To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
żona, piosenki, format... :P
#1
Potrzebuję pomocy, jakiś czas temu słyszałem o jakimś zespole, który miał pecha, bowiem żona lidera skasowała piosenki na nową płytę z jego laptopa Duży uśmiech Czy wiecie może jak ten zespół i lider się nazywał? Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć, a przypadek ten bardzo by mi się przydał bo robię pewien "wykład" i nudne przepisy prawne chcę podeprzeć konkretnymi przykładami Oczko
Odpowiedz
#2
Nie dam sobie głowy uciąc za to, ale wydaje mi się że kiedyś w kontekscie odzyskiwania danych słyszałęm, że podobna sytuacja spotkała chyba Liroy'a (utrata nagran przed wydaniem płyty), ale nie kojarze czym było to spowodowane.
Piotr Ratajczak - redaktor, webmaster
Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie za wskazówkę, jeśli ktoś by miał dokładniejsze dane tego lub jakichś innych przypadków to prosiłbym o podanie Oczko
Odpowiedz
#4
Czy nie było też, że Mick Jagger stracił laptop z nagraniami na nowy album parę lat temu, za którego potem wyznaczono nagrodę?

Nie pamiętam czy był to Mick Jagger, ale na pewno ktoś tego formatu.

Kurde, to chyba chodziło o Stinga i jedynie teksty.... Kurczę, nie pamiętam.
|. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |
|. .. ..|. . .. |... . .|. ... .| .. ...| . .. .|.. . ..| ...
http://radiojazz.fm/
Odpowiedz
#5
Cytat:Dzięki wielkie za wskazówkę, jeśli ktoś by miał dokładniejsze dane tego lub jakichś innych przypadków to prosiłbym o podanie

Szukaj w google: Ontrack. Ta firma co roku publikuje listę najbardziej nietypowych przypadków utraty danych.
Odpowiedz
#6
Chodzi mi raczej nie o nietypowy przypadek utraty danych, co o nielegalne ich skasowanie Oczko Ale dzięki wszystkim za pomoc Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości