To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kino lekkie i przyjemne, czyli mniej ambitny film
#81
street fighter - the years later. do obejrzenia na jutubie Język
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#82
"Anioły i Demony" Rona Howarda na podstawie książki Dana Browna. Wg. mnie dużo lepiej zrobiona ekranizacja niż "Kod Da Vinci". Choć Audrey Tatou jako partnerka Hanksa ładniejsza była.
GG 763835 - jak ktoś chce zagadnąć

Byłby to najwspanialszy ze wszystkich możliwych światów, gdyby nie było na nim religii. John Adams (1735-1826)
Odpowiedz
#83
max payne. nienajgorzej zrobiony film na podstawie gry.
Odpowiedz
#84
pawel.wlodek napisał(a):"Anioły i Demony" Rona Howarda na podstawie książki Dana Browna. Wg. mnie dużo lepiej zrobiona ekranizacja niż "Kod Da Vinci". Choć Audrey Tatou jako partnerka Hanksa ładniejsza była.

popieram, lepsze od Kodu.
a sam film bardzo mi się podobał. muzyka Zimmera dawała świetny klimat. no i rozpierducha w kościołach... *-* Szczęśliwy


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#85
piraci z karaibów. wszystkie trzy części. mniam!
Odpowiedz
#86
"Apocalypto" sobie obejrzałem - całkiem przyjemny film.
[Obrazek: 18071.jpg]
Odpowiedz
#87
Najwieksze wrazenie wywarla na mnie koncowka Oczko
"I watched with glee
As your kings and queens
Fought for ten decades
For the Gods they made"


Guns'n'roses - Sympathy For The Devil

"Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania."

Aldous Huxley

"This is your life and it's ending one minute at a time"
Fight Club
Odpowiedz
#88
straszny film - nawet.
Odpowiedz
#89
pawel.wlodek napisał(a):"Anioły i Demony" Rona Howarda na podstawie książki Dana Browna. Wg. mnie dużo lepiej zrobiona ekranizacja niż "Kod Da Vinci". Choć Audrey Tatou jako partnerka Hanksa ładniejsza była.

A mnie, poza końcówką, zanudził. Może nie jest taki zły, ale wypowiedzi w stylu: "Na tych drzwiach jest głowa anioła Melchiora, biegnijmy więc w prawo, a za 200 metrów na południowy wschód." są denerwujące.
Odpowiedz
#90
Obejrzałem nowego Indjanę Dżonsa. Kiepski w porównaniu z poprzednimi, ufole zepsuły klimat, syn Indiany to lamer no i znjukowali lodówkę - fail.
[Obrazek: 18071.jpg]
Odpowiedz
#91
Transformers: Zemsta Upadłych - czyste kino rozrywkowe. Przejmne, z Megan Fox, dużą dawką akcji. Trzyma poziom wcześniejszego filmu, więc można spokojnie udać się do kina i trochę "rozerwać" Uśmiech
GG 763835 - jak ktoś chce zagadnąć

Byłby to najwspanialszy ze wszystkich możliwych światów, gdyby nie było na nim religii. John Adams (1735-1826)
Odpowiedz
#92
5 element - prezent dla mnie Uśmiech
Odpowiedz
#93
"Young People Fucking" kino rzeczywiście niezbyt ambitne (aż przypomina się cytat z South Parku "A czego się spodziewałeś - to Kanadyjczycy"), ale całkiem fajne no i Carly Pope w jednej z ról :]
[Obrazek: 18071.jpg]
Odpowiedz
#94
brain dead. ktoś wspomniał w innym wątku i mi się przypomniało.


mam ochotę na budyń(fani filmu poznają "osochosi")
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#95
... Jaka śliczna jest taka rodzina patologiczna !

Tym Stanislaff / zabawy słowem i Nelli R. - ksywa - skąd Cię wzięlli /

:]

Przepraszam - myślałem o " ulubionych cytatach " - chwilla zagadania i efekt ! :[
kumpel TORA NAAGI - aktualnie w trakcie lotu nad kukułczym gniazdem w towarzystwie Yossariana !!!
Odpowiedz
#96
ech... pomyłki....



a martwica jest zajebista. sparodiowano horrory, pełno kiczu.
wspaniały film. można sie uśmiać. no i kupa smiechu z bachora Język
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#97
adrenalina z Jasonem Stathamem. szybkie, ostre... tak jak lubię Uśmiech
Odpowiedz
#98
Lepsza jest druga czesc :p Koles jest niesmiertelny, lopatami go pozbierali a ten dalen zyje xD
"I watched with glee
As your kings and queens
Fought for ten decades
For the Gods they made"


Guns'n'roses - Sympathy For The Devil

"Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania."

Aldous Huxley

"This is your life and it's ending one minute at a time"
Fight Club
Odpowiedz
#99
też musiałbym któregoś dnia obejrzeć, skoro koleś zachęca od paru miesięcy.

osobiście polecę jeszcze blues brothers. te samochodowe masakry.... Uśmiech
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
Epoka Lodowcowa 3, dzisiaj w kinie widziałem. Pozytywne zaskoczenie, chyba nawet lepsza niż pierwsza część, a na pewno lepsze niż gówniana druga. No i oczywiście postać Bucka Duży uśmiech
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości