To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy znasz Racje pl ( APP RACJA)
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
0%
0 0%
Nie
0%
0 0%
Nie interesuje mnie
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Racja pl
#1
Wczoraj w TVN24 i TVP1 usłyszałem o marszu Racji pl przeciwko klerykalizacji kraju . Uśmiech Normalnie mnie zatkało ,uszy musiałem przeczyscic .Znaczy coś sie dzieje !!!

Wiecej takich marszy !!!!

RACJA PL do boju !!!
klecha twój wróg
czytajcie FAKTY I MITY
Odpowiedz
#2
APP Racja (Antyklerykalna Partia Postępu Racja) w styczniu 2006 zmieniła nazwę na Racja Polskiej Lewicy. Tym samym APP Racja nie istnieje :]
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
poprzednia nazwa byla lepsza Język
Od co najmniej czterech pokoleń moja rodzina z dumą dystansuje się od oficjalnych religii... Mówcie co chcecie o cudownej słodyczy ślepej wiary. Moim zdaniem, zdolność do takiej wiary jest czymś przerażającym. Kurt Vonnegut, pisarz, publicysta.
Odpowiedz
#4
Niebawem relacja z marszu. Mieliśmy tam swojego reportera Uśmiech Zresztą sam marsz odbył się pod patronatem wortalu Ateista.pl - jakby ktoś jeszcze nie wiedział. Uśmiech
Odpowiedz
#5
Bardzo dobrze- chcemy więcej takich akcji!
Odpowiedz
#6
http://www.ateista.pl/articles.php?id=157 - relacja z marszu. Dużo zdjęć.
Odpowiedz
#7
amci napisał(a):poprzednia nazwa byla lepsza Język

Dokładnie krajanko Oczko Podkreślała ona stosunek sympatyków tej partii wobec instytucji jaką jest kościół Duży uśmiech
Odpowiedz
#8
Byłem na demonstracji i bedę się pojawiał na wszystkich...NOP i ONR byli udani... :x
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#9
nie żebym się czepiał, ale co to za odpowiedz "nie interesuje sie" na proste pytanie o znajomość czegoś ? 'Tak, ale nie interesuje sie", czy "Nie i nie interesuje sie" ? Oczko
Pozdrawiam,
Ważka
[Obrazek: cogitoergosum21to.jpg]
"Każdy prowokator czy szaleniec, który
odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej
niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie ! "
Józef Cyrankiewicz
Odpowiedz
#10
I oby tak dalej...
Minął tamten czas- już nie wróci... Zapomnisz.
Odpowiedz
#11
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest racja najmojsza.

Język

pzdr
Odpowiedz
#12
A tak coś zsensem xenomorph powiesz?
P.S.
Twój avatar został wymyślony podajrze przez MW albo NOP
Odpowiedz
#13
Al-Rahim napisał(a):A tak coś zsensem xenomorph powiesz?
P.S.
Twój avatar został wymyślony podajrze przez MW albo NOP

Wiem no i jaki z tego morał ? że jestem z NOPu ? lol

Powyższy tekst zaczerpnąłem z ''Dnia Świra'' kto oglądał ten wie ;] Śmieszą mnie Ci partyjniacy każdy chce by racja była po jego stronie ;]

pzdr
Odpowiedz
#14
Ważka napisał(a):nie żebym się czepiał, ale co to za odpowiedz "nie interesuje sie" na proste pytanie o znajomość czegoś ? 'Tak, ale nie interesuje sie", czy "Nie i nie interesuje sie" ? Oczko


Jak ktoś ma w d.. polityke to nie interesuje sie ,taki był mój zamysł Uśmiech
klecha twój wróg
czytajcie FAKTY I MITY
Odpowiedz
#15
Obserwujemy. Szczęśliwy
Notujemy w pamieci. Duży uśmiech
Wyciagamy wnioski. 8-)
Przede wszystkim pozdrawiamy :]

Racja PL :wink:
Null pointer exception
Odpowiedz
#16
Kiedy w Katowicach marsz racji pl bedzie ?
klecha twój wróg
czytajcie FAKTY I MITY
Odpowiedz
#17
imo Racja jest dobra partia, niestety jej poparcie jest znikome.

dlatego polska lewica powinna isc za przykladem Romano Prodiego, ktory zbudowal we Wloszech szeroka koalicje zrzeszajaca partie od socjaldemokratycznych, poprzez antyklerykalne, zielonych, partie homoseksualistow, az po komunistow. taka koalicja ludzi otwartych swiatopogladowo pozwolila uzyskac mu zwyciestow w ostanich wyborach.


mysle ze najlepszym rozwiazaniem bylby wspolny start w wyborach parti takich jak np: SLD, SdPL, Racja, Zieloni, ewentualnie demokraci.pl itd...


jako wyborca i sympatyk Sojuszu Lewicy Demoktratycznej na takie wlasnie rozwiazanie licze, nawet juz w nadchodzacych wyborach samorzadowych.
Odpowiedz
#18
I mnie osobiscie do gustu przypadaja Demokraci.PL. Nie taka wielka przepasc miedzy nami, jak by sie moglo zdawac. Tylko troche smiesznie to wyglada - liberalowie i lewica.....

Z Zielonymi sie nie dogadam, bo jestem za energia jadrowa w Polsce Oczko
Null pointer exception
Odpowiedz
#19
oj dogadalbys sie Język

nie ma takiej parti ktora spelniala by czyjes wymagania w 100%, trzeba by bylo samemu ja zalozyc i zyc na jakims odludziu zeby nie bylo czynnikow zewnetrznych. wazne zeby wiecej laczylo niz dzielilo, a mysle ze w przypadku Zielonych i Racji tak wlasnie jest.
Odpowiedz
#20
Niestety moje zdanie jest takie ze:

W Polsce nie da sie wspólnie nic zdziałać!!!! Smutny

Polacy nie umieją się dogadać .Koalicji lewicowej sie zbudować nie da!!! Smutny

Wystarczy spojrzeć na SLD i SDPL niby koledzy ,a nic razem...
Podobnie w małych partiach,wystarczy ze ktos chce elektrowni atomowych ,i juz wspólnego języka z zielonymi nie ma.A pod programem RACJI PL za bardzo nikt nie chce sie podpisać ,bo kler ma władze i juz.
klecha twój wróg
czytajcie FAKTY I MITY
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości