To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RHCP
#1
Czy ktoś już słuchał Stadiumm Arcadium? Jakie wrażenia?

Napisałem, bo zauważyłem avatar Boruty :]
Odpowiedz
#2
Widziałem tylko teledysk, ale zapowiada się bardzo dobrze. W sumie RHCP jest jednym z tych zespołów, do których podchodze akrytycznie...
Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni - Bukowski

- Panie Trout - spytała - czy jeśli wygram, będę mogła zabrać też siostrę?
- Gówno - odpowiedział Kilgore Trout - Myślisz, że pieniądze rosną na drzewach? - Vonnegut
Odpowiedz
#3
Ja widziałam teledysk "Dari California".
Fajny, nietuzinkowy.
Jak boga kocham... jestem ateistką.
Odpowiedz
#4
Holender, nie trawię RedHotów. Nie mam nic do tego zespołu konkretnie, fajnie grają - ale sam nie wiem czemu ich nie lubię...
Odpowiedz
#5
Ja oczywiście słuchałem (słucham cały czas :] ) i musze powiedzieć ,że utwór z teledysku Dani Calfornia na tle płyty prezentuje sie bardzo blado. Jest sporo spokojnych utworów, troche mniej mocnych, ale myśle ,że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Odpowiedz
#6
Mi tam i tak najbardziej podoba się "rollercoaster"
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#7
Nie cierpię RHCP.
"Sens tego jest taki że masz być jak te okraki
Bez myśli Bóg ojciec i tak za wszystkim o ciebie pomyśli" Kult, Park 23
Odpowiedz
#8
Siema na wstępie, jestem tu nowy ^^. No wiec ja np kocham red hotow ich nową plytke kupilem w dniu premiery, 28 super songow, naprawde polecam, szczegolnie Snow, how much I oraz wet sand
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#9
Jaskier napisał(a):Siema na wstępie, jestem tu nowy ^^. No wiec ja np kocham red hotow ich nową plytke kupilem w dniu premiery, 28 super songow, naprawde polecam, szczegolnie Snow, how much I oraz wet sand

Właśnie się dowiedziałem, że pojawi się specjalna edycja z DVD, więc jeszcze poczekam :> Ale jestem już zdecydowany na zakup.
Odpowiedz
#10
Mam pytanie co do RHCP. Oczywiście podobają mi się ich dokonania, ale ciekawi mnie, dlaczego tak często poruszają tematykę Kalifornii? Zapewne się stamtąd wywodzą. Ale: Californication, ostatni singiel też Deny/Dany California, na płycie Blood Sugar Sex Magic (czy jakoś tak) też była piosnka, w której śpiewali tak trochę rozwlekle: Californian coś_tam. W każdym bądź razie często używają nazwy tego stanu. Czemu?
Odpowiedz
#11
Cytat:Mam pytanie co do RHCP. Oczywiście podobają mi się ich dokonania, ale ciekawi mnie, dlaczego tak często poruszają tematykę Kalifornii? Zapewne się stamtąd wywodzą. Ale: Californication, ostatni singiel też Deny/Dany California, na płycie Blood Sugar Sex Magic (czy jakoś tak) też była piosnka, w której śpiewali tak trochę rozwlekle: Californian coś_tam. W każdym bądź razie często używają nazwy tego stanu. Czemu?

Tak jak napisałeś, wywodzą sie stamtąd.
Odpowiedz
#12
Z produkcji redhotowych to najbardziej podobał mi się clip do "Californication", ta taka gra komputerowa Oczko
Odpowiedz
#13
Wszystkie b-side'y:
Link wycięto. MOD

No to podam link do forum na którym znalazłem adres tych b-side'ów:
http://tinyurl.com/n32k9

Chyba wolno podawać linki do innych forów? :]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości