To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam książki/płyty/...
#1
Poszukuję książki pt. "Mary of the winds", w języku angielskim. Autorem jest Enedeen. Nie wiem dokładnie czy to jest książka (raczej zbiór opowiadań), nic więcej nie wiem. Obojętnie w jakiej formie (elektronicznej, czy papierowej), chętnie odkupię, jeżeli ktoś przypadkiem posiada. Może ktoś zna sposób nabycia tej książki w jakiś sposób, np. przez internet. Może zna ktoś jakieś forum miłośników rzadkich książek, albo coś w tym stylu. Wszelkie sugestie mile widziane.

P.S. Jeżeli czujecie taką potrzebę, to może niech to będzie taki wątek do szukania (może akurat ktoś będzie miał). Takie "Mogę chcę pomóc" Duży uśmiech
All we hear is Radio ga ga
Radio what's new?
Radio, someone still loves you!
Odpowiedz
#2
Szukam książki, której bohaterami był Króliczek, Mapciuszek i Alicja, ale nie była to Alicja w Krainie Czarów.
Odpowiedz
#3
Zna ktoś jakiś podręcznik na temat historii starożytnych lub średniowiecznych ameryk?
Odpowiedz
#4
Jak ktoś zna to dopisać do mojej listy książek
Proszę wpisywać książki które polecamy! - http://ateista.pl/showthread.php?t=11246
Tutaj proszę zamieszczać krytykę podanych pozycji przez użytkowników do tematu "lista książek - http://ateista.pl/showthread.php?t=11405

"No oczywiście, wszystko powinno być prywatne, wiem, że dla takiego komunisty jak paranoid takie słowa przyprawiają go o palpitację serca :mrgreen:
własność jest rozwiązaniem każdego problemu. a póki co schowam portfel bo nie wiem kiedy mi go ukradniesz :lol2:"
by korsarz <3
Odpowiedz
#5
animal metaphysicum napisał(a):Zna ktoś jakiś podręcznik na temat historii starożytnych lub średniowiecznych ameryk?

Z historią Ameryki prekolumbijskiej jest taki problem, że ona właściwie nie istnieje... Duży uśmiech
Bo żeby mówić o historii potrzebne są źródła pisane. Źródła archeologiczne mogą świetnie wspomagać te pierwsze, ale bez pisanych to będzie tylko prehistoria.
Odpowiedz
#6
szukam grafik dna oceanów, podobnych do tej poniżej
[Obrazek: pradoliny2.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości