Ankieta: Gdzie byś przyszedł na taką paradę
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
W Warszawie
50.00%
2 50.00%
W Łodzi
0%
0 0%
W Krakowie
50.00%
2 50.00%
We Wrocławiu
0%
0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zorganizujmy paradę ateistów i agnostyków!
A więc słuchajcie: pasowałoby rzeczywiście napisać o tym wydarzeniu do innych organizacji: feministycznych, homoseksualnych, antykaczorów itd. Tylko kto ma do nich jakieś namiary? Musimy zrobić naprawdę dobrą akcję
Odpowiedz
schuster21 napisał(a):A więc słuchajcie: pasowałoby rzeczywiście napisać o tym wydarzeniu do innych organizacji: feministycznych, homoseksualnych, antykaczorów itd. Tylko kto ma do nich jakieś namiary? Musimy zrobić naprawdę dobrą akcję
Ale po co nam homoseksualiści, antykaczory i feministki? Jeśli będą chcieli przyjść, bo nie wierzą w boga to niech przyjdą a jeśli nie to nie. Niech to będzie marsz ateistów i agnostyków a nie jakiś inny!
Już lepiej mieć mały marsz a porządny niz robic parodie.
Odpowiedz
Vacarius napisał(a):Ale po co nam homoseksualiści, antykaczory i feministki? Jeśli będą chcieli przyjść, bo nie wierzą w boga to niech przyjdą a jeśli nie to nie. Niech to będzie marsz ateistów i agnostyków a nie jakiś inny!
Już lepiej mieć mały marsz a porządny niz robic parodie.

Ja tego nie uważam za parodie... ale nie ma co dyskutować- trzeba szybko działać. Jakie sa wasze pomysły?
Odpowiedz
schuster21 napisał(a):Ja tego nie uważam za parodie... ale nie ma co dyskutować- trzeba szybko działać. Jakie sa wasze pomysły?
Organizacje homoseksualistów, antykaczory i feministki mogą przyjść ale trzeba im jasno zaznaczyć ze tu mają manifestować swój ateizm czy agnostycyzm a nie homoseksualizm, feminizm czy jakąś partie polityczną.
Odpowiedz
a moze w łodzi Duży uśmiech z ostatnich ankiet jakie czytałam jest tam najmniej katolików!i jest małe prawdopodobieństwo ze dostaniemy kamieniem w głowe Język
mam dość nietolerowania niekatolików!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości