To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
39 i pół.
#41
39 i pół jest spoko. Fajny humor i w ogole pozytywnie odbieram. Co innego seriale w stylu magdy m albo to to coś nowego o młodych zajebistych ludziach, ktorzy maja kupe kasy, są "piękni", mieszkaja w wypasionych chatach, życie spędzają na siedzeniu w domu i nieludzkich problemach w stylu: on kocha ją, ona jego Oczko W ogole nie pamietam jak sie ten serial nazywa, leci chyba po tancu z gwiazdami i się tam bogini seksu Agatka Buzek przewija. Dochodze do wniosku ze ludzie maja jakas potrzebe ogladania bogatych ludzi bez problemow, mydlanych scen milosci itp. Czy to jakis sposob na oderwanie sie od codziennosci? Problem w tym ze to strasznie splyca swiatopoglad...
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#42
Trudno nie zauważyć, że śpiewając Anarchię główny bohater przez chwilę znów ma 20 lat mniej. I pewnie wiekszość z nas ma, lub bedzie miała takie ulubione kawałki, ktore kojarzyc sie będą z młodością i do ktorych wraca się z rozrzewnieniem i entuzjazmem. Mój muzyczny wehikuł czasu to Krakowski spleen.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
#43
martwy_biskup napisał(a):39 i pół jest spoko

widziałem jakiś odcinek 39 i pół - to taka właśnie magda m dla mężczyzn o ile dobrze zrozumiałem, a ten drugi serial też mi mignął niedawno i szalenie mnie rozzłościł - o ile czasem lubię się przy czymś wyłączyć to po większej porcji tamtej szmiry mózg by mi się ugotował i wyparował
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#44
PiotrekSceptyk napisał(a):widziałem jakiś odcinek 39 i pół - to taka właśnie magda m dla mężczyzn o ile dobrze zrozumiałem, a ten drugi serial też mi mignął niedawno i szalenie mnie rozzłościł - o ile czasem lubię się przy czymś wyłączyć to po większej porcji tamtej szmiry mózg by mi się ugotował i wyparował

przeciwnie, trzeba miec zajebista wyobraznie, aby znosic 4 odcinki stekan Basi nad rozlanym mlekiem...
Cywilizacja to demokracja i podatki - P.Ikonowicz
Blog opuszczony
Odpowiedz
#45
na tej stronie mozna znalezc odcinki do pobrania :ogorek:
http://downloadfile.dbv.pl/downloads.php
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości