To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JP2 wiecznie żywy
#41
Niczym Batiuszka Lenin - też wiecznie żywy Duży uśmiech.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#42
OneManRevolution napisał(a):Ta, a wczoraj słyszałem, że Stadion Narodowy, ma jednak być imienia Wielkiego Uebergeneralissimusa Wodza Narodu Jego Świętobliwości JP2. Po prostu tragedia.


Tak jest. nic gorszego nie mogło się w Poslce przydarzyć Uśmiech
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#43
pilaster napisał(a):Tak jest. nic gorszego nie mogło się w Poslce przydarzyć Uśmiech
Zgadzam się z Pilastrem, nic gorszego nie mogło się w Polsce przydarzyć Uśmiech
Odpowiedz
#44
W ogóle parodia, że jakikolwiek stadion ogromny się buduje z kasy podatników Uśmiech. Tam sprawa patronatu czy imienia to sprawa drugorzędna Uśmiech.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#45
pilaster napisał(a):Tak jest. nic gorszego nie mogło się w Poslce przydarzyć Uśmiech


Hasło "Jan Paweł II" jest w Polsce tym, czym hasło "przecena" w marketach. Jedno i drugie zapewnia frekwencję. Dariusz Kaliszuk
Odpowiedz
#46
Jest takie powiedzenie, że o wielkości człowieka świadczy liczba wrogów jakich ma po śmierci. Jak na razie JP2 dobrze wypełnie definicję wielkości Uśmiech

Flaufly

Cytat:
W ogóle parodia, że jakikolwiek stadion ogromny się buduje z kasy podatników

W ogóle nie chwytasz o co chodzi bojownikom z klerykalizmem. Smutny

Przecież gdyby stadion nosił imię Agnosiewicza, albo Hitchensa, toby opiewali to pod niebiosa...
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#47
Chociaż...
Nawet przykład ze szkołą jest analogiczny do tego ze stadionem. Dlatego ja już nie wiem... Uśmiech
Należy zrezygnować z tych głupot w całej okazałości. Wtedy ateiści będą mogli nazywać swoje śmietniki Hitchensami, a katolicy swoje kościoły Janamipawłami...
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#48
Cytat:
Należy zrezygnować z tych głupot w całej okazałości. Wtedy ateiści będą mogli nazywać swoje śmietniki Hitchensami, a katolicy swoje kościoły Janamipawłami...

Otóż to. Dlaczego prawie nikt tego nie rozumie?
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#49
Cytat:Jest takie powiedzenie, że o wielkości człowieka świadczy liczba wrogów jakich ma po śmierci. Jak na razie JP2 dobrze wypełnie definicję wielkości

Hitler też.
Odpowiedz
#50
Zbanowany Marcin napisał(a):Hitler też.

Na swój sposób był wielkim człowiekiem. Złym i potwornym, ale wielkim...
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#51
Szkoda tylko ze nie urodzil sie czarnym.
Odpowiedz
#52
JPII był wielki, bo kiedyś na jednej pielgrzymce wziął taką małą ślicznutką dziewczynkę na kolana, a okazuje się (historia nie kłamie), że był to jedyny, pierwszy w dziejach papież, który uczynił to na oczach wiernych i opinii publicznej. To był człowiek WIELKIEJ WIARY, a tego argumentu nic nie pokona. Nawet B16, który ma siła +14 i wiara +9, a także magiczny zwój znajomości języków.
Odpowiedz
#53
Dziewczynek na kolana lepiej nie brać - takie czasy...
Odpowiedz
#54
Dziewczynki mozna, gorzej chłopców. Chociaż w krk to prawie że element eucharystii.

Cytat:Jak na razie JP2 dobrze wypełnie definicję wielkości
I jak słusznie powiedziałeś, tak samo było z hitlerem. Właściwie, po co my na tym forum , skoro sam tak pokazowo strzelasz sobie w kolano?
Odpowiedz
#55
Kiedyś się z kumplem o Wojtyłę kłóciłem i mówię mu, że Wojtyła był nietolerancyjny, a on na to "co z tego Hitler też". Wspaniały argument Duży uśmiech
[Obrazek: 18071.jpg]
Odpowiedz
#56
Petite Tigresse napisał(a):Heh, moja szkoła też jest imienia JP2 :mrgreen: Przed szkołą stoi pomnik.
Mszy "obowiązkowych" na cześć papy kilkanaście do roku. Jeśli akademia - to tylko o papie + na koniec obowiązkowo jęczenie "Ooo Paaaniee to ty na mniee spojrzaaałeś..". Zadania na polskim: "Dlaczego nasz wielki rodak JP2 jest dla Ciebie autorytetem?", "Sporządź biografię JP2 jako patrioty", "Czym JP2 zasłużył się dla Polski i całego świata?". Konkursy odbywające się praktycznie co tydzień: konkurs wiedzy o JP2, konkurs recytatorski - wiersze JP2, konkurs poetycki - napisz wiersz na cześć papy... x)

Aż do zarzygania x>
A spróbuj powiedzieć, że nie kochasz papy z całego serca - zjedzą Cię żywcem :mrgreen:

Jezu Chryste! Skąd ja to znam! Trzeci zespół szkół ogólnokształcących imienia JP II w Rudzie Śląskiej. Papieżem wytapetowane ściany, papieżem wytapetowana aula, wszędzie cytaty zdjęcia, co chwilę były akademie i msze papieskie, i wszechobecny proboszcz pełniący niemalże rolę dyrektora. Ciekawe kiedy szkolny sklepik zacznie sprzedawać papieskie kremówki... Jak ja się cieszę, że to dla mnie już się skończyło. Źle mi się robiło jak przerywali lekcje biologii lub chemii na rzecz żenującej akademii o tym jak bardzo papa miłował miłość i pokój, gdzie najbardziej lizodupne laski w szkole odczytywały półprzećpanym monotonnym głosem jego pisaninę. To się śni po nocach. To mogło spowodować trwały uraz psychiczny...
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#57
Wystąp o odszkodowanie Duży uśmiech
[Obrazek: 18071.jpg]
Odpowiedz
#58
Cytat:Ciekawe kiedy szkolny sklepik zacznie sprzedawać papieskie kremówki...

O, to jest akurat dobre :p. Kiedyś na wycieczce szkolnej w gimnazjum zjadłem kilkanaście takich, a wszyscy nawet jednej nie mogli dokończyć Duży uśmiech.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#59
OneManRevolution napisał(a):Wystąp o odszkodowanie Duży uśmiech

Do tego trzeba dobrego prawnika znaleźć Oczko
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#60
Cytat:Kiedyś na wycieczce szkolnej w gimnazjum zjadłem kilkanaście takich
Nadajesz się na papieża Duży uśmiech
[Obrazek: 18071.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości