Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Efekt cieplarniany czy globalne ocieplenie?
Langley Research Center opublikowało nowe badania jakoby gazy cieplarniane były naturalnym termostatem i chroniły ziemię przed niszczącym działaniem słońca. Link dla zainteresowanych:
http://science.nasa.gov/science-news/sci...mar_saber/
"Bezkarnie nie zabija się myślenia.Bezkarnie nie hołduje się miernotom." Ksawery Pruszyński
From the old world's demise
See an empire rise
From the north reaching far
Here we are
Odpowiedz
Hans Żydenstein napisał(a):Odnosząc się do tematu globalnego ocieplenia, na które człowiek ma mieć wpływ, mój profesor uczący Termodynamiki stwierdził, że równie dobrze możemy zacząć masowe zbrojenia przeciwko atakowi UFO i wydać na to setki miliardów.

S. Lem - Pozytek ze Smoka. Wystarczy zamienic smoka na [latex]CO_2[/latex] Szczęśliwy

Cytat:Abrazja to planeta w gwiazdozbiorze Wieloryba, na której, prócz mieszkańców licznych państw mieszka też smok (choć do smoka nie podobny). Duża cześć gospodarki tych krajów (skupionych w Związku Współpracy Ekonomicznej) nastawiona jest na dokarmianie smoka, w zamian za raczej wątpliwe korzyści. Istnieją też różne placówki badawcze smoka i oceniające skutki jego obecności (URSS - Urząd Regulacji Skutków Smoka). Smok tylko żre i rośnie, ale jakiekolwiek głosy mówiące o tym, by przestać go karmić, napotykają silną krytykę. Główne argumenty przeciw opierają się na fakcie, że przemysł i nauka związana ze smokiem (z którego nie ma nic w zamian), dają zatrudnienie i napędzają gospodarkę.
Polska to tylko przedłużenie Rosji do Odry.
Polexit: Priwislinski Kraj jako zbuntowana prowincja Wielkiego Imperium Rosyjskiego po prostu wróci na kolanach do swej prawdziwej matki - Matki Rosji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości