To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kino lekkie i przyjemne, czyli mniej ambitny film
#1
Gdybyśmy nie oglądali filmow płytkich i lekkich nie wiedzielibysmy ktore są dobre i ambitne Uśmiech Zapraszam więc do dyskusji o hollywoodzkich nowościach, bądz nie nowościach i nie holywoodzkich, ktore nie skłaniaja do myślenia i mimo to nam sie podobały (lub nie) Uśmiech

Tak więc ja zaczne. Ostatnio oglądałam Piratów z Karaibow część trzecią i wygląda na to, że nie ostatnią (sugeruje to zakończenie). Dobra bajeczka na wieczor po cięzkim dniu. Oczywiście Johnny Depp jak zwykle najlepszy, gdyby nie świetnie wykreowana przez niego postać chyba nie oglądałabym tego filmu w ogole Uśmiech Moja ocena - niezły.

A widział ktoś Shreka 3?
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#2
Z ostatnio oglądanych :

* Ultimatum Bourne'a - świetne kino akcji, tak jak i w poprzednich częściach trylogii nie można narzekać na nudę, oczywiście film ma mało wspólnego z książką :)

* Ocean's 13 - bardzo przyjemna kontynuacja naszpikowana hollywoodzkimi gwiazdorami :) jednak te filmy mają swój 'klimat' :)
'Kapłani najróżniejszych religii i sekt [...] lękają się postępu nauki jak wiedźmy jasnego światła poranka. Lęka ich i gniew zarazem, że ktoś demaskuje oszukańcze sztuczki, z których żyli.'
Thomas Jefferson
Odpowiedz
#3
haha

z.f.Skurcz (Git Produkcja):

-Bułgarski Pościkk
-Wściekłe Pięści Węża
-Sarnie Żniwo czyli pokusa statuetkowego szlaku
-Sum, tak zwany olimpijczyk

Odpowiedz
#4
IMHO najlepszy film sensacyjny:

Heat - Michael Mann stworzył absolutne arcydzieło

Poza tym:

Szklana Pułapka 4 ever!
Kino akcji pierwsza klasa.
4.0 jeszcze nie widziałem, ale 1 i 2 - mistrzostwo gatunku, 3 trochę słabsza.
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#5
"Nemesis" z 1993 - najlepszy film akcji. choć widziałem go milion lat temu, więc nie wiem czy się nie zestarzał. w każdym razie, nie przypominam sobie lepszego w tej chwili.
Odpowiedz
#6
Mi się podobały Wzgórza maja oczy 1 i 2 choć mam świadomość tego, że to filmy raczej denne, mało ambitne, nieskłaniające raczej do myślenia, aspirujące na bycie filmami kina grupy B. Czy to film lekki? Jak się ogląda samemu może bywa czasem straszny, ale oglądając ze znajomymi można się pośmiać przy piwku, oglądając w tle film:]
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
#7
Cytat:Wściekłe Pięści Węża

To musi byc mocne... Duży uśmiech

Cytat:Wzgórza maja oczy 1 i 2

Okropny film.... Rzeźnia, rzeźnia i jeszcze raz rzeźnia Uśmiech
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#8
Wożonko :mrgreen:
Odpowiedz
#9
dGrey napisał(a):Heat - Michael Mann stworzył absolutne arcydzieło
To nie podlega dyskusji Uśmiech Świetny film, do dziś mam z niego plakat Uśmiech

dGrey napisał(a):4.0 jeszcze nie widziałem,
Nie powinieneś się zawieść Uśmiech Wiecznie żywy John McClane daje radę Uśmiech i ma ładną córkę w filmie Uśmiech

Charlotte napisał(a):o tak, bylo super Oczko uwielbiam takie misterne plany Duży uśmiech dlatego m.in. cholernie mi sie podobal plan doskonaly (inside man) i teoria chaosu (chaos) Duży uśmiech
To jeszcze zobacz to :
- Score - http://www.imdb.com/title/tt0227445/
- Heist - http://www.imdb.com/title/tt0252503/
o ile nie widziałaś, też filmy z 'misternymi planami' Uśmiech
'Kapłani najróżniejszych religii i sekt [...] lękają się postępu nauki jak wiedźmy jasnego światła poranka. Lęka ich i gniew zarazem, że ktoś demaskuje oszukańcze sztuczki, z których żyli.'
Thomas Jefferson
Odpowiedz
#10
Cube 2 Andrzeja Sekuły - wg. mnie dwa razy lepszy niż jedynka
Odpowiedz
#11
Charlotte napisał(a):cube?? ten cube??? bosh.. cube 1 dawal rade.. ale ilez mozna, cube 2, cube 3, cube 0.. dno.
nic się nie znasz. scenariusz był ciekawszy niż prostacka jedynka, lepsza scenografia, lepsze efekty, a przede wszystkim lepsze zdjęcia, dużo lepsze, sensowniejsze dialogi. niektóre sequele są po prostu lepsze. to jest właśnie ten przypadek. choć rozumiem że ten sam pomysł, tylko lepiej zrealizowany. mi to nie przeszkadza, doceniam warsztat.

skoro już mowa o sequelach to:
Mad Max Język
Odpowiedz
#12
Charlotte napisał(a):cube?? ten cube??? bosh.. cube 1 dawal rade.. ale ilez mozna, cube 2, cube 3, cube 0.. dno.

Hmm cube 0 = cube 3 ? Czy jest kolejna czesc o ktorej nie wiem?
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#13
Zgadzam się z DarkWater, że Cube 2 został lepiej zrobiony, w szczególności scenografia i zdjęcia (co nie było łatwe do zrealizowania w takim pomieszczeniu, oglądałem dokument o kręceniu Cube'a 2-ciężko mieli osiągnąć to, by w tych plastiksach nie odbijały się kamery, ale widać się udało Oczko ), no i ta blondynka w Cube 2 Duży uśmiech

Tgc napisał(a):Hmm cube 0 = cube 3 ?
Dokładnie tak.
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
#14
NonOmnis napisał(a):Zgadzam się z DarkWater, że Cube 2 został lepiej zrobiony, w szczególności scenografia i zdjęcia (co nie było łatwe do zrealizowania w takim pomieszczeniu, oglądałem dokument o kręceniu Cube'a 2-ciężko mieli osiągnąć to, by w tych plastiksach nie odbijały się kamery, ale widać się udało Oczko ), no i ta blondynka w Cube 2 Duży uśmiech

Dokładnie tak.
polska szkoła operatorska Język


Panic Room (Azyl) - też super zdjecia.
Odpowiedz
#15
Charlotte napisał(a):Cube 2 Andrzeja Sekuły - wg. mnie dwa razy lepszy niż jedynka

Herezja.

DarkWater napisał(a):lepsza scenografia, lepsze efekty, a przede wszystkim lepsze zdjęcia

Nie oglądałem Cube (1) dla wymyślnej scenografii czy efektów. Oglądałem dla pomysłu, oryginalności i tajemnicy. Dwójka zabiła oryginalność i tajemnicę. A zero to już nieporozumienie totalne.
Odpowiedz
#16
domin napisał(a):Oglądałem dla pomysłu, oryginalności i tajemnicy.
to już kwestia nastawienia z jakim oglądasz. finał moim zdaniem był genialny. jak oglądasz taki western to co tam może być nowego i oryginalnego, miecze świetlne? amerykańskie filmy policyjne mają taki sam schemat w ponad 90% i co? jedne są lepsze inne gorsze. dużo zależy od tego co masz w głowie zanim zaczniesz oglądać.
poza tym mówimy o filmach mało ambitnych :roll: więc bez przegięć z tymi wymaganiami.
Odpowiedz
#17
Lubie wszystkie filmy z marilyn monroe. Za to, że są proste i takie ..... kochane Uśmiech A marilyn ma mnostwo gracji i kobiecości wiec miło mi sie na filmy z nią patrzy.
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#18
A mi się przypomniało, że jeszcze jako dziecko uwielbiałem Abot'a i Costello czy jak to się pisze Oczko Zawsze w niedziele o 11:00 (o ile dobrze pamiętam) na RTL7-idealne jako substytut kościoła Język
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
#19
martwy_biskup napisał(a):
benman napisał(a):Cytat:
Wściekłe Pięści Węża


To musi byc mocne...


:]

Mój mistrz nakazał unikać mi niepotrzebnych walek.

Widzisz ten dzwoneczek? Jedno dzyndznięcie, a Roman zjawi się tu w ćwierć sekundy!

Jednakoż był to mój brat bliźniak. Podobny - no bo bliźniak. Ale czym się różnił? Nie miał tej brody tutaj na brodzie. Dlaczego? Ciekawi cię dlaczego? Bo miał kiedyś taki wypadek samochodowy i potem jak wyleciał z karetki to go ciągła za nogi także mu tutaj całe te cebulki powyrywało z włosami, długo długo go ciągło. Potem mu zrobili operację plastyczną nieudacznicy! Przeszczepili mu włosy z karku, ale że był młody wtedy jeszcze to miał te włosy tutaj niewykształcone, wiadomo, jak to na karku młodzi mają, i tu... i mu nie wyrosły, i się zrobiła gangrena.. się wdała, zakażenie, i to zakażenie <tutaj sobie koleś włożył palce do buzi> mhiał na jhenzykhu pothem sczelehe pothem zroili i to zakażenie co miał bleh bleeeh <rzyga>

Ooooo, pieniądze... Zawsze się przydadzą, nie śmierdzą... Dziękuję. Ale i tak musze pana zabić. Znaczy, nie to że muszę, ale takie mam hobby. Hahahahahahaha!!!!!!

Odpowiedz
#20
kacper napisał(a):Nie powinieneś się zawieść Smile Wiecznie żywy John McClane daje radę Smile i ma ładną córkę w filmie

Właśnie wróciłem z seansu.

Było najważniejsze:

"Jupikajej Motherfucker..." BAM! :wink:

Ogólnie trzyma poziom ( sceny w tunelu, zwłaszcza jak leci na nich samochód - jazda totalna), ale sceny z myśliwcem to już było przegięcie. 8/10 daję.

A hardcore był jak się okładał z azjatycką laską :]
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości