To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religia w szkole
#21
Dlatego jutro mam zamiar dać facetowi karteczkę z wolą nie chodzenia na lekcje religi ponieważ w tym czasie mam wiele ważniejszych spraw do roboty (religia jest ostatnią lekcją).

Pytam sie jak rozwiązać problem a tu lecą na Ciebie bluzgi szkoda.....
Odpowiedz
#22
fishrosh napisał(a):oczywiście to do Arnolda było; dopiero czytając posta zorientowałem się, że Tyr może pomyśleć, że to do niego

Prawie sie obrazilem. Duży uśmiech
Go vege!
--------------------------------------
Posłuchaj mnie, man ty pierdol ten chłam
Nie ma tu dla nas miejsca, i ty nie pchaj się tam...
--------------------------------------
Odpowiedz
#23
Arnold napisał(a):Pytam sie jak rozwiązać problem a tu lecą na Ciebie bluzgi szkoda.....
Może to dobry powód, aby zastanowić się nad sobą i swoim postępowaniem?
Back to the primitive
Fuck all your politics
Odpowiedz
#24
Arnold napisał(a):Pytam sie jak rozwiązać problem a tu lecą na Ciebie bluzgi szkoda.....

Pytasz sie o rozwiazanie problemu, ktory nie dosc ze sobie sam stworzyles, to jeszcze miales rozwiazanie pod nosem. Scislej mowiac dwa rozwiazania: albo nie chodzic na religie albo wstawac, jak reszta sie modli.
Go vege!
--------------------------------------
Posłuchaj mnie, man ty pierdol ten chłam
Nie ma tu dla nas miejsca, i ty nie pchaj się tam...
--------------------------------------
Odpowiedz
#25
Arnold napisał(a):Dlatego jutro mam zamiar dać facetowi karteczkę z wolą nie chodzenia na lekcje religi [...]
Najlepiej będzie, jak ją dasz wychowawcy.
"Kto nie żyje tu i teraz, ten nie żyje nigdy. Co wybierasz?"
Odpowiedz
#26
Chciałem poszukać w Was jakiegoś oparcia pomocy, a dostałem sztylet w plecy. Smutny
Odpowiedz
#27
Arnold napisał(a):Chciałem poszukać w Was jakiegoś oparcia pomocy, a dostałem sztylet w plecy.

nie sztylet w plecy, tylko zostales jawnie wysmiany. Nastepnym razem pisz, jak bedziesz mial powazny problem, a nie taka duperele jak dzisiaj. i nie desperuj.
Go vege!
--------------------------------------
Posłuchaj mnie, man ty pierdol ten chłam
Nie ma tu dla nas miejsca, i ty nie pchaj się tam...
--------------------------------------
Odpowiedz
#28
No to ok proszę o skasowanie tematu bo po nic już nie potrzebny
Odpowiedz
#29
popros admina przez pw.
Albo zostaw to jak jest. samo spadnie.
Go vege!
--------------------------------------
Posłuchaj mnie, man ty pierdol ten chłam
Nie ma tu dla nas miejsca, i ty nie pchaj się tam...
--------------------------------------
Odpowiedz
#30
Sorka za en eksces, wygłupiłem się po prostu taki trochę mało myślący jestem Smutny Smutny
Odpowiedz
#31
Jesli nie bedziesz takich wyskokow powtarzal za czesto to nic nie szkodzi. Uznajmy to za wypadek przy pracy. Zdarza sie.
Go vege!
--------------------------------------
Posłuchaj mnie, man ty pierdol ten chłam
Nie ma tu dla nas miejsca, i ty nie pchaj się tam...
--------------------------------------
Odpowiedz
#32
Arnold napisał(a):Dlatego jutro mam zamiar dać facetowi karteczkę z wolą nie chodzenia na lekcje religi ponieważ w tym czasie mam wiele ważniejszych spraw do roboty (religia jest ostatnią lekcją).
Taką karteczke sie daje gdy masz zamiar chodzić na lekcje religii, nie odwrotnie, ludzie....
Odpowiedz
#33
Cytat:Taką karteczke sie daje gdy masz zamiar chodzić na lekcje religii, nie odwrotnie, ludzie....

To tylko w teorii jest. Bo jakoś dziwnym trafem byłem "ustawowo" zawsze zapisany na religię, tak jak wszyscy, których znam...
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#34
Tylko że jak nie będę po prostu chodził na te lekcje to będą lecieć nieobecności

Al-Rahim Wszyscy wiemy jak jest a jak powinno być, niestety trudno zmienić coś tak utartego w polskiej kulturze jak to że wszyscy wierzą chodzą do kościółka na lekcje religi.. :?
Odpowiedz
#35
dGrey napisał(a):To tylko w teorii jest. Bo jakoś dziwnym trafem byłem "ustawowo" zawsze zapisany na religię, tak jak wszyscy, których znam...
Nie ustawowo właśnie.
A że to teoria? No jak sie dupy nie rusza w obronie właśnych przekonań i prawe, to faktycznie są one tylko teoretyczne.
Arnold napisał(a):Tylko że jak nie będę po prostu chodził na te lekcje to będą lecieć nieobecności
To powiedz że nie masz zamiaru uczęszczać na religie lecz na etykę. I już.
Odpowiedz
#36
Cytat:A że to teoria? No jak sie dupy nie rusza w obronie właśnych przekonań i prawe, to faktycznie są one tylko teoretyczne.

Ano dupy się nie rusza, bo nie ma czego, bo jest magiczna granica 18 lat, przed przekroczeniem której ręce człowieka w pewnych kwestiach, między innymi tej, są związane.
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#37
Niestety u nas nie ma etyki pytałem się. Po prostu Al-Rahim trudno porwać się z motyką na słońce i walczyć o swoje prawa a przy okazji balansować na linie pomiędzy własnymi prawami a uczuciami innych. Ponieważ w naszym społeczeństwie jak jesteś inny to często = gorszy. A każde wystąpienie przeciwko ogółowi to obraza ich uczuć. I jaki to ja nie kulturalny jestem czegoś chcąc.
Odpowiedz
#38
dGrey napisał(a):przed przekroczeniem której ręce człowieka w pewnych kwestiach, między innymi tej, są związane.
A gówno!
W żadnym wypadku !


Arnold napisał(a):Po prostu Al-Rahim trudno porwać się z motyką na słońce i walczyć o swoje prawa a przy okazji balansować na linie pomiędzy własnymi prawami a uczuciami innych.
Tu chodzi o twoje uczucia, i o prawa każdego d owolności światopoglądu.
I nie jest to porywanie sie z motyką na słońce. Jeśli sobie będziesz to wmawiał, to faktycznie nic nie zdziałasz.
Odpowiedz
#39
Cytat:A gówno!
W żadnym wypadku !

No to niby jak mam się wypisać z religii? Jest gadka: "Karteczka od rodziców", a weź i taką zdobądź.
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#40
Al-Rahim Odpowiedz mi na pytanie: czy Ty jako osoba nieletnia sam wypisałeś się z religii? Jeśli tak to jak ominąłeś procedury szkole (które fakt, w wielu miejscach są bezprawne)? Zagroziłeś szkole że złożysz wniosek do prokuratury czy co?

Ja wczoraj miałem niezły ubaw. Przedwczoraj poszedłem na "lekcję" religii do mojej klasy (powód był banalny - kumpel miał osiemnastkowe pasiory i chciałem mu przywalić Język). A ksiądz czyta moje nazwisko z listy... to ja mu mówię: "Przecież mówiłem, że ja tu jestem tylko w gościach". On mi na to że nie złożyłem oświadczenia wychowawczyni (w zeszłym roku nie chodziłem na religię ale to trzeba odnawiać co rok) i że muszę uczęszczać na religię do tego czasu. No to następnego dnia idę do wychowawczyni i mówię że chcę takie oświadczenie złożyć. Ona mi na to UWAGA !! że potrzebuję zgody rodziców (jak można zauważyć w profilu mam skończone 18 lat). Ja jej na to że to już są kpiny z konstytucji i że tego tolerować nie będę. Ona mi, że idziemy do Pani dyrektor. Na szczęście Pani dyrektor przyznała mi rację i od wczoraj znów zgodnie z prawem szkolnym mogę nie uczęszczać na religię.

BTW: Czy ktoś wie, na jakiej podstawie szkoła odmawia mi prawa do samodzielnego usprawiedliwiania swoich nieobecności oraz zwalniania się. Czy zarządzenie, że nawet uczeń pełnoletni musi posiadać zwolnienie od rodzica lub opiekuna prawnego (w przypadku ucznia pełnoletniego to już chyba nie opiekuna a "utrzymawcy") jest zgodne z prawem? Jeśli nie, dokąd mogę zgłosić ten stan rzeczy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości