Giving nothing
The taker
The maker of war
Odpowiedz
#60
A ja lubie takie koty, których w ankiecie (starej, ale odgrzebanej) nie ma - rude i dzikie. Jednakże nie mam kota, lecz szynszyla. Ma bardzo miłe futerko.
[SIZE="1"]PRZYSIĘGAM NA SWOJE ŻYCIE I SWOJĄ MIŁOŚĆ DO NIEGO, ŻE NIGDY NIE BĘDĘ ŻYŁA DLA INNEGO CZŁOWIEKA ANI PROSIŁA GO, BY ŻYŁ DLA MNIE[/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości