To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmik z niedzielnego koncertu Toola! Było super!
#1
Filmik!!!
http://pl.youtube.com/watch?v=GNiyPwsaPOs

był ktoś może???




miasta.gazeta.pl/katowice/1,35018,4384905.html
Niezaprzeczalną gwiazdą wieczoru był jednak amerykański Tool. To był już ich
trzeci koncert w Spodku. Byłem na wszystkich, ale wczorajszy był najlepszy. To
zresztą nie był zwykły koncert, lecz prawdziwe misterium, w którym czarował
każdy z czterech muzyków szamanów. Nie miało znaczenia, czy grali nowe czy stare
utwory. Ponad rok od premiery ostatniego bestsellerowego albumu "10 000 days"
wszystkie piosenki Tool są już klasykami. Niewiarygodne, że przy takiej
głośności można było uzyskać taką selekcję brzmienia - każdy najdrobniejszy
niuans słychać było perfekcyjnie. Do tego energia, którą Tool wytwarza na
koncercie, jest w stu procentach pozytywna. To bardzo miłe, choć niecodzienne
być na metalowym bądź co bądź koncercie i widzieć wokół siebie same uśmiechnięte
twarze. Ta muzyka czyni cuda. Szkoda tylko, że koncert skończył się po niecałych
80 minutach. Na zespół narzekać nie można, bo zagrał idealnie. Przed koncertem
organizatorzy oficjalnie obiecali przecież, że Tool zagra o pół godziny dłużej.
Nie dotrzymali słowa.
"Zycie na planecie dojrzewa wowczas, gdy istoty rozumne uswiadomia sobie przyczyne wlasnego istnienia. Choc przez miliard lat przyczyna owa byla zakryta przed istotami zywymi to w 1858 roku prawda zaswitala w umysle jednej z nich. Byl to Karol Darwin."
Richard Dawkins.

"Wszelkie proby wyjasnienia pochodzenia czlowieka, podejmowane przed rokiem 1958 okazaly sie bezuzyteczne."
J.G Simpson
Odpowiedz
#2
Ja byłem - koncert był wyśmienity. Interia napisała o tym festiwalu, że w praktyce był to "koncert Tool plus cztery supporty" - z czym trudno się nie zgodzić. Najmilej wspominam wykonanie "Flood" - chyba najlepsze jakie słyszałem (zdecydowanie lepsze niż studyjne).

Wprawdzie nie grali 80 min, ale nie ma co narzekać: Maynard był z publicznością, zagrali dłuższe wersje "Stinkfista" i "Schizma" (podobno też Lateralus był dłuższy, ale tego nie zauważyłem). I podobno scenicznie wyglądało to znacznie lepiej niż w zeszłym roku (lasery etc).

Pod sceną nie było słychać wokalów, ale przynajmniej nauczyłem się wizualnie solówki do Schizma podglądając Adama Jonesa :twisted:

Dzięki za filmik :wink:
Jedna rewolucja niszczy drugą rewolucję
Zrozum - to tylko walka instytucji
A świadomość twoja niech będzie w tobie
Silna i pewna, nie oparta na krzywdzie

Kazik "Świadomość"
Odpowiedz
#3
tool i jakieś supporty gorąco witane przez fanki. koncert niesamowity i muza i wizualnie, wszystko genialne. szkoda że ch*** złamasy organizatorzy kit puścili o tych 100 min. setach, żeby zwrotów nie dostać, ale tak czy inaczej chciałem zobaczyć toola i się nie zawiodłem (choć krótko było).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości