To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ujrzeli najświętszą świętość?
#1
Wchodzę na główną stronę serwisu i co widzę? Następny przejaw przeolbrzymiej władzy jaką w naszym kraju ma Kościół Katolicki.

http://wiadomosci.onet.pl/1624872,11,item.html

Zajrzeli prymasowi pod sutannę i przez to wylecieli z pracy?
Odpowiedz
#2
Pod sutannę nie zajrzeli i dobrze. Ten widok mógłby ich zabić.
A tak, mimo wszystko żyją.
Bądź, kim jesteś, a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym, kim jesteś, stajesz się tym, kim nie jesteś.

http://wolneforum.phorum.pl/
Odpowiedz
#3
Od razu widac kto w tym kraju rządzi....
O dziwo - najbardziej podobała mi się postawa samego Glempa - pokorna, wyciszona... Józio nie pluł jadem, nie rzucał gromów...
No ale wiadomo, że był to "nie przebierający w środkach atak na kościół, religię, boga i papieża". Orędownicy "prześladowania chrześcijan" dostali bicz do ręki...

No i teraz, który "szaleniec" ośmieli się zatrzymać i skontrolować księdza, nawet gdyby niósł na plecach głowicę jądrową....?
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#4
Chcesz cos przemycic - przebierz sie za kleche Oczko

Mam nadzieje, ze pojda z tym do sądu....
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#5
Nawet jeśli pójdą, to ja to czarno widzę.
Kościół przez stulecia zdążył się już przyzwyczaić, że wszędzie może wetknąć nos i każdym pomiatać.
A sam Glemp? Pokorę i wyciszenie chwali mu się, ale jakiś protest też byłby mile widziany... tylko kto dobrowolnie będzie protestował przeciw traktowaniu go "inaczej" (czyt. "lepiej"), niż resztę obywateli?
Odpowiedz
#6
Trochę śmieszne to branie prymasa Polski na rewizje osobistą (bo jakoś szczerze powątpiewam, że człowiekowi na takim stanowisku może zależeć na wysadzeniu się w powietrzu, albo przemycie kilku kilogramów kokainy), ale zwolnienie ludzi za to, że wykonują swoje obowiązki to już przegięcie. Komuś tu złącza pod kopułą siadają:???:
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#7
dGrey napisał(a):Trochę śmieszne to branie prymasa Polski na rewizje osobistą (bo jakoś szczerze powątpiewam, że człowiekowi na takim stanowisku może zależeć na wysadzeniu się w powietrzu, albo przemycie kilku kilogramów kokainy), ale zwolnienie ludzi za to, że wykonują swoje obowiązki to już przegięcie. Komuś tu złącza pod kopułą siadają:???:
był tam tylko kilka sekund, wiec nie miał żadnej rewizji. po prostu miał przejść obok, bo ze względu na zdrowie nie może przechodzić przez bramki. a wylecieli bo jechał z prymasem poseł pis który zaraz wykonał odpowiednie telefony...
Odpowiedz
#8
Opierałem się o wczorajsze informacje. Rzeczywiście nie było rewizji osobistej, co w zasadzie czyni tą sytuację jeszcze bardziej absurdalną i irracjonalną.
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#9
Piąta władza dała o sobie znać. Idioci.
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
#10
Religiotyzmów ciąg dalszy...

http://wiadomosci.onet.pl/1625283,11,item.html

Cytat:- Byłem szczerze zdumiony zachowaniem ochroniarzy, wobec osoby tak zasłużonej dla polskiego kościoła i demokracji, osoby noszącej na swych ramionach majestat prymasowski. Swoim oburzeniem podzieliłem się z wojewodą - wyjaśnił. Nie interweniowałem w sprawie wyrzucenia kogokolwiek z pracy, tym bardziej, że nikt nie został zwolniony - dodał polityk.

Odmówił komentowania wypowiedzi Napieralskiego, bo "nie ma czasu na głupoty".

No taaaak... "Rączki mam czyste, o proszę sprawdzić"... Dosłownie jak za komuny. To jest totalny obłęd.
Odpowiedz
#11
Autocenzura we wręcz podręcznikowej postaci.
Odpowiedz
#12
Ciekawe co by się stało gdyby ochroniarz nie dokonał kontroli ? w sumie sytuacja głupia - głupio kontrolować ale i głupio nie kontrolować, szkoda zwolnionych, szkoda zamieszania które powstaje wokół sprawy niewartej wzmianki w Fakcie...:confused:
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#13
Hmm przecierz od dawna wiadomo ze klechy w naszym panstwie to swiete krowy. Wiec co w tym newsie dziwnego?
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#14
DarkWater napisał(a):był tam tylko kilka sekund, wiec nie miał żadnej rewizji. po prostu miał przejść obok, bo ze względu na zdrowie nie może przechodzić przez bramki. a wylecieli bo jechał z prymasem poseł pis który zaraz wykonał odpowiednie telefony...

I to jest najsumtniejsze, bo ze tak powiem - akurat tutaj prymas "bogu ducha winny byl", a zadzialali nadgorliwi katolicy na pokaz Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości