To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztuka może?
Rothein, gdzie dokładnie są takie rysunki? Chciałbym kiedyś obejrzeć, a Katowice podziwiam zwykle na wariantach krótkiej trasy spodek-Stawowa-dworzec Smutny
Odpowiedz
Ok, wstawię tu potem swoje prace.
Idiota, holocaust już jest tak często wałkowany w sztuce, że mnie wręcz nudzi.
Nie gań innych ani nie potępiaj ich. Bądź ostrożny tylko w swoim braku szczerości.

Czemu "Alfy i Omegi" nie mają własnego życia i przejmują się co w sieci piszczy?
Odpowiedz
Hastur napisał(a):Rothein, gdzie dokładnie są takie rysunki? Chciałbym kiedyś obejrzeć, a Katowice podziwiam zwykle na wariantach krótkiej trasy spodek-Stawowa-dworzec Smutny

Niedaleko mariackiej. Właściwie to na ulicy równoległej do mariackiej, ale nie od strony warszawskiej, tylko z drugiej. Kurwa nie wiem jak ta ulica się nazywa.

Obczaiłem na mapie teraz. To jest mariacka tylna. Gdybyś szedł mariacką od strony dworca, to dochodzisz do florianskiej i przechodzisz na mariacką tylną.

Znalazłem zdjęcie:

[Obrazek: 1076emp.jpg]

Jest tam z tyłu tego więcej.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Dzięki. Fajne to, obejrzę, jak będę w okolicy Uśmiech
Odpowiedz
rzeźba z piasku 8)
[Obrazek: j4jqdz6l.jpg][Obrazek: lkrq4qnn7e858w1u38s5mic.jpg][Obrazek: 488948stc6cfn4idpvk6jzuh6n.jpg]
[Obrazek: 43211534gx8fw5lwcclgkajg5ete7.jpg]
Odpowiedz
Woooaaaa... Coś pięknego. Szkoda że czegoś podobnego w marmurze dzisiaj nie robią.

Właśnie. Czy ktoś słyszał żeby powstawały dzisiaj rzeźby w kamieniu, do których przyzwyczaili nas renesansowi twórcy?
Odpowiedz
El Commediante napisał(a):Czy ktoś słyszał żeby powstawały dzisiaj rzeźby w kamieniu, do których przyzwyczaili nas renesansowi twórcy?
Oczywiście. Na przykład rzeżby Igora Mitoraja, które przy okazji formą nawiązują wprost do antyku.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
http://www.artmuseum.pl/filmoteka/?l=0&id=1270

Modern art at its finest... Polecam przeczytać opis tego "dzieła" pod spodem, tak by nie umknęły Wam subtelności przekazu.
Odpowiedz
Pytanie zagadka: ile francuskich flag jest na obrazie?

[Obrazek: 568_Eugene_Delacroix_17981863__Wolnosc_w...na_bar.jpg]
Odpowiedz
dwie?



Odpowiedz
[Obrazek: 1000.jpg]
[Obrazek: TIpF.jpeg]
[Obrazek: TIqb.jpeg]
Odpowiedz
animal metaphysicum napisał(a):dwie?

A gdzie? :>
Odpowiedz
na obrazie? :7
Odpowiedz
animal metaphysicum napisał(a):na obrazie? :7

Strzelałeś?
Odpowiedz
Oprocz tej drugiej malej flagi w tle, jescze ubranie wypietej kobiety na pierwszym tle uklada sie w kolory francuskiej flagi.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
Nie widzicie różnicy pomiędzy czymś co się w jakieś kolory układa a flagą???

Odpowiedz
El Commediante napisał(a):Strzelałeś?

widzisz ten budynek po prawej? Oczko
Odpowiedz
Tu lepiej widać.

A tak a propos "sztuki"
http://pokazywarka.pl/zbd6je/
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
ja mam takie pytanie związane z sztuką. oto w sieci można znaleźć trzy twarze reprezentujące pyrrona z elidy.
[Obrazek: pyrrho.jpg]
[Obrazek: pyrrho.jpg]
[Obrazek: 5966521382_83454bfe83_z1.jpg]

chciałem się dowiedzieć, kto jest ich twórcą i czy rzeźby 1 i trzecia faktycznie są rzeźbami, które przedstawiają interpretację artystyczną facjaty pyrrona.
Odpowiedz
POLSKIE RADIO PROGRAM 1
TEATR POLSKIEGO RADIA

EMILE CIORAN_Z ŻYCIA PERMANENTNEGO SAMOBÓJCY
na podstawie tekstów EMILA CIORANA

Cytat:....niewielka wiedza oczarowuję, duża budzi obrzydzenie, czym więcej poznajesz tym mniej chciałbyś wiedzieć, ten kto nie cierpi wskutek poznania, nie poznał nic.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości