To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione filmy
#21
"Osada" mnie zachwyciła. Może ta recenzja spowoduje, że inaczej na ten film spojrzycie: http://www.film.org.pl/prace/osada_2.html
Odpowiedz
#22
"Pasja" ueber Alles!! 8-) - pozostałe filmy religijne to szmira (w najlepszym przypadku).

Poza tym wszystkie filmy z Arnoldem Sch.

He, he - niewybredny mam gust...

:]
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
#23
Bart napisał(a):"Osada" mnie zachwyciła. Może ta recenzja spowoduje, że inaczej na ten film spojrzycie: http://www.film.org.pl/prace/osada_2.html
Przeczytałem i nie zmieniła mojego myslenia. Może jestem artystycznym zerem ale ja w tym filmie nic nie widze. Jeden z najgorszych jakie widziałem.
Odpowiedz
#24
Wojna światów to dopiero dno ...
Od co najmniej czterech pokoleń moja rodzina z dumą dystansuje się od oficjalnych religii... Mówcie co chcecie o cudownej słodyczy ślepej wiary. Moim zdaniem, zdolność do takiej wiary jest czymś przerażającym. Kurt Vonnegut, pisarz, publicysta.
Odpowiedz
#25
amci napisał(a):Wojna światów to dopiero dno ...

Muszę się w tym miejscu nie zgodzić...
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#26
"Zapach kobiety"
"Zmruż oczy"
"Forest Gump"
"Emmanuelle"
"Nic śmiesznego" , "Dzień Świra"
i oby wkrótce dołaczył "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"

Poza tym istnieje jeszcze pare filmów,
które w jakiś sposób szczególnie mi się podobały,
jednak których tytułów nie znam, albo nie pamiętam.

Ps. "Osada" dobry film z zaskakującym zakończeniem.

Ps.2. 2 maja telewizyjna "dwójka" serwuje film "Czarny kot, biały kot",
film może "trochę inny", nie mniej również warty obejrzenia.
Zero tolerancji - zakrzynkął gromko w kierunku młodzieży pan minister.
- Tak jest! - ochoczo odkrzyknęła młodzież - Wyp...aj !

_________________
a!ble blog
Odpowiedz
#27
Moje ulubione filmy to: Wszystkie części Ojca Chrzestnego, Skazani na Shawshank, Forest Gump, Niepokonany, Pianista, Człowiek Ringu, Ludzie Honoru, Zemsta po latach, Leon Zawodowiec, Zielona Mila, Nic śmiesznego, Dzień Świra no i Sztos jest nawet fajny Uśmiech.
Odpowiedz
#28
Moje to: Piła, oszukać przeznaczenie, zielona mila, dzień niepodległości, klucz do koszmaru, klątwa, nagi instynkt, wywiad z wampirem, stygmaty, egzorcyzmy Emily Rose, dziecko Rosmary, Dracula,osada.
Katecheta w przerwach obmacuje chłopców skrycie
W pierwszą komunię trzeba pipić należycie.
Odpowiedz
#29
Zapomniałem jeszcze o niebiańskich istotach i fanatyku Duży uśmiech

Cytat:dziecko Rosmary

Ten film też może być Uśmiech
Odpowiedz
#30
"Pulp fiction", "siedem lat w tybecie", "mały Budda", "siedem", "titanic" ( 8O ), "zakazana planeta" (bardzo stary film), "events horizon", "kontakt", "solaris" (ten nowszy), obie odyseje kosmiczne i "armageddon"
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#31
Jeszcze dodam Seksmisje :]
Wódka? W południe? Na służbie?
Z przyjemnością
Odpowiedz
#32
sinner napisał(a):
Bart napisał(a):"Osada" mnie zachwyciła. Może ta recenzja spowoduje, że inaczej na ten film spojrzycie: http://www.film.org.pl/prace/osada_2.html
Przeczytałem i nie zmieniła mojego myslenia. Może jestem artystycznym zerem ale ja w tym filmie nic nie widze. Jeden z najgorszych jakie widziałem.

A mi się ten film bardzo podobał, no bo był taki inny niż wszystkie, bardzo zaskakujący. Ale do jednorazowego oglądania.
Katecheta w przerwach obmacuje chłopców skrycie
W pierwszą komunię trzeba pipić należycie.
Odpowiedz
#33
To i ja coś wymienię, choć nie będzie to miarodajne, gdyz o wielu filmach w tym momencie nie będę pamiętał... Wymienię te, które oglądałem po kilka - kilkanaście razy (co wyklucza najnowsze produkcje).

- Dzień Świra
- Rejs
- Hydrozagadka
- Wniebowzięci
- Dziewczyny do wzięcia
- Delicatessen
- Miasto zaginionych dzieci
- Waking life
- Sens życia wg. Monty Pythona
- Żywot Briana
- Monty Python i Święty Graal
- Pluton
- 12 małp
- Fisher King
- Brazil
- Księżniczka Mononoke
- W krainie bogów (Spirited away)
- Grobowiec świetlików
- Wieczna miłość (Eternal love)
- Twin Peaks (serial)
- Przystanek Alaska (serial)
- Truman Show
- Las Vegas Parano
- Forrest Gump

i inne... Uśmiech Nie chce mi się już wymyślać Oczko
Odpowiedz
#34
maharet napisał(a):A mi się ten film [Osada] bardzo podobał, no bo był taki inny niż wszystkie, bardzo zaskakujący. Ale do jednorazowego oglądania.

Właśnie nie! Shyamalan pokazuje tu, że już ma dość kojarzenia go z zaskakującymi zakończeniami i chce po prostu robić dobre filmy! Jest tu świetny nastrój, genialna gra aktorska, a nawet fakt znajomości zakończenia nie umniejszył mi przyjemności w powtórnym seansie Uśmiech
Odpowiedz
#35
Bart napisał(a):Właśnie nie! Shyamalan pokazuje tu, że już ma dość kojarzenia go z zaskakującymi zakończeniami i chce po prostu robić dobre filmy! Jest tu świetny nastrój, genialna gra aktorska, a nawet fakt znajomości zakończenia nie umniejszył mi przyjemności w powtórnym seansie Uśmiech

Nastroj jakis byl, ani rewelacyjny ani zenujacy, gra aktorska rowniez do przezycia. I tyle... Przecietnosc panie, bolesna wrecz. :]
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#36
- Pulp Fiction (świetny czarny humor)
- Gwiezdne Wojny (wszystkie w zasadzie, ale najbardziej III i V)
- Obcy (Nic dodać, nic ująć. Zwłaszcza II i IV)
- Armagedon (klasyka)
- Apollo 13 (najbardziej realistyczny film o lotach kosmicznych)
- Forrest Gump (życiowe bardzo)
- Cast away (kolejny świetny film z Hanks'em)
- Park Jurajski (wspomienia z dzieciństwa - pamiętny rok 1993)
- Terminator 2 (efekty i fabuła przede wszystkim)
- Władca pierścieni (bardzo udana ekranizacja)
- American pie (pamiętna scena z szarlotką)
- Szklana pułapka (wszystkie)
- Szergowiec Ryan (ta scena na plaży Omaha)
- Helikopter w ogniu (realistyka)
- Sin City (świetne)
- Predator (obie)

Jak mi się przypomną następne to napiszę. Co do tej "Osady" to film trzyma widza cały czas w napięciu więc jest on w zasadzie dobry.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#37
Kilgore Trout napisał(a):
Bart napisał(a):Właśnie nie! Shyamalan pokazuje tu, że już ma dość kojarzenia go z zaskakującymi zakończeniami i chce po prostu robić dobre filmy! Jest tu świetny nastrój, genialna gra aktorska, a nawet fakt znajomości zakończenia nie umniejszył mi przyjemności w powtórnym seansie Uśmiech

Nastroj jakis byl, ani rewelacyjny ani zenujacy, gra aktorska rowniez do przezycia. I tyle... Przecietnosc panie, bolesna wrecz. :]

de gustibus coś tam coś tam Oczko
Odpowiedz
#38
Bart napisał(a):de gustibus coś tam coś tam Oczko

Niby prawda, ale jak nie o gusta sie spierac to o co? Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#39
Racjonalista napisał(a):- Gwiezdne Wojny (wszystkie w zasadzie, ale najbardziej III i V)
II to żenada (dobrze "ż"?)[dobrze :wink: ] te dialogi i w ogóle fabuła mogli by coś ciekawszego skrcić. Stara trylogia wymiata a najlepszy jest Han Solo (Książki o przygodach Hana Solo też sa fazoweJęzyk) bo jak jemu laska powiedziała "kocham cię" to on daje "wiem o tym".
W nowej trylogi są poryte dialogi (nie mówie ze w starej są genialne)
[Obrazek: userbar2kk.gif]
Chuck Norris nie potrzebuje szafy aby wejść do Narnii
Odpowiedz
#40
Cytat:W nowej trylogi są poryte dialogi (nie mówie ze w starej są genialne)

Mnie też się nie podoba nowa, ale jednak w "Zemście Sithów" George się postarał.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości