To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauka vs religia - Nowy film
#41
woah, ze tez akurat ja polecałem ten film Uśmiech Trzy lata temu, apogeum mojego antyislamizmu... ciekawe jak bym dzisiaj ocenił "Obsession". Nie żebym teraz był jakoś przychylny islamowi Język
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#42
Wiem że dość dawno temu Szczęśliwy
Tak jak napisałem , lepiej późno jak wcale Szczęśliwy
Pewnie wiesz jak jest odbierany przez społeczność muzułmańska.

Najlepszym dowodem wpływu islamu na struktury Państwa Polskiego jest blokowanie każdego konta ( mnie upolowali już 3 razy ) :twisted: A Film został w ciągu dwóch dni usunięty z największych warezowych portali Polskich Szczęśliwy

Jeszcze chwila i oddychać będziemy według zasad islamu tak jak w koranie napisane lub jakiegoś innego zabobonu !!!
Odpowiedz
#43
A ja powtarzam od dawna, że gdzieś ktoś musi dawać w łape, imho twoje słowa są tego potwierdzeniem.
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
#44
Legalna działająca organizacja , "Fundacja "Malta" " rzestała ukrywać, iż chce aby to miasto zasponsorowało budowę minaretu w Poznaniu "

To już chyba przesada !

Czy Polska to jakiś Islamski syf ?

Jak już chcą tak bardzo wybudować komin , to za swoje pieniądze lub ze składek wiernych, i na swojej ziemi .

Zawsze tylko dać , czyli brać !

źródło : http://tiny.pl/hq411
Odpowiedz
#45
stopislamowi@gmail.com napisał(a):Czy Polska to jakiś Islamski syf ?

Rozumiem twoją niechęć do Islamu ale to zdanie jest już kompletnie oderwane od rzeczywistości.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#46
Czy oderwane ? To co reprezentują kraje islamu , jak traktuje się innych , skazywanie na śmierć ( dzisiaj Iran ) za inne pogląd na życie polityczne kraju muzułmańskiego , kamieniowanie , legalna pedofilia , obcinanie głów , kończyn etc ..........

To wszystko składa się na ocenę jaką wystawiam temu zabobonowi !

Np. Islam jest jedynym systemem państwowym gdzie prawem jest religia . Nawet Watykan stolica i pastwo religijne , nie jest podporządkowany religii!

Jawne przyznanie segregacji !
" aczkolwiek nie mogą obejmować określonych stanowisk rządowych, które ustanowiłyby ich decydentami w sprawach religijnych muzułmanów. "

Źródło :
http://tiny.pl/hq5hs

Islam i państwa muzułmańskie jako jedyny system na świecie jawnie przyznaje się do segregacji rasowej .

Czyli są to państwa rasistowskie , inaczej nie można tego nazwać.

A jako takie , zasługują na miano totalnego syfu , jaki funduje islam innym ludziom !

MZR na każdym zebraniu głosuje nad uchwałami dotyczącymi, jak i kiedy wprowadzić w życie plan islamizacji Polski .
Jedno z zebrań było zamachem na służby mundurowe.
Wprowadzenie do Rządu swoich w celu zmiany ustaw .

Takie postulaty padają na zebgranai9ch MZR-u

Postulaty zamiany Polski w kolejną republiką Islamu .

A Jako taka , nie uznaje praw innych .
Odpowiedz
#47
Wyluzuj, daruj sobie tą agitację. Nie wiem po co nosić drwa do lasu. Tutaj, poza Adamem, są chyba sami przeciwnicy ekspansji islamu.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#48
Żadna agitacja mi nie w głowie.
Od rozsiewania propagandy i budowy "poprawnego" wizerunku są muslimy.
To co napisałem jest tylko oczywistym celem jaki ten zabobon ( zresztą jak każdy inny ) widzi świat przyszłości.

Wszędzie Świątynie , Banki , Stacje Benzynowe, jak będziesz chciał się piwa napić , napiszesz prośbę do wszystkich zwierzchników religijnych i po pół roku może otrzymasz zgodę.

Czy Tobie to muszę tłumaczyć ?

Wiesz to tak samo jak ja.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#49
stopislamowi@gmail.com napisał(a):Wszędzie Świątynie , Banki , Stacje Benzynowe, jak będziesz chciał się piwa napić , napiszesz prośbę do wszystkich zwierzchników religijnych i po pół roku może otrzymasz zgodę.

O Polsce mówisz??

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#50
Ano o Polsce.Troszkę podkolorowałem Szczęśliwy
Wpływ religii na struktury państwowe, życie polityczne, jest coraz większy.
Do czego to prowadzi ?
Mamy XXI wiek i wojnę religijną, przynajmniej ja tak odbieram poczynania Islamu.
Czy coś się zmieniło od czasów krucjat , inkwizycji ? , tylko wyznanie , teraz to nie chrześcijanie rozrabiają tylko islamici.
Jak Chrześcijanie zaczną tracić strefę wpływów , rozpoczną swoją wojnę itd itd itd .......

A normalny przyzwoity ateista, wierzący inaczej lub po prostu normalny człowiek, będzie cierpiał z powodu zabobonów.
Osobnicy tacy staną się mniejszością bez praw.
Odpowiedz
#51
Nie wiem, czy ktoś Ci to kiedyś próbował uświadomić, ale cokolwiek próbujesz nam przekazać - robisz to źle. Jak już ktoś wyżej wspomniał, nie uświadczysz tu proislamskiej propagandy, raczej spotkasz przeciwników, więc:
a) czy uważasz, że uda Ci się umiarkowanych w swoich poglądach ludzi przekonać metodami wyjętymi z gardła fanatycznego krzykacza?
b) czy wg Ciebie przekonają nas słabo lub wcale nieuzasadnione argumenty?

stopislamowi@gmail.com napisał(a):MZR na każdym zebraniu głosuje nad uchwałami dotyczącymi, jak i kiedy wprowadzić w życie plan islamizacji Polski .
Jedno z zebrań było zamachem na służby mundurowe.
Wprowadzenie do Rządu swoich w celu zmiany ustaw .

Takie postulaty padają na zebgranai9ch MZR-u

Postulaty zamiany Polski w kolejną republiką Islamu .
.
c) skąd to wiesz?

stopislamowi@gmail.com napisał(a):Czy Tobie to muszę tłumaczyć ?

Wiesz to tak samo jak ja.

Pozdrawiam
Te zdania kojarzą mi się z technikami stosowanymi przez pracowników Amway'u bądź podobnych firm, które wabią frajerów łatwą kasą, a Ci później sprzedają "paryskie" perfumy z rozlewni pod Poznaniem. Wybacz, oklepane, mało skuteczne i odstraszają każdego umiarkowanie i logicznie myślącego człowieka.

stopislamowi@gmail.com napisał(a):Ano o Polsce.Troszkę podkolorowałem Szczęśliwy
Tu zaczyna i kończy się problem z Twoimi wypowiedziami.


stopislamowi@gmail.com napisał(a):A normalny przyzwoity ateista, wierzący inaczej lub po prostu normalny człowiek, będzie cierpiał z powodu zabobonów.
Osobnicy tacy staną się mniejszością bez praw.
O ile normalność to pojęcie względne, to przyzwoita się czułam zawsze, a - niewiarygodne! - nie przemawia do mnie ani jedno z Twoich słów. Ten cytat to kolejny dowód na nieudolność Twoich technik argumentacyjnych. Daj nam, przyzwoitym ateistom, wierzącym inaczej oraz normalnym ludziom, odetchnąć choć na moment od naporu Twojej perswazji.
Odpowiedz
#52
"skąd to wiesz?"

Na stronie MZR-u
raporty i postulaty z posiedzeń

Techniki ? jakie ? to co piszę trafia lub nie do Ciebie , i to jest przykład że każdy ma własne zdanie , ja Twojego nie neguję , to oznacza tolerancję , w pewnych oczywiście granicach. Przez tolerancję chyba nie pojmujesz że możesz nazwać mnie rasistą , tylko z powodu że ja nie mam zamiaru zapraszać do mojego domu obcych!

Ja nic na Tobie nie wymuszam , najprościej jak nie będziesz czytać moich wpisów, czy ktoś Ciebie zmusił do przeczytania i wypowiedzi ?
Masz lufę przy głowie ?

Żądasz ode mnie dowodów , no tak , tylko na co ? na poparcie moich słów czy na zmianę Twoich poglądów ?

Na poparcie moich tez aż nadto jest dowodów , na zmianę Twoich poglądów ? nie znam Ciebie oraz nie mam zamiaru zmieniać Twoich przekonań.

Jeżeli pozwolisz odniosę się tylko do moich poglądów , Poznań - Wniosek do magistratu o WYBUDOWANIE Meczetu za pieniądze podatników.

Ja uważam że jak już , owszem , na swojej ziemi i za swoją kasę.

Jak to przejdzie , to ja zakładam stowarzyszenie , kościół i też lecę żeby mi wybudowali , płacili i w ogóle utrzymywali mnie , zrobię sobie z tego sposób na życie.

Będę miał super samochody , wydzwaniał będę gdzie chciał , spał w najlepszych hotelach , imprezował do końca moich dni , a Ty Będziesz za to płacić !

Zebranie MZR-u oraz uchwała ( dostępna na stronie MZR-u ) o wprowadzeniu zmian w Polskich służbach mundurowych ( zezwolenie na tradycyjny ubiór muzułmanek - chusty ) , zmiany w Wojsku Polskim , Posługa Imamów.
Zmiany w prawie zezwalające na rytualny ubój zwierząt ( odmienne od naszego pojmowania dobrych obyczajów )

Zwiększenie wpływów w strukturach decyzyjnych państwa ( dostępne na stronie MZR-u )

To tylko co podkolorowałem , to banki i stacje benz. , chociaż tak naprawdę dużo nie przekolorowałem , co to znaczy ? te kościoły , banki i stacje benzynowe wszędzie ?

Ano to że zmienia się prawo w obrębie istnienia danego obiektu.

Od kościoła , świątyni, chyba 100 m min może powstać sklep z alkoholem , pub , dyskoteka, oraz wiele innych obiektów.

Podobnie jest ze stacjami benzy. ale to chyba nie to jest teraz tematem.

Będąc właścicielem gruntu w sąsiedztwie kościoła , twoja posiadłość jest tyle warta na co zgadza się kościół , czyli nic !

Tylko z powodu wpływu religii na państwo Ty nie możesz doprowadzić do likwidacji świątyni ponieważ koliduje z Twoim interesem , musisz uznać wyższość interesu wierzących na Twoimi potrzebami.

Kościół jednak decyduje o Tobie. Pomimo tego że jesteś innego wyznania lub wcale.

To tak w skrócie.

Zmiany już następują , powolne , niedostrzegalne , jednak są dokonywane, to co kiedyś było nie do pomyślenia , dzisiaj jest prawem.

Normy społeczne , zawsze tworzyły prawo , czyli , kłamstwo powtarzane przez wieki , staje się prawdą.
Odpowiedz
#53
stopislamowi@gmail.com napisał(a):"skąd to wiesz?"

Na stronie MZR-u
raporty i postulaty z posiedzeń
Dziękuję.

stopislamowi@gmail.com napisał(a):Techniki ? jakie ? to co piszę trafia lub nie do Ciebie , i to jest przykład że każdy ma własne zdanie , ja Twojego nie neguję , to oznacza tolerancję , w pewnych oczywiście granicach. Przez tolerancję chyba nie pojmujesz że możesz nazwać mnie rasistą , tylko z powodu że ja nie mam zamiaru zapraszać do mojego domu obcych!
To nieistotne, czy do mnie trafia, czy nie. Chodziło mi o sposób przekazu. Ludzie to na ogół lubią tezy poparte argumentacją i widzę, że zaczynasz łapać, o co cho.
Mimo to naszło mnie skojarzenie z tym kawałem: http://pokazywarka.pl/ctf7x8/ Duży uśmiech

stopislamowi@gmail.com napisał(a):Ja nic na Tobie nie wymuszam , najprościej jak nie będziesz czytać moich wpisów, czy ktoś Ciebie zmusił do przeczytania i wypowiedzi ?o.O).
Masz lufę przy głowie ?
"Jak Ci siem nie podoba to nie pacz", ta? Zrozum, że tu nie chodzi o krytykę Twoich poglądów, a o sposób ich wyrażania. Sensowny, składny i przez to nadający się do przetwarzania przez mózgi "normalnych ludzi".

stopislamowi@gmail.com napisał(a):Żądasz ode mnie dowodów , no tak , tylko na co ? na poparcie moich słów czy na zmianę Twoich poglądów ?

Na poparcie moich tez aż nadto jest dowodów , na zmianę Twoich poglądów ? nie znam Ciebie oraz nie mam zamiaru zmieniać Twoich przekonań.
Dowody na zmianę moich poglądów? WTF?!

stopislamowi@gmail.com napisał(a):Zebranie MZR-u oraz uchwała ( dostępna na stronie MZR-u ) o wprowadzeniu zmian w Polskich służbach mundurowych ( zezwolenie na tradycyjny ubiór muzułmanek - chusty ) , zmiany w Wojsku Polskim , Posługa Imamów.
Zmiany w prawie zezwalające na rytualny ubój zwierząt ( odmienne od naszego pojmowania dobrych obyczajów )
Jedyne, co szczególnie mogłoby mnie zszokować, to punkt ostatni z w/w. Mój prywatny asystent ds. różnych (pzdr, Kkap Duży uśmiech) podpowiada mi coś, że takie zapisy już istnieją, ale nie mogę się doszukać tego nigdzie, nie jestem zbyt sprytna dziś. Tak samo nie mogę znaleźć tej uchwały czy czegoś tam na stronie MZR.

Nie do końca rozumiem dalszy ciąg Twojej wypowiedzi, chodzi mi o przejście od islamu do Kościoła Katolickiego (jeśli dobrze zrozumiałam o.O).
W każym razie to tyle z moich uwag nt. Twoich postów, nie chcę tworzyć OT o sztuce wyrażania poglądów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości