To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bluźniercze piosenki
#21
Xenomorph napisał(a):Masz dziwny stosunek do satanizmu, czy uważasz że satanizm to tylko przelewanie krwi ? Czy moze sarkastyczna ironia zawarta w tekstach Kostrzewskiego umyka Twojej uwadze ;]

Chefren napisał(a):te "satanistyczne" teksty...

Napisałem, satanistyczne w cudzysłów dlatego, że zrozumiałem tę ironię i to ona mnie wkurzyła. :evil:

Widocznie mam nieco inny pogląd na satanizm... Uśmiech
Czym staje się diabeł, kiedy przestaje Wierzyc w Boga? Stanisław Jerzy Lec (pierw. de Tusch - Letz, 1909-1966)
Odpowiedz
#22
Napewno najnowszą blużnierczą piosenką jest "Moherowy Beret" (czy jakoś tak) Big Cyca. Uśmiech
Ja jestem moim bogiem.
Odpowiedz
#23
Chefren dlaczego zdenerwowała cie ironia w tekstach Kostrzewskiego? Ja mieszkam w Rudzie Śląskiej i byłem świadkiem mniej śmiesznego satanizmu. Słyszałeś coś o tym? Czy to był twoim zdaniem "prawdziwy" satanizm?
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#24
Rothein napisał(a):Chefren dlaczego zdenerwowała cie ironia w tekstach Kostrzewskiego? Ja mieszkam w Rudzie Śląskiej i byłem świadkiem mniej śmiesznego satanizmu. Słyszałeś coś o tym? Czy to był twoim zdaniem "prawdziwy" satanizm?

Nie słyszałem o tej sprawie. :? A możesz mnie oświecić.

Jeśli chodzi o satanizm, to preferuje Antona Szandora LaVey'a :wink:
Czym staje się diabeł, kiedy przestaje Wierzyc w Boga? Stanisław Jerzy Lec (pierw. de Tusch - Letz, 1909-1966)
Odpowiedz
#25
Chefren napisał(a):Nie słyszałem o tej sprawie. :? A możesz mnie oświecić.

Nie mieszkam w Rudzie, ale mogę oświecić... jacyś kolesie kogoś tam zabili, bo im katecheta na katechezie wytłumaczył, że sataniści morduja koty...

Walnęłam o tym nawet wierszyk:

http://geocities.com/legaba2003/fraszki.htm?200626#40

Wierszyk idealnie określa pseudo-satanistów liberałów, tuskowców i korwinomikkowców z pewnego portalu, którego adresu nie wymienię, by nie narażać się moderom.
"Jesteśmy biedni, ale wolni"; "Ja głosuję na komunistów" (z "Pokemon")
Odpowiedz
#26
abangel666 napisał(a):
Chefren napisał(a):Nie słyszałem o tej sprawie. :? A możesz mnie oświecić.

Nie mieszkam w Rudzie, ale mogę oświecić... jacyś kolesie kogoś tam zabili, bo im katecheta na katechezie wytłumaczył, że sataniści morduja koty...

Walnęłam o tym nawet wierszyk:

http://geocities.com/legaba2003/fraszki.htm?200626#40

Wierszyk idealnie określa pseudo-satanistów liberałów, tuskowców i korwinomikkowców z pewnego portalu, którego adresu nie wymienię, by nie narażać się moderom.

Przecież sataniści bardziej cenią zwierzęta niż ludzi, często różne demony są pokazane w postaci zwierząt.i.Ale oczywiście to nie powód, by zabijać kogoś za jego niewiedze. Smutny :?
Czym staje się diabeł, kiedy przestaje Wierzyc w Boga? Stanisław Jerzy Lec (pierw. de Tusch - Letz, 1909-1966)
Odpowiedz
#27
Chefren napisał(a):Przecież sataniści bardziej cenią zwierzęta niż ludzi,

A owszem.
Bardziej cenię zwierzęta, bo zwierzę nie wsadzi Ci noza w plecy.
Jak do zwierzęcia podchodzisz z sercem, to zwierze odpowie tak samo.
Znam przypadek, gdy kot uratował życie swojej pani
W TV było głośno jak pies zadzwonił na Straz Pożarną! Tak! strącił słuchawke i wyklepał numer.... uratował życie młodego chłopca.

To coś wrecz nieprawdopodobnego.

Sto razy bardziej cenię, życie zwiarzęcia niż ludzkie, bo jak mnie nauczyło życie... za kasiore kazdy/a wsadzi nóż w plecy.
"Jesteśmy biedni, ale wolni"; "Ja głosuję na komunistów" (z "Pokemon")
Odpowiedz
#28
Nie żartuj Chefren że nie słyszałeś o mordzie satanistycznym w Rudzie Śląskiej? Tak głośno o tym było, nie tylko w Polsce.

Wy tam z abangel666 sobie jakieś jaja robicie z jakimiś wierszykami a sprawa raczej nie jest śmieszna! Może i dla was morderstwo, i to tak pełne okrucieństwa, jest jedynie abstrakcją, czymś co znacie z TV czy z gazet. Znałem morderców, byłem na ich sprawie, i uwierzcie mi poznałem co znaczy słowo ODCZŁOWIECZENIE.

Moja rada: chcecie zajmować się satanizmem, czyńcie to z głową. Nie szukajcie żadnych ezoterycznych, super tajemnych spraw bo skończycie jak ci dwaj.

Teksty Kostrzewskiego idą w parze z poglądami zawartymi w BS Laveya, dlatego mi się podobają bo satanizm CoS jest postawą zdroworozsądkową.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#29
abangel666 napisał(a):Jak do zwierzęcia podchodzisz z sercem, to zwierze odpowie tak samo.

Do rekina na przyklad Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#30
Kilgore Trout napisał(a):
abangel666 napisał(a):Jak do zwierzęcia podchodzisz z sercem, to zwierze odpowie tak samo.

Do rekina na przyklad Oczko
Przez żołądek do serca... :twisted: :twisted: :twisted:
Odpowiedz
#31
Mi sie bardzo podoba muzyka Honoru poniewaz jest klimatyczna Uśmiech dodam jeszcze ze mój ojciec był przyjacielem ich "szefa" lecz ten zginął w wypadku i dlatego juz nie zagrają Smutny

Odpowiedz
#32
Rexerex. napisał(a):Mi sie bardzo podoba muzyka Honoru poniewaz jest klimatyczna Uśmiech

Zalezy jakie klimaty sie lubi.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#33
A owszem.... nawet nazi-skini dali mi funkcją opa, mi.... komunistce, nazi-skini... ale moderzy pewnego portalu tuskowsko-POwskiego-liberalno-korwinomikkowskiego twierdzą, że mam niski poziom rozmowy....

Mój poziom każdy/a widzi choćby na tym forum.

Nazi-skini mnie cenili, ale tuskowco-korwinomikkowscy twierdzą, że mam niski poziom....

***

I dlaczego mój list o Ozzim trafił do śmietnika?
"Jesteśmy biedni, ale wolni"; "Ja głosuję na komunistów" (z "Pokemon")
Odpowiedz
#34
Rothein napisał(a):Nie żartuj Chefren że nie słyszałeś o mordzie satanistycznym w Rudzie Śląskiej? Tak głośno o tym było, nie tylko w Polsce.

Serio, nie wiem jak mogło mi to umknąć. :roll:

Rothein napisał(a):Wy tam z abangel666 sobie jakieś jaja robicie z jakimiś wierszykami a sprawa raczej nie jest śmieszna! Może i dla was morderstwo, i to tak pełne okrucieństwa, jest jedynie abstrakcją, czymś co znacie z TV czy z gazet. Znałem morderców, byłem na ich sprawie, i uwierzcie mi poznałem co znaczy słowo ODCZŁOWIECZENIE.

Przecież to nie moje wiersze, a raczej abangel. Uśmiech Zrozumiałem powagę sprawy i nie robiłem sobie z tego jaj.

Jestem pacyfistą. Uśmiech

Rothein napisał(a):Moja rada: chcecie zajmować się satanizmem, czyńcie to z głową. Nie szukajcie żadnych ezoterycznych, super tajemnych spraw bo skończycie jak ci dwaj.

Nie jestem satanistą.Owszem kiedyś się trochę tym interesowałem, ale nic poza tym.Sataniści, o których mowa to pseudosataniści bez ideologii. Prawdopodobnie się Crowleya naczytali, bo tylko on takie debilizmy powymyślał.

Rothein napisał(a):Teksty Kostrzewskiego idą w parze z poglądami zawartymi w BS Laveya,

A tego to nie wiedziałem. 8O Chyba jeszcze raz sięgne po KAT'a. Uśmiech
Czym staje się diabeł, kiedy przestaje Wierzyc w Boga? Stanisław Jerzy Lec (pierw. de Tusch - Letz, 1909-1966)
Odpowiedz
#35
Chyba przez swoje bezmyślne moralizatorstwo padłem ofiarą czyjegoś sarkazmu Płacz

Zapomniałem "ezoteryczne, super tajemne sprawy" ująć w cudzysłów, i nie powinno być "sprawy" tylko "pierdoły". Sorki

Crowley'a za dobrze nie znam, czytałem jedną książke i gó@no zrozumiałem, bo i też gu@no do zrozumienia było.

Co do Kostrzewskiego to wydaje mi się że nie jest niczym dziwnym wiązanie go z LaVey'em. Wszak to Roman wydał BS w wersji kasetowej.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#36
Przepraszam, że piszę, ale znów wytrzymac nie mogę.

Jestem autorką jedynego w prasie ogólnopolskiej materiału broniacego satanizm, nauczyciel z Jasła co w szkolnej gazetce dał podobny artykuł został wywalony z pracy a gazetka zamknięta....

Mój artykuł opublikował NAJLEPSZY I NAJRZETELNIESZY tygodnik w całym Klechistanie: "Fakty i Mity"
(pozdrawiam redakcję)

Fluorescencja z Łodzi nawet wspomniała o moim artykule... oczywiscie purpurat płeć pomylił.... zreszta: sami zobaczcie:
http://www.archidiecezja.lodz.pl/czyteln.../t5_1.html
"Jesteśmy biedni, ale wolni"; "Ja głosuję na komunistów" (z "Pokemon")
Odpowiedz
#37
abangel666 napisał(a):Przepraszam, że piszę, ale znów wytrzymac nie mogę.

To się przestań krygować, tylko pisz normalnie :]


Cytat:Mój artykuł opublikował NAJLEPSZY I NAJRZETELNIESZY tygodnik w całym Klechistanie: "Fakty i Mity"

Ojcowie Redaktorzy niniejszego portalu nie podzielają tej opinii Oczko

Cytat:Fluorescencja z Łodzi nawet wspomniała o moim artykule... oczywiscie purpurat płeć pomylił....

Nie on jeden zresztą... Zawsze masz jeszcze nicka z "a" na końcu Uśmiech
Odpowiedz
#38
abangel666 napisał(a):Mój artykuł opublikował NAJLEPSZY I NAJRZETELNIESZY tygodnik w całym Klechistanie: "Fakty i Mity"
Abangel, naprawdę są dużo lepsze i rzetelniejsze tygodniki w Polsce.

A eks-ksiądz i redaktor w jednej osobie - Roman Kotliński przypomina mi niejakiego Leszka Bubla - jeden wart drugiego, tylko po przeciwnej stronie barykady...
Odpowiedz
#39
Wracając do tematu: chyba nikt nie wspomniał tu Depeche Mode i ich kawałka "Blasphemous Rumours" ("Bluźniercze Plotki").

"I don't want to start any blasphemous rumours
but I think that God has a sick sense of humour
and when I day, I expect to find him laughing"
Odpowiedz
#40
Cytat:"WYPUŚĆCIE RYŚKA MATUSZEWSKIEGO" w wykonaniu KUR

Rysiek Matuszewski, więzień sumienia
trzymany przez rok bez wyroku w więzieniu
od dwóch lat z przymusu rezydent psychiatryka
szprycowany lekami jak zwyczajny psychol
jest mistrzem aikido, absolwentem fakultetów
kimś w rodzaju guru nieformalnej wspólnoty
lecz wdaje się w listowną przepychankę z klerem
ci zaś masakrują go legislacyjnym buldożerem
ponoć groził wysadzeniem w powietrze Jasnej Góry
a może eksmisją w kosmos - nie dojdziesz tu prawdy
rzecz się dzieje bezpośrednio przed wizytą papieża
więc walą z grubej rury jak do grubego zwierza
nie mają prawa, lecz w imię Boże je naginają
w majestacie moralności i wszechwładzy medialnej
w imię Boga? gdyby tylko wiedział o tym Bóg
nakopałby im do dupy i zrobił z tego loopy

wypuśćcie Ryśka Matuszewskiego
a ja za wami wstawię się u Najwyższego
Jedynego, Najsprawiedliwszego
bo tak się dziwnie składa, że i ja znam Jego (2x)

tysiące bogów - który z nich prawdziwy?
może twój, nie raczej mój, bo mój jest obiektywnie
powszechny, znam go osobiście i jestem w kontakcie
daj mi swój portfel, a widzenie ci załatwię
może nie widzenie, raczej posłuchanie
albo daj mi spis próśb, ja po prostu je dostarczę
bo my mamy monopol, przysługuje nam wyłączność
na telekinetyczną z panem Bogiem łączność
dzięki niemu wszystko wiemy i wszystko rozumiemy
co potwierdziliśmy dwoma mileniami ściemy
tylko nasze wyznanie prowadzi ku zbawieniu
choćbyśmy mieli tonę gówna na sumieniu
od kiedy istnieje Kościół, Bóg w nim nie mieszkał
od kiedy mamy duszę, Bóg jej nigdy nie opuścił
więc mówię raz, a dobrze, i w najlepszej wierze:
"zmień się, lub przepadnij, pierdolony klerze!"
"WYPUŚĆCIE RYŚKA MATUSZEWSKIEGO" (3826 KB)
Tam... przy siódmym dołku stoi wysoka na sześć stóp postać ubrana w groteskowy strój królika.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości