To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgorsze filmy wszechczasów
#61
Nie no, nie mówcie, że choć raz się nie zaśmiałyście podczas seansu.

SM nie są takie złe, ale tylko dwie pierwsze części Uśmiech
Odpowiedz
#62
Śmiać się może i śmiałam, ale tylko dlatego, że to jest tak głupie, że aż śmieszne Oczko
1 i 2 może jeszcze trzymają poziom, o ile przy tej produkcji można mówić o poziomie XD, ale 3 - i 4 - już nie bardzo [;
Odpowiedz
#63
Ja dzisiaj oglądałem 1 i 2 no i 1 była spoko no ale 2 to już nie tak bardzo. 3 jest w drodze ;-). a na 4 to ide do kina ale sobie poczekam aż ten film dojdzie do mojego kina ;/
[Obrazek: userbar2kk.gif]
Chuck Norris nie potrzebuje szafy aby wejść do Narnii
Odpowiedz
#64
Drypy - Ty przynajmniej masz kino! Uśmiech U mnie wzięli i zamknęli w zeszłe lato... 8O
Odpowiedz
#65
bifrost napisał(a):Drypy - Ty przynajmniej masz kino! Uśmiech U mnie wzięli i zamknęli w zeszłe lato... 8O
Jeśli nie ma klientów to i kina niema. Na własnym przykładzie wiem, że przeważnie szkoda mi pieniędzy na kino, choć uwielbiam filmy. Oczywiście przy okazji wizyty w większym mieście nigdy nie zaglądam do multipleksów, bo ich nie znoszę. To nie ten klimat, co w małym kinie gdzie można dostać pylicy od kurzu wydobywającego się z krzesełek. W małych miasteczkach na południu Francji jeszcze gdzieniegdzie zachowały się takie klimatyczne kina, ale nie mam złudzeń, że i one prędzej, czy później znikną i zastąpią je wstrętne Multikina grające tylko kasowe szmiry, ble...

Sorry za offtop.
Odpowiedz
#66
Czy wymieniał ktoś "Kwiożercze pomidory atakują" z pewnością najgorszy film mojego życia. Chciałbym o nim zapomnieć, ale się nie da...
Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni - Bukowski

- Panie Trout - spytała - czy jeśli wygram, będę mogła zabrać też siostrę?
- Gówno - odpowiedział Kilgore Trout - Myślisz, że pieniądze rosną na drzewach? - Vonnegut
Odpowiedz
#67
a propos horrorów.rządzą się swoimi prawami,a zasada nr.1 brzmi:
morderca nigdy nie ginie za pierwszym razem.
ewidentnie żałosne to Smakosz,seria z F.Krugerem.

wiele pozycji traci walory w wyniku marnego tłumaczenia.
taki właśnie infantylny przekład odebrał całą wartość
naprawdę wartościowemu obrazowi "a few good men"
[ludzie honoru].
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
#68
avidal napisał(a):a propos horrorów.rządzą się swoimi prawami,a zasada nr.1 brzmi:
morderca nigdy nie ginie za pierwszym razem.
ewidentnie żałosne to Smakosz,seria z F.Krugerem.

W ogóle horrory o "uciekających nastolatkach" są żałosne. Pełne sztampowych zachowań i schematów. Choć seria o freddym nie była taka zła - 3 pierwsze części są wporządku.

Cytat:wiele pozycji traci walory w wyniku marnego tłumaczenia.
taki właśnie infantylny przekład odebrał całą wartość
naprawdę wartościowemu obrazowi "a few good men"
[ludzie honoru].
Poziom tłumaczeń sukcesywnie się obniża. Translatorzy odwalają swoją robotę na "odp**** się" - to coraz bardziej jest widoczne nawet dla osób nie znających języka.
Przodują w tym filmy puszczane w polsacie choć i tvn trzyma "poziom" kiepskich przekładów.
Dlatego ja przedkładam filmy z napisami niż z lektorem - to co nie zostało przetłumaczone - dopowiem sobie słysząc nie zakłócony "lektorem" oryginalny głos aktora.
Odpowiedz
#69
Gwiezdne wojny - dla mnie najgorszy film jaki kiedykolwiek powstał. Żenujący!

pzdr
Odpowiedz
#70
Xenomorph napisał(a):Gwiezdne wojny - dla mnie najgorszy film jaki kiedykolwiek powstał. Żenujący!

pzdr
Oj nie zgodzę się, że najgorszy.
Fakt, że fabuła jest prosta jak konstrukcja cepa, naiwna, w dodatku film (seria) zawiera mnóstwo niedoróbek (w jaki sposób w przestrzeni kosmicznej są słyszalne wybuchy i gwizdy przelatujących statków?) - ale cos w sobie ma i bardzo lubię obydwie trylogie oglądać.
Odpowiedz
#71
Xenomorph napisał(a):Gwiezdne wojny - dla mnie najgorszy film jaki kiedykolwiek powstał. Żenujący!

pzdr

Profan Oczko Gwiezdne Wojny są jednym z tych nielicznych filmów, które mają w sobie to COŚ. Niby banał, ale uwielbiam te bajki Lucasa.
Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni - Bukowski

- Panie Trout - spytała - czy jeśli wygram, będę mogła zabrać też siostrę?
- Gówno - odpowiedział Kilgore Trout - Myślisz, że pieniądze rosną na drzewach? - Vonnegut
Odpowiedz
#72
nex napisał(a):Gwiezdne Wojny są jednym z tych nielicznych filmów, które mają w sobie to COŚ.

http://www.forum.ateista.pl/viewtopic.php?t=777

Oczko
Odpowiedz
#73
jeśli ktoś obejrzał film do końca nie ma prawa mówić,że to najgorszy film wszechczasów
Odpowiedz
#74
Cytat:jeśli ktoś obejrzał film do końca nie ma prawa mówić,że to najgorszy film wszechczasów
nie wierzysz masochizm estetyczny!

Odpowiedz
#75
Fascynacja twoją oryginalną ortografią-masochizm estetyczny
Odpowiedz
#76
Koleś napisał(a):jeśli ktoś obejrzał film do końca nie ma prawa mówić,że to najgorszy film wszechczasów
Obejrzałam do końca dwa filmy, które mogłabym uznać za najgorsze filmy wszechczasów po pierwsze ze względu na naiwną nadzieję, że te filmy jeszcze czymś pozytywnym mnie zaskoczą a po drugie żałowałam pieniędzy wydanych na bilet do kina. Szczęśliwy
Odpowiedz
#77
Czarna 87 napisał(a):Obejrzałam do końca dwa filmy, które mogłabym uznać za najgorsze filmy wszechczasów po pierwsze ze względu na naiwną nadzieję, że te filmy jeszcze czymś pozytywnym mnie zaskocz

w przypadku najgorszych filmów ja mam nadzieje,że nikt sie nie dowie,że je oglądałem Uśmiech
Odpowiedz
#78
"Wzgórza mają oczy" - może i źle zrobiłem, że nie wytrzymałem do końca, ale się nie dało.
Niby to Remake filmu z 1978, którego nie widziałem, ale wygląda to tak jakby Amerykanie mięli jeden scenariusz przechodzący z rąk do rąk,a zmieniali tylko krajobraz i ilość osób do zarżnięcia.

Katastrofa, a nie film.

Pozdrawiam
[Obrazek: 628750.jpg]
Odpowiedz
#79
Co do filmów o "uciekających nastolatkach" to ostatnio widziałem "Venom"....naprawdę wystrzegajcie się tego filmu...

Co do Star Wars, przyzna że nie widziałem ani jednej części bo mnie nie kręci ich klimat. Jest to dziwne gdyż fantastykę lubię. Datego też nie mogę zaliczyć ich do najgorszych...


PS:byłbym zapomniał "power rangers" :]
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#80
Cokolwiek Ingara Bergmana. Naprawde cokolwiek...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości