Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kino lekkie i przyjemne, czyli mniej ambitny film
Planeta Singli - spodziewałem się durnej polskiej komedyjki a wyszedł nawet spoko film, jestem pozytywnie zaskoczony. No i zauważyłem nawet znajomych w końcowej scenie Język Wspomniana końcowa scena trochę przesadzona ale nie mam z tym problemu. Cały film pozostawił pozytywne wrażenie.
Odpowiedz
Najnowsza część Piratów z Karaibów jest do bólu nieścisła, głupia i absurdalna, ale o dziwo ogląda się tak samo przyjemnie jak wszystkie poprzednie Oczko Chociaż wszystkie błędy logiczne i nieścisłości po drodze nie drażniły mnie tak mocno jak typowa hollywoodzka fabuła, którą wciskają do wszystkich tego typu produkcji. Po pierwszych 5 minutach wiadomo już jak która postać skończy i jakie "plot twisty" naszykowali twórcy. A scena po napisach niestety sugeruje, że będą tego kotleta odgrzewać aż do porzygu.

Spoiler!

A jeśli ktoś lubi klimaty kina grozy to polecam "Uciekaj!" i "Babadook", jak na horrory/thrillery to naprawdę dobre kino.
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."
Odpowiedz
Do aprobaty dla Babadooka mogę się dopisać. Podobał mi się wierszyk. Oczko
Odpowiedz
Dość ambitna komedia, a może trochę komediodramat, z brawurową rolą Jude'a Law:

Dom Hemingway

Dla wielbicieli brytyjskiego poczucia humoru i brytyjskich klimatów zdecydowanie must-see. Dobrze się bawiłam oglądając, dlatego polecam.

trailer
You got so much to say, say what you mean
Mean what you're thinkin', and think anything
Oh why, why must you waste you're life away
You've got to live for today, then let it go

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości