To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Zagłosuję na:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
PiS
3.70%
4 3.70%
PO
34.26%
37 34.26%
Liga Prawicy RP (UPR+LPR+PRP)
19.44%
21 19.44%
Samoobrona
1.85%
2 1.85%
LiD
33.33%
36 33.33%
PSL
2.78%
3 2.78%
Inna partia
4.63%
5 4.63%
Razem 108 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na kogo zagłosować ?
J.Stelmach napisał(a):A oto jak bylo dzisiaj pod konsulatem w Londynie

http://www.youtube.com/watch?v=Mcjtt3b-zN8
Ja bym wymiękł Uśmiech
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
O w mordę... Zdezorientowanyzok:
Odpowiedz
Cytat:http://www.youtube.com/watch?v=Mcjtt3b-zN8

taaa, a w chicago gdzie kaczki moga liczyc na spore poparcie komitetow mnostwo i frekwencja 90% :|
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
:O
Odpowiedz
Też bym stała! Uśmiech
Szacunek dla tych ludzi, że im się chciało. W Polsce większość ma góra 10 minut drogi do lokalu wyborczego i im się nie chce ruszyć dupska. A jak zabrakło kart do głosowania w jakimś lokalu to nie chciało się poczekać. Trzeba brać przykład z rodaków żyjących za granicą w dojrzałych demokracjach :wink:
Odpowiedz
BTW: wieść gminna niesie, że wygrało PO 42 do 31. Ciekawe na ile sie sprawdzi... :wink:
Odpowiedz
Tak, ludzie stali, ja tez myslalem o olaniu sprawy i nie psuciu sobie niedzieli, ale jednak absolutnie nie zaluje tych wystanych 3 godzin, atmosfera byla super, ludzie jakby nazlosc decydowali sie aby zostac i stac. Oto kolejny filmik pewnej brytyjskiej aktywistki ktora informowala Polakow ze tak powinno nie byc iz ze konstytucja Polska gwarantuje rzetelny dostep do urn, a nie taki cyrk. Ona zorganizowala autobus i dowiozla ok 50 osob z Brighton do Londynu by mogli zaglosowac.

http://www.youtube.com/watch?v=sO2ZAvIlmfg

no, mam nadzieje ze przynajmniej bedzie warte to wszystko
Odpowiedz
Wygląda na to, że Ikonowicza w sejmie nie będzie.
(K.A.)
Odpowiedz
jak chodzi o głosowanie na partie, to mogę zacytować Kazika i KULT.
Cytuję:

"Czy wierzysz w słowa te?
Ja nie wierzę w nie
Czyż one prawdziwe są?
Nie wierzę im kurwom jak psom"
("Kazik": "Kult" album: "Muj wydafca" )
"Jesteśmy biedni, ale wolni"; "Ja głosuję na komunistów" (z "Pokemon")
Odpowiedz
Cytat:Nie wierzę im kurwom jak psom"

Ja psom wierze akurat. Jak sie ciesza to sie ciesza a jak warcza to warcza.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Kilgore Trout - tu akurat się zgadzamy.... ja też bardziej ufam psom niż ludziom....

Pozdrawiam Ciebie Serdecznie!
abi
"Jesteśmy biedni, ale wolni"; "Ja głosuję na komunistów" (z "Pokemon")
Odpowiedz
Ja nie wierze Ikonowiczowi... :]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości