To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baty dla ateistow.
#1
Link do forum mikke.fora.pl

No coz, ciekaw jestem, jak to sie rozwinie...
Null pointer exception
Odpowiedz
#2
nie czujesz się czasem na tamtym forum jak w nieco zbyt dusznym pokoju ?
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#3
Widzisz, Piotrze, tlenu braklo mi juz dawno... ale probuje oddychac dwutlenkiem wegla... a mowiac inaczej - ciagle staram sie wierzyc, ze mozna sie porozumiec, ze... ze nie musimy sobie wzajemnie wchodzic w droge, skoro jednak trudna droge liberalizmu wszyscy wybralismy...

I zaczynalo byc zupelnie fajnie. Znalazlem tak wielu rozmowcow, katolikow, z ktorymi mozna sie bylo naprawde milo dogadac. Bez warczenia na siebie. Po prostu porozmawiac. Ale... sam widzisz.
Null pointer exception
Odpowiedz
#4
W takich dyskusjach i w każdych innych liczy się tak naprawdę tylko kultura dyskusji i poszanowanie drugiej strony. Wygrywa nie ten kto ma racje, tylko ten kto pozwala drugiemu wygrać.

Krótko mówiąc wyjątkowo kulturalna dyskusja się wywiązała. Athei wie jak się zachować w towarzystwie i nie zrobił Wam wstydu, a wielu by mogło.
Odpowiedz
#5
No i co w tym dziwnego. Zawsze mowilem ze fani UPR z nielicznymi wyjatkami to moherowe berety. Ostatnio ich zwiazek z LPR tylko to potwierdzil. U Athei Overlord'a szczegolnie sie wlaczylo jakies podwojne myslenie, ma w swojej stopce ze jest antyteista i nie toleruje LPR, ale partie ktore jest skrajnie teistyczna i trzyma z LPR to juz toleruje. Cos nie tak...
To tak samo jakby powiedziec, nie lubie zabijania, ale lubie wszystkich zabojcow.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#6
maha_nahi1 to oczywiste, że Athei zachował się po dżentelmeńsku ale smutne, iż jego, jakby nie patrzeć koledzy, są hmmm twardogłowi, może to zresztą tylko jeden z niewielu przypadków, ale buta to zawsze buta
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#7
Tak sobie rzucilem okiem na to forum, a tu jaka pikna perelka:
Cytat:Choć ateizm to też wiara, wiara w nieistnienie Boga. Mimo braku jakichkolwiek dowodów empirycznych.
Odpowiedz
#8
Tak jak czytam ten "argumet" powtarzany tysiac razy to slabo mi sie robi.
"I watched with glee
As your kings and queens
Fought for ten decades
For the Gods they made"


Guns'n'roses - Sympathy For The Devil

"Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania."

Aldous Huxley

"This is your life and it's ending one minute at a time"
Fight Club
Odpowiedz
#9
Ja jestem w stosunku do UPR serdecznie zniechęcony. Bezsensownie ją idealizowałem. Dajcie mi spokój z tą partią, ja chcę libertariańskiej z prawdziwego zdarzenia, bez oszołomów Smutny
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#10
Ciekawym, jak to spotkanie wyglądało. Czy tylko paru księży i niewydarzonych apologetów wygłosiło wykłady, których tezy były równie nowe i prawdziwe jak geocentryzm, a potem jarano się, jacy to my jesteśmy mądrzy i zajebiści, a ateiści zacofani i biedni, czy może doszło do palenia egzemplarzy bezbożnego dzieła Dawkinsa...? :roll:
Odpowiedz
#11
Raczej to pierwsze, Hastur. Chociaż książki też czasem palą, ale to jednak rzadko.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#12
Zastanawiam się również, czy spotkanie przebiegało w niczym nie zakoconej atmosferze spokojnego, zgodnego jednoczenia sie w nienawisci, czy moze jakis fan Dawkinsa jednak zepsul zabawe, ryzykujac podzielenie losu Łyszczyńskiego. Oczko Może ktoś z forum był?
Odpowiedz
#13
ech...
Odpowiedz
#14
Kiedyś takze miałem takie nieprzytomne pomysły jak "dialog" czy "tolerancja" [nawet niegdyś pisałem o tym na tym forum i upominałem innych by nawiązywali konstruktywny dialog!], jednak rzeczywistość zmyła je dosyć szybko. Pisząc na Katolik.pl okazywało się że ...albo nie mogę pisać albo moje posty były regularnie kasowane, mimo iż nie były agresywne. Podobno siałem propagandę. Moje "tolerancyjne" podejście skończyło się wraz z wpierdalaniem się tej tradycji w sprawy mojej rodziny i osobiście moje. Najlepiej z nimi nie dyskutować [mam na myśli księży i innych rycerzy o zakutych łbach] a skupić się na uświadamianiu społeczeństwa.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#15
Athei Overlord napisał(a):Link do forum mikke.fora.pl

No coz, ciekaw jestem, jak to sie rozwinie...
I to pisze administrator forum sympatyków JKM.
UPRowcy spotykają sie na spotkaniach anty-ateistycznych.

A wiec jeszcze raz powtórzę pytanie które już zadawałem wiele razy na tym forum.
Jak to jest ze niektórym ateistom z tego forum odpowiada taka partia jak UPR???
Odpowiedz
#16
Mi odpowiadała - czas przeszły. W dodatku zawsze miałem pewne zastrzeżenia.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#17
Cytat:swojej stopce ze jest antyteista i nie toleruje LPR, ale partie ktore jest skrajnie teistyczna i trzyma z LPR to juz toleruje

No właśnie, mocno nieaktualna ta stopka. Nie toleruje LPR, ale głosuje na LPR. Jak to jest?

Co do samego spotkania, to jestem ciekaw. Czytałem książkę McGrathów i zauważyłem w niej oprócz tradycyjnej krytyki Dawkinsa parę błędów. Może kiedyś napiszę post podsumowujący.

Cytat:Jak to jest ze niektórym ateistom z tego forum odpowiada taka partia jak UPR???

Dziecięca fascynacja Korwinem (przynajmniej u Avxa). Niby Mikke jest ten mądry, ten wybrany... tymczasem bredzi najmocniej z tego całego LPRo-UPRowego towarzystwa. Pajac.
Odpowiedz
#18
Hm, ja może pominę kwestię, czy fani UPR to "moherowe berety" i napiszę wprost, że to ludzie o poglądach nacjonalistycznych (nierzadko radykalnie nacjonalistycznych - neofaszyści).

Zgadzam się, że Korwin-Mikke bredzi najbardziej w UPR. Miałem stycznośc w ramach działalności w pewnej partii politycznej z działaczami UPR w Łodzi. Mimo, że ewidentnie dla nich byliśmy "lewakami", uprzejmie z nami rozmawiali i nawet wypożyczyli swój sprzęt nagłaśniający (megafon, który jest dośc charakterystyczny w ulicznych manifestacjach programu UPR) Duży uśmiech

Książki kontrującej Dawkinsa nie czytałem, ale może się wybiorę do EMPIKu niedługo przekartkować Język
Odpowiedz
#19
Lepiej podjąć dyskusje na temat konstytucyjnej w Polsce racji rozdziału państwa świeckiego od instytucji religijnych (jakichkolwiek). Dysputa na temat religii samej w sobie i ateistycznego poglądu na świat nigdy nie dojdzie do końca. Z każdej strony można dać łatwiejsze lub trudniejsze argumenty do podważenia. Lecz temat rozdziału kościoła od państwa jest jasny!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości