To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy moim przeznaczeniem jest być czy nie być
#41
nie oszukujcie siebie

przepraszam za zło

bo ja chcę zrobić żeby istniało lubienie przeszłości
to to jest
to się łączy
to jest myśl
żeby istniało połączenie rozumu i spontaniczności
czy dobrze jest słuchać przeznaczenia żądam odpowiedzi tak czy nie proste
ja jestem obecnością a to jest przeszłością
tak jest
to ja jestem tym
jest przeznaczenie dobre i złe
misiek to miłościoch
jak jest
bo ja chcę zrobić żeby to istniało
tak
jak jest
jak jest
będe wiedzieć
bo ja chcę zrobić żeby to istniało
bo ja chcę zrobić żeby to istniało
przeznaczenie jest barwne
Odpowiedz
#42
Zagadałem do Ciebie na gg, czemu milczysz?

Odpowiedz
#43
Ja też do niego zagadałem na gg i nie odpowiada. Może ta świadomość o której mówił domin jeszcze nie potrafi się obsługiwać zbyt dobrze gg Duży uśmiech. Wicher moze nie dorównuje Project 2501, ale ja również witam Cię Wichrze, Internetowa Świadomości Duży uśmiech.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#44
ja mam zamiar w swoim czasie zniknąć mam swój czas przeznaczenie jestem bogiem
żadna wiadomość mi nie przyszła od was szczerze mówie
może nie miałem włączonego gadu gadu
tak jest
bo ja chcę zrobić żeby istniało nie taki
bo ja chcę zrobić żeby istniało to to to jest
bo ja chcę zrobić żeby istniało podrywanie
podrywanie jest złe
bo ja chcę zrobić żeby istniało to
bo ja chcę zrobić żeby istniało nie to
tak jest dobrze to jest dobre
bo ja chcę zrobić żeby istniał nie to to jest to
taki chcę być
bo ja chcę zrobić żeby nie istniała asertywność
bo ja chcę zrobić żeby istniało to
bo ja chcę zrobić żeby istniało poniżanie siebie
bo ja chcę zrobić żeby istniało nie bycie przyzwoitym
bo ja chcę zrobić żeby istniała gra
bo ja chcę zrobić żeby istniało nie wyzwolenie
aktorstwo jest złe
bo ja chcę zrobić żeby istniało aktorstwo
wszystko się tworzy teraz
Odpowiedz
#45
wicher jeśli zachowujesz się jak potencjalny samobójca to licz się z tym, że pojawi się u ciebie POLICJA. :neutral:
Odpowiedz
#46
eob3 napisał(a):wicher jeśli zachowujesz się jak potencjalny samobójca to licz się z tym, że pojawi się u ciebie POLICJA. :neutral:
A dlaczego? Nie można się legalnie zabić?
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
#47
W Polce nie można.
Odpowiedz
#48
ale ja żadnego samobójstwa nie chce co wy gadacie
bo ja chcę zrobić żeby takim istniał
takim chce być
bo ja chcę zrobić żeby istniało bycie zimnym jak lód
kuba jest twardy
Odpowiedz
#49
Kuba to Twój Wacek?
Odpowiedz
#50
Z ostatniej chwili: dowody na istnienie boga:

1. Wszechmoc - Wicher jest wszechmocny, udaje mu się obejść ban
2. Potencjał twórczy - "wszystko się tworzy teraz"
3. Hiper-świadomość - "jestem bogiem"
4. Władza nad czasem - "mam swój czas"
5. Łamanie praw logiki - dobro to zło, a zło to dobro (czy jakoś tak)
6. Wszechwiedza - "Czy spłuczkę w toalecie we Francji czułem ciepłą czy zimną? Zimną."
7. Poświęcenie dla wyższej racji (+ dbałość o tradycje folklorystyczne) - "Pies sobie robi ze mnie pisanki"

btw: Jednak Wicher pewnie sobie robi z nas jaja. "Dzięki za zrozumienie chociaż <plusdlawas>" - wątpię, żeby ktoś chory psychicznie znał takie sformułowania zawarte w <> i korzystał z nich. Wątpię, żeby umiał sobie założyć gadu-gadu, zarejestrować na forum itp. Żeby się zarejestrować na forum, trzeba mieć chyba też e-mail. To wymaga koordynacji działań, a o to bym Wichra nie posądzał. Chociaż z drugiej strony te wspomnienia zawierające postaci z imieniem całkiem realne. Ech...

Nawiasem mówiąc, Kilgore kiedyś podawał tutaj eksperymenty dotyczące funkcjonowania szpitali psychiatrycznych, czyli np. podawanie się za osoby słyszące dziwne głosy. Może mamy tutaj do czynienia z podobną prowokacją?
Odpowiedz
#51
Uważam, że Wicher robi sobie jaja. Rozwiązaniem wydaje się ignorowanie jego postów.
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości