To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Kobieta mnie bije"
#1
Wiele osób tutaj zaprzecza, czasami nawet celowo, istnieniu zjawiska przemocy domowej wobec mężczyzn.Jeżeli czytacie to teraz,to prędko włączcie TVN i program Drzyzgi.Tam jest poruszany problem bitych mężów.Jeśli nie zdążycie to przeczytajcie reklamę tego programu:

http://slub.onet.pl/1473037,zona_mnie_bi...tykul.html
Odpowiedz
#2
Kiedy leci powtórka?
Odpowiedz
#3
Wiem, czego brakuje panu Marcinowi- zdecydowanie wiem. Po angielsku zwą to "testicles", po niemiecku "der Testikel" (nie pamiętam plural). Zaś polszczyzna głośno krzyczy- Jaj panu brakuje! Jaj!
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#4
Phillrond napisał(a):Wiem, czego brakuje panu Marcinowi- zdecydowanie wiem. Po angielsku zwą to "testicles", po niemiecku "der Testikel" (nie pamiętam plural). Zaś polszczyzna głośno krzyczy- Jaj panu brakuje! Jaj!

Jak by miał "cojones" to by siedział za znęcanie się nad "biedną, pokrzywdzoną żoną". Nawet gdyby próbował się tylko bronić.
Miłość to ekonomia, tu się handluje DNA.
Odpowiedz
#5
Mr R.I.P. napisał(a):Jak by miał "cojones" to by siedział za znęcanie się nad "biedną, pokrzywdzoną żoną". Nawet gdyby próbował się tylko bronić.

Przede wszystkim oprócz cojones trzeba posiadać rozum. Jakby facet miał łeb i jaja- poradziłby sobie
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#6
Cytat:Jakby facet miał łeb i jaja- poradziłby sobie

I sobie radzą. A potem lądują w kryminale za bicie żon. A część z nich po prostu się broni.
Odpowiedz
#7
Dlaczego od razu bicie żon?
Mógłby napatoczyć się żonie pod pięść następnie broniąc się tak, by zostało uznane to jako obrona konieczna. Najlepiej przy świadkach, którzy są po stronie męża.
Nie zawadziła by również obdukcja mężczyzny
Poza tym mąż może się bronić tak, by nikt mu niczego nie zdołał udowodnić

PS: z takiej postawy bierze się bezradność- "nie, bo wyląduje w pierdlu"
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#8
Ale to debilem trzeba byc zeby sobie na to pozwalac.
Jak kobiete facet ruszy to jest dorazu policja, pozniej odsiadka i jeszcze prasa zniszczy mu zycie. A co ? w odwrotna strone to nie dziala? Nie wiem czego ci faceci sie boja. Kompromitacjii ?
''Jakkolwiek ludzie by się tego obawiali, filozofia powinna powiedzieć wszystko''
Markiz de Sade

"Jedyne czego nie moge wybaczyć człowiekowi to stworzenia religii." (Julietta)
Markiz de Sade
Odpowiedz
#9
Dlatego też http://www.maskulizm.org
Ponadto kampania uświadamiająca o istnieniu takiego problemu
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#10
Al-Rahim napisał(a):Kiedy leci powtórka?
Adam z pewnością nagrał:-D
Odpowiedz
#11
Cytat:Dlaczego od razu bicie żon?
Mógłby napatoczyć się żonie pod pięść następnie broniąc się tak, by zostało uznane to jako obrona konieczna. Najlepiej przy świadkach, którzy są po stronie męża.
Dlatego, bo jak facet sie będzie bronił to zostanie przedstawiony jako damski bokser.
A świadkowie? Skąd? Nie mów że dzieci....

Cytat:Nie zawadziła by również obdukcja mężczyzny
Czyli przy następnej okazji musi grzecznie poczekać aż dostanie nożem kuchennym albo talerzem zanim zacznie się bronić?
Odpowiedz
#12
Są miejsca gdzie nie ma śladów w razie ciosu- mężczyzna mógłby się dowiedzieć Uśmiech
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#13
Ludzie,zmienność w przyrodzie!Nie każdy ma tyle samo inteligencji,determinacji,siły.Ludzie są różni.Tak jak ty Phillrond to mógłbym rozwiązać każdy problem.Głód na świecie?Jak by mieli inteligencję to by zrobili tak,tak i tak.Wojny?Jak by strony były inteligentne to postąpiłyby tak,tak i tak.

Ale tu nie chodzi o to,żeby się wyśmiewać z osoby w tarapatach, że jest bezradna,tylko o jakieś systemowe rozwiązanie,aby zaradzić temu problemowi.Na początek przydałyby się uczciwe kampanie przeciwko przemocy i w ogóle stworzenie terminów i haseł odpowiednio "przemoc wobec mężczyzn" "prawa mężczyzn" oraz "prawa mężczyzn prawami człowiek" i "stop przemocy wobec mężczyzn".

Potem przydałyby się domy do których można się przenieść. Potem szkolenia dla policji i wytyczne dla sędzin, że mają nie traktować spraw jednostronnie.
Odpowiedz
#14
Phillrond napisał(a):Dlatego też http://www.maskulizm.org
Ponadto kampania uświadamiająca o istnieniu takiego problemu

No właśnie. Należy uświadamiać facetów że są pizdami i ciotami, ale za to ciotami nie pozbawionymi własnych praw!.

Po co nagłaśniać takie kiepowate sprawy? Zapomnijmy o tym jak o terroryzmie, to samo zniknie. Czego nie ma w mediach, to to nie istnieje. Wywołujecie sztuczną panikę. Tylko komu to służy? Kto za tym stoi? "oni?

Duży uśmiech

"Awantury zdarzały się coraz częściej, a Beata stawała się coraz bardziej agresywna, biła go czym popadnie. Wałek, tłuczek do mięsa, rozpalone żelazko... Potrafiła zaatakować go bez ostrzeżenia i bez powodu – ot za „zupę, która była za słona”. Doszło do tego, że bał się zasypiać."

Hahaha po co trzymał w domu tą jędzę? Kopa w dupę, wypierdalaj i po sprawie.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#15
Adam napisał(a):Ludzie,zmienność w przyrodzie!Nie każdy ma tyle samo inteligencji,determinacji,siły.Ludzie są różni.Tak jak ty Phillrond to mógłbym rozwiązać każdy problem.Głód na świecie?Jak by mieli inteligencję to by zrobili tak,tak i tak.Wojny?Jak by strony były inteligentne to postąpiłyby tak,tak i tak.

Ale tu nie chodzi o to,żeby się wyśmiewać z osoby w tarapatach, że jest bezradna,tylko o jakieś systemowe rozwiązanie,aby zaradzić temu problemowi.Na początek przydałyby się uczciwe kampanie przeciwko przemocy i w ogóle stworzenie terminów i haseł odpowiednio "przemoc wobec mężczyzn" "prawa mężczyzn" oraz "prawa mężczyzn prawami człowiek" i "stop przemocy wobec mężczyzn".

Potem przydałyby się domy do których można się przenieść. Potem szkolenia dla policji i wytyczne dla sędzin, że mają nie traktować spraw jednostronnie.


"Dlatego też http://www.maskulizm.org
Ponadto kampania uświadamiająca o istnieniu takiego problemu"

Czy ja tego nie napisałem?
Czy ja się wyśmiewam?
Ja stwierdzam fakty
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#16
Czy jak widzę kobietę na ulicy to mam się już bać? Jak sobie pomyślę, że urodziła mnie może kobieta, ciarki zgrozy przechodzą po krzyżu...
Odpowiedz
#17
On był ciota i sie dawał we własnym domu.Żałosne gówno.
Uderzaj.Wszystko inne ma drugorzędne znaczenie.Uderzaj.
Odpowiedz
#18
jedne gówna są mniej żałosne, inne bardziej
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#19
komentarz kogoś z linku:
Cytat:ale glupoty
on pobil jej poprzedniego a jej nie da rady haha

LOL generalnie ludzie dający się bić nie ważne jakiej płci i pozwalające na to swoją biernością... niech mają wąty tylko do siebie. ;-) Dla mnie to wszystko idiotyzmy, myslący człowiek nie da się bić i zostawia takie partnera (ewentualnie skierowuje go na leczenie/pomoc etc i lub robi poważne rozmowy i załatwia sprawę poważną rozmową zaznaczając, że sobie nie życzy tego a tamtego bo to i to i CHUJ). Katolicką propagandę miłości na "dobre i złe" niektórzy interpretują, że nawet jak partner jest jebanych chujem to mamy mu dawać cały czas szansę aż nas ukatrupi? W pewnym sensie i kobiety i mężczyźni którzy są bite są winne sami sobie - za swoją bierność, ignorancję i głupotę. -__-
Odpowiedz
#20
Phillrond napisał(a):Czy ja się wyśmiewam?
Ty nie ale inni kretyni tak:
Rothein napisał(a):No właśnie. Należy uświadamiać facetów że są pizdami i ciotami,
Nathan napisał(a):On był ciota i sie dawał we własnym domu.Żałosne gówno.
A czemu kretyni.Bo tylko kretyna może kiedyś spotkać coś, z czego się wcześniej wyśmiewał (zamiast to napiętnować), dlatego że się wyśmiewał zamiast pomóc to piętnować.

Rothein napisał(a):Hahaha po co trzymał w domu tą jędzę? Kopa w dupę, wypierdalaj i po sprawie.
Co do Ciebie,to mi się wydaje,że nie tylko zostaniesz skopany,ale jeszcze ci dupę przetrzepią w pierdlu.Zobaczymy jaki wtedy będziesz mądry… Duży uśmiech

Rothein napisał(a):Po co nagłaśniać takie kiepowate sprawy? Zapomnijmy o tym jak o terroryzmie, to samo zniknie. Czego nie ma w mediach, to to nie istnieje. Wywołujecie sztuczną panikę. Tylko komu to służy? Kto za tym stoi? "oni?
No właśnie,jako racjonalni ludzie a nie tak piętnowani przez Rotheina fanatycy zastanówmy się nad proporcją ofiar terroryzmu w Polsce do wiadomości nt terroryzmu oraz proporcją przemocy domowej do wiadomości na jej temat (zwłaszcze przemocy wobec mężczyzn do informacji o niej).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości