To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy jesteś za legalizacją narkotyków?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, wszystkich
45.29%
154 45.29%
Tak, ale tylko tych "miękkich" (m.in. marihuany)
37.35%
127 37.35%
Nie
13.53%
46 13.53%
Żadna z powyższych opcji ankiety mi nie odpowiada
3.82%
13 3.82%
Razem 340 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków
Musisz koniecznie odstawic JP2. Raz ze ostro w mozgu robi bajzel, dwa ze jest bardzo zanieczyszczony na rynku obecnym.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Zencognito prowadzi dyskusje tak jak przecietny 5 latek.
"Narkotyki sa zle - czemu? Bo sa zle. A co to sa narkotyki? Nie wiem, ale sa zle."
I tak jego rozumowanie sie zapetla. Ewentualnie w chwilach przeblysku stwierdzi ze przyczyna narkomani jest ateizm.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
Zencognito napisał(a):Zajrzyj na stronę MONARU to o nim poczytasz i zobaczysz do czego prowadzi.
Idąc tym tropem można powiedziec, że masturbacja jest zła, wejdź na onanizm.pl i tam o tym poczytasz i zobaczysz do czego prowadzi. Tylko czy to aby na pewno wszystko prawda?

Jak dla mnie marihuana mogłaby być legalna. Szkodzi zdrowiu, ale czy papierosy ogólno dostępne tego nie robią? Kto chce palić i tak będzie palił, a tak może będzie mniejsze prawdopodobieństwo, że dostaniesz u osiedlowego dilera jakiś syf.

Pozdrawiam.


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
Wg. mnie narkotyki itp. powinny być legalne dla osób dorosłych. Po pierwsze dlatego, że są oni już dorośli więc wiedza jakie są skutki brania tego i jest to ich wolna, świadoma decyzja, a po drugie zniknie wtedy nielegalny handel narkotykami, bo po co kupować towar(niewiadomego pochodzenia) pod mostem skoro można by iść do sklepu i kupić ładnie zapakowaną paczkę jointów czy tam czegoś.

(nie bić jeśli ktoś pisał podobnie, bo nie chce mi się czytać całego tematu:-])

Odpowiedz
ty i inni też
boziu!

Odpowiedz
Chomsky o delegalizacji marihuany

I troche fajnych wiesci:
http://blog.wired.com/wiredscience/2007/...ybrid.html

Chemists have created a collection of molecules that may have effects superior to marijuana. They are hybrids of tetrahydrocannabinol (THC), the psychoactive ingredient in weed, and anandamide, the euphoria-causing chemical found in sea urchin eggs.

Wreszcie ktos wzial sobie do serca rade Stanhope'a zeby zamiast walczyc tworzyc nowe, lepsze narkotyki :]
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Mojwa napisał(a):Jak dla mnie marihuana mogłaby być legalna. Szkodzi zdrowiu, ale czy papierosy ogólno dostępne tego nie robią? Kto chce palić i tak będzie palił, a tak może będzie mniejsze prawdopodobieństwo, że dostaniesz u osiedlowego dilera jakiś syf.

Już kiedyś pisałem w innym temacie ale dla przypomnienia dam link do tłumaczenia raportu WHO https://hyperreal.info/node/1283
Po za tym papierosy są znacznie bardziej szkodliwe dla zdrowia z jednej, lecz znaczącej przyczyny, po prostu ich znacznie więcej się pali, po kilkadziesiąt dziennie, a skrętów góra kilka, po za tym nie codziennie.:razz:
Odpowiedz
Jedynym jak dla mnie negatywem jest to że ganda niestety w nadmiernych ilościach ryje łeb. A używana rozsądnie powoduje rozluźnienie i tą niepowtarzalną hihre Język
Odpowiedz
Abstynencja dopiero ryje łeb.

Od dluzszego czasu w ogole juz mi nie jest do smiechu po zapaleniu. Siadam i momentalnie zaczynam myslec o DNA, migracji w kosmos, rozwoju cywilizacji. Niedawno usilowalem sobie wyobrazic stan umyslu Pitagorasa gdy odkryl to swoje rownanie Język
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Kilgore Trout napisał(a):Abstynencja dopiero ryje łeb.
Tobie to nie grozi w końcu masz kapelusz...
Prawda pozostaje ukryta przed tym, kogo wypełniają pożądania i nienawiść.
Odpowiedz
Pale kiedy mam dobry humor ;]
Kilgore Trout napisał(a):Niedawno usilowalem sobie wyobrazic stan umyslu Pitagorasa gdy odkryl to swoje rownanie Język

Ja po paleniu mam wkręte i kanapki robie. Ostatnio zrobiłem z serem, nalałem keczupu i wyobraziłem sobie że ser to pustynia a keczup to samochód Duży uśmiech Rajd Paryż - Dakar Język

Cytat:Tobie to nie grozi w końcu masz kapelusz...
A Ty co się tak czepiłeś tego kapelusza? ;|
Odpowiedz
Trapi mnie jedna rzecz - co ma ateizm do narkomanii? Nie chciałbym być niegrzeczny, ale to chyba bzdura jakaś.
Odpowiedz
Dla tego jest to w kategorii pozostałe ;]
Odpowiedz
Cytat:Trapi mnie jedna rzecz - co ma ateizm do narkomanii? Nie chciałbym być niegrzeczny, ale to chyba bzdura jakaś.

To czemu cie bzdura trapi? Trap sie powaznymi rzeczami, wojny, zarazy Język
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Amerykańskie Stworzyszenie Psychiatryczne jednomyslnie popiera uzywanie marihuany. Za rekomendacja lekarza Uśmiech

In a unanimous vote, the Assembly of the American Psychiatric Association has approved a strongly worded statement supporting legal protection for patients using medical marijuana with their doctor's recommendation.

"This is a very large and important medical organization, it isn't some fringe group," said Bruce Mirken from the Marijuana Policy Project.

He told Salem-News.com, "This move debunks a lot of the nonsense from some of the anti-medical marijuana groups. They have been aggressively using false information tactics. These groups allege that there are various links between mental illness and marijuana, ignoring the fact that it is well documented that medical marijuana can be therapeutic". (...) "This vote is a landmark, and a proud day for our profession." said Abraham L. Halpern, M.D., professor emeritus of psychiatry at New York Medical College and past president of the American Academy of Psychiatry and the Law.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Kilgore... Co z tego, że rekomendują marihuane skoro i tak znajdą się tacy, którzy będą pierdolić o przesadzonych skutkach palenia;/ Owszem zgodzę, że ganda nie jest nieszkodliwa, ale na pewno mniej niż alkohol i nikotyna...

Każdy ma swój rozum i jeśli używa w rozsądnych ilościach to na pewno nic mu nie będzie...
Odpowiedz
Cytat:Kilgore... Co z tego, że rekomendują marihuane skoro i tak znajdą się tacy, którzy będą pierdolić o przesadzonych skutkach palenia

To tak jakbys powiedzial "co z tego ze jacys biolodzy gadaja o ewolucji skoro i tak znajda sie tacy co beda pierdolic o kreacjonizmie" Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Bardzo dobrze, ze sie mowi o narkotykach w sposob obiektywny. Im wiecej dialogu, tym szybciej dojdzie do legalizacji.
Odpowiedz
W Polsce ciężko będzie o legalizacje, chociaż żeby posiadanie trawy na własny użytek nie było karalne. Zamiast ścigać naprawde groźnych przestępców ganiają za gnojkami z lufą...
Odpowiedz
Cytat:

To czemu cie bzdura trapi? Trap sie powaznymi rzeczami, wojny, zarazy Język
Wolę się trapić na mniejszą skalę. Oczko I mam nadzieję, że ma ciekawość zostanie rychło zaspokojona.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości