Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kino lekkie i przyjemne, czyli mniej ambitny film
Planeta Singli - spodziewałem się durnej polskiej komedyjki a wyszedł nawet spoko film, jestem pozytywnie zaskoczony. No i zauważyłem nawet znajomych w końcowej scenie Język Wspomniana końcowa scena trochę przesadzona ale nie mam z tym problemu. Cały film pozostawił pozytywne wrażenie.
Odpowiedz
Najnowsza część Piratów z Karaibów jest do bólu nieścisła, głupia i absurdalna, ale o dziwo ogląda się tak samo przyjemnie jak wszystkie poprzednie Oczko Chociaż wszystkie błędy logiczne i nieścisłości po drodze nie drażniły mnie tak mocno jak typowa hollywoodzka fabuła, którą wciskają do wszystkich tego typu produkcji. Po pierwszych 5 minutach wiadomo już jak która postać skończy i jakie "plot twisty" naszykowali twórcy. A scena po napisach niestety sugeruje, że będą tego kotleta odgrzewać aż do porzygu.

Spoiler!

A jeśli ktoś lubi klimaty kina grozy to polecam "Uciekaj!" i "Babadook", jak na horrory/thrillery to naprawdę dobre kino.
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."
Odpowiedz
Do aprobaty dla Babadooka mogę się dopisać. Podobał mi się wierszyk. Oczko
Odpowiedz
Dość ambitna komedia, a może trochę komediodramat, z brawurową rolą Jude'a Law:

Dom Hemingway

Dla wielbicieli brytyjskiego poczucia humoru i brytyjskich klimatów zdecydowanie must-see. Dobrze się bawiłam oglądając, dlatego polecam.

trailer
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
Is just a freight train coming your way

Odpowiedz
Volta - dretwy film, akcja sie nie toczy, niby komedia a prawie nic smiesznego. Film jest nudny i wywoluje sennosc. Jest doslownie kilka fajnych scen/tekstow, ale ogolnie film jest niewarty 24 zl. Jedna naprawde fajna scena z Cezarym Pazura i tyle. Ogolnie nie polecam i odradzam.
Między Wschodem a Zachodem odnajdziemy swoją drogę
Odpowiedz
W sumie bez jakiegoś większego przekonania przeszłam się wczoraj na Baby Driver i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, jeden z lepszych filmów akcji jakie widziałam. Warto zobaczyć w kinie.
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."
Odpowiedz

Nie oglądałem tego, ale może być ciekawym filmem. Szkoda tylko, że na świecznik wzięli cygańską rodzinę, a nie, na ten przykład, wahabicką. Cyganie są tylko leniwymi złodziejami żyjącymi na socjalu. Ciekawsze by było pokazanie jak standardowa rodzina miałaby współegzystować z islamskimi hardkorami.
Między Wschodem a Zachodem odnajdziemy swoją drogę
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości