To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mózgi lesbijek
#61
Xenomorph napisał(a):Związek geja opiera się na zasadzie zwykłej prostytucji a nie na uczuciach.

Czyli mój związek z moją ex-żoną [rozwód był kilkanaście dni temu] opierał się na prostytucji, bo trwał mniej niż 10 lat? ROTFL

Xenomorph napisał
Cytat:Nie, nikt nikomu nic nie odmawia , wręcz przeciwnie geje robią co chcą i jakoś nie widzę dyskryminacji tych środowisk,

A w dalszej części postu właśnie odmówiłeś im ludzkich uczuć! Sprowadziłeś związki gejów do prostytucji. Ja bym nie chciał żeby ktos mi wmawiał że mój związek z Asią opiera sie na prostytucji...uznałbym to za obraze.

Xenotym
Cytat:Istnieje wiele pozakopulacyjnych sposobów przekazywania uczuć . Ja np. nie kopuluję ze swoimi dziećmi, rodzeństwem czy rodzicami.

czy uważasz że homoseksualizm to tylko seks analny, względnie oralny? Czy Twoim zdaniem w związku homoseksualnym brak jest podłoża emocjonalnego? Jeżeli tak, to piszesz o homoseksualistach, a prawdopodobnie nigdy żadnego nie spotkałeś.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#62
Rothein napisał(a):Czyli mój związek z moją ex-żoną [rozwód był kilkanaście dni temu] opierał się na prostytucji, bo trwał mniej niż 10 lat? ROTFL

Przecież nie jesteś pedałem, piszę o gejach i ich związkach co ma do tego Twój ex-związek? ;]
Nie przyrównuj związków homoseksualnych do heteroseksualnych, to zupełnie inna sprawa. Znasz pare gejów którzy są razem od 10 lat ? Słyszałeś o czymś takim ? Par heteroseksualnych znajdziesz o takim stażu małżeńskim miliony ;] a geje statystycznie zmieniają partnerów jak rękawiczki i przeciętny związek ich trwa maksimum 2 lata , więc o jakich uczuciach można mówić ? Zwykłe pożądanie ( zaburzenie popędu ) takich ludzi zwykło się nazywać potocznie wykolejeńcami seksualnymi. To dziwne że sprowadzasz uczucia pomiędzy dwiema płciami (kobietą i mężczyzną) do zwykłej rutyny jaką jest wzajemna penetracja odbytu u gejów. Nie przyrównywałbym miłości do kobiety do ''miłości'' pomiędzy dwoma facetami, to absurd. Kto gra role kobiety a kto mężczyzny ? Kto jest dżentelmenem ? Kto jest w ich przypadku płcią piękną ???? Miłośc ta jaką znamy ze świata heteroseksualnego nie ma nic wspólnego ze związkami pedałów, którzy są ze sobą na zasadzie po prostu ''bycia ze sobą wśród swoich'' i na zasadzie zwykłego stosunku analnego, sprawiającego rozkosz.

Rothein napisał(a):A w dalszej części postu właśnie odmówiłeś im ludzkich uczuć! Sprowadziłeś związki gejów do prostytucji. Ja bym nie chciał żeby ktos mi wmawiał że mój związek z Asią opiera sie na prostytucji...uznałbym to za obraze

Pedofile walczący o swe prawa też nie chcieliby by ich poczynania nazywano dziecięcą prostytucją czy wykorzystywaniem dzieci ;] Zastanów się skoro związki pedałów opierają się na innych relacjach niż nasze, niemożliwym jest ba idiotycznym jest przyrównywanie ich łózkowych igraszek do seksu pomiędzy kobietą a mężczyzną. Poza tym miłość ta z prawdziwego zdarzenia jest tylko i wyłącznie pomiędzy kobietą a mężczyzną, nie ma miłość gejów czy lesbijek ,równie dobrze możnaby powiedzieć że zoofile kochają swe zwierzeta brrrr dla mnie homoseksualizm do choroba, na którą medycyna nie ma ratunku póki co. A to że tolerujemy ich to właśnie zasługa demokracji i wolności słowa, skoro jesteś tak liberalny w swych postanowieniach akceptuj także pedofili i innych którzy walczą o swe prawa dewiantów ;] Bo co to za tolerancja ? Ty masz decydować o tym kto może być człowiekiem a kto nie ? Gdzie jest autorytet i kim są piewcy etyki ? Pedofil również zada Ci pytanie: ''wybacz Rothein ale ja po prostu kocham te dzieci, dlaczego chcesz mi odebrać prawo do tych uczuć ? '' ;] Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Rothein napisał(a):uznałbym to za obraze

Z kolei niektórzy heteroseksualiści mogliby poczuć się urażeni że sprowadziłeś i zrównałes miłośc pomiędzy kobietą a mężczyzną do pedalskich wybryków

pzdr
Odpowiedz
#63
Xenomorph napisał(a):. Znasz pare gejów którzy są razem od 10 lat ? Słyszałeś o czymś takim ?
Powtarzanie dawno obalonych mitów. Faceci(hetero) też chodzą na imprezki i zaliczją panienki (a panienki facetów), i wszystko jest ok, ale gdy tak robi gej to od razu "męska dziwka".Eh, Xenomorph, żyjesz w świecie stereotypów.
Odpowiedz
#64
Xenomorph napisał(a):przeciętny związek geja trwa dwa lata

A co trzecie heteroseksualne małżeństwo w Polsce kończy się rozwodem. Heteroseksualne pary są nienormalne, bo się rozwodzą.
Odpowiedz
#65
ANTYCHRYST napisał(a):A co trzecie heteroseksualne małżeństwo w Polsce kończy się rozwodem. Heteroseksualne pary są nienormalne, bo się rozwodzą.

Małżeństwo heteroseksualne daje życie a pedały NIE!

pzdr
Odpowiedz
#66
Xenomorph napisał(a):Małżeństwo heteroseksualne daje życie a pedały NIE!
A co z ludźmi bezpłodnymi?
Odpowiedz
#67
sinner napisał(a):A co z ludźmi bezpłodnymi?

Mówisz o skrajnych przypadkach. Też Ci podam skrajny przypadek: Geje roznoszą HIV , i co ? ma to jakieś znaczenie? Chodzi o samo założenie. Teoria a praktyka swoją drogą ;]

pzdr
Odpowiedz
#68
Xenomorph napisał(a):Mówisz o skrajnych przypadkach. Też Ci podam skrajny przypadek: Geje roznoszą HIV , i co ?

To dziwne, bo heterycy też go mają. I więcej hetero niż homo ma ten syf, a jak zarażają innych.
Odpowiedz
#69
sinner napisał(a):
Xenomorph napisał(a):Małżeństwo heteroseksualne daje życie a pedały NIE!
A co z ludźmi bezpłodnymi?
Tym gorzej dla pedałów - ci bowiem nie dają zycia pomimo, że są płodni.
To beer or not to beer? That's a question.
Odpowiedz
#70
A niech sobie i geje będą "wykolejeńcami seksualnymi", co mnie interesuje jak ktoś ich nazwie?! Nikogo nie krzywdzą, to nie widze powodu abym coś do nich miał. Krótko. Pedofil krzywdzi, czyli "coś mam do niego". Krótko. A to że komuś homoseksualiści się niepodobają, to niestety jego problem. Mnie także wiele rzeczy sie niepodoba, i co? Mam walczyć o jakieś zmiany bo mnie się coś niepodoba? Byłoby to nieco dziwne... :wink: Tolerancja polega na tym że pozwalamy innym ludziom mieć inne zainteresowania, poglądy, własne zdanie. I tolerancja kończy się tam gdzie czyjeś zainteresowania, poglądy i czyny powodują do cierpienia i krzywdy innych. Ot co. Czyli, czy komuś geje się podobają czy nie, jeżeli deklaruje się być człowiekiem tolerancyjnym, ścierpieć ich musi. Pedofilii zaś tolerować nie można bo wiąże się zawsze z krzywdą. To jest moje zdanie. Zawsze po stronie człowieka, ale nie po stronie bólu i zbrodni.

Co do demonizowania homoseksualistów, to jest to nic więcej jak przejaw ciemnogrodu. Nic więcej.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#71
Rothein napisał(a):Pedofilii zaś tolerować nie można bo wiąże się zawsze z krzywdą.
Rothein - trzynastoletnie dziewczynki sporo czasem potrafią - niekoniecznie musi się z tym zawsze wiązac krzywda. Poczytaj... zapomniałem i autora i tytułu.
Nie o potępianie gejów chodzi - są ludzmi, ludżmi często o wyjątkowych możliwościach twórczych itp.
Znałem geja, którego lubiłem. Opowiadał mi co widział w klubach gejowskich. Brrrrr..... Sam uciekł.
Ale ów gej nie był napastliwym typkiem, któremu zachciałoby się adoptować dzieci. Homoseksualizm jest sprzeczny z ideą rodziny. I niech tak pozostanie.
To beer or not to beer? That's a question.
Odpowiedz
#72
Wy cały czas mylicie pojęcia, ja toleruje gejów ale nie akceptuje ich prób przeforsowania na siłe legalizacji związków. To nie do przyjęcia. Prosta kalkulacja:

Gdyby świat oparty był tylko i wyłącznie na świecie gejów, szybko byśmy wymarli i cały gatunek ludzki, natomiast gdyby gejów na świecie nie było z pewnością nie zaobserwowalibyśmy różnic ani jakiegoś ubytku- to pozwala domniemywac że są oni zbędni, ale skoro już istnieją to przecież niech sobie istnieją ale na zasadzie samych dla siebie, nie dla mnie czy xenotyma , tylko niech sobie istnieją sami dla siebie. Poza tym jakby nie było -świat heteroseksualny jest przyszłością dla gejów i gdyby nie nasza orientacja ( heteroseksualna) nie byłoby gejów ;] bo kto by ich płodził i rodził ;] To nie cyborgi z probówek.

pzdr
Odpowiedz
#73
Świat nie będzie oparty na gejach, bo natura utrzymuje ilość osób o orientacji homoseksualnej na poziomie 5%. Przykładem niech będą kraje europejskie w których geje mają legalne związki, a współczynnik urodzin jest 2,5 razy większy niż w polsce!(nie ma niżu demograficznego w tamtych krajach!). Homoseksualizm nie jest nabyty, lecz człowiek sie z nim rodzi, tak więc nie może homoseksualizmu przkazywać innym, tym samym twoja teoria jest błędna. Radze odwiedzić stronę:http://homoseksualizm.pl/podrodzice.html
tam masz rozmowe z seksuologiem, i terapeutą. Doedukuj się, żeby sie w przyszłości nie kompromitować.
Odpowiedz
#74
Al-Rahim napisał(a):Homoseksualizm nie jest nabyty, lecz człowiek sie z nim rodzi, tak więc nie może homoseksualizmu przkazywać innym.

To jedna z teorii, być może prawdziwa Intensywnie lansowana przez lobby pedalskie i ich pożytecznych idiotów. Wszystko po to, aby rozwiać obawy zwiazane z adopcją dzieci przez pary homoseksualne (a dlaczego im na tym tak zależy? Nie mogą się postarać o dzieci w normalny sposób?). Prawdę będziemy znać, kiedy dorośnie pierwsze pokolenie takich skrzywdzonych dzieci. Tylko jeżeli się okaże, że 90% dzieci wychowywanych przez homoseksualistów same zostało homoseksualistami, to natychmiast się okrzyknie, że to zdziałał świetlany przykład ich "rodziców" - homoseksualnych ubermenschów Smutny


W każdym razie te środowiska nie mają żadnych oporów przed wprowadzeniem tego okrutnego eksperymentu na dzieciach. To jest nawet gorsze niż pedofilia. Płacz
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#75
pilaster napisał(a):
Al-Rahim napisał(a):Homoseksualizm nie jest nabyty, lecz człowiek sie z nim rodzi, tak więc nie może homoseksualizmu przkazywać innym.

To jedna z teorii, być może prawdziwa Intensywnie lansowana przez lobby pedalskie i ich pożytecznych idiotów.
Nie teoria, zostało udowodnione naukowo. Radze lekture zawartości linków podanych przeze mnie. Dodatkowo prosze nie nazywać pożytecznymi idiotami ludzi którzy opierają swąwiedze o homoseksualiźmie na naukowych źródłach a nie propagandzie MW i Wierzejskiego. I prosze przestać walić tekstyu w stylu "lobby pedalskie", ja Cię pilastrze nie obrażam. Zachowaj minimum dobrych manier.

[/quote]
Wszystko po to, aby rozwiać obawy zwiazane z adopcją dzieci przez pary homoseksualne (a dlaczego im na tym tak zależy? Nie mogą się postarać o dzieci w normalny sposób?).
[/quote]
Większość polskich homoseksualistów nie chce prawda do adopcji dzieci, nie jest to więc jakieś "ogólnogejowskie rządanie".

Cytat:Prawdę będziemy znać, kiedy dorośnie pierwsze pokolenie takich skrzywdzonych dzieci. Tylko jeżeli się okaże, że 90% dzieci wychowywanych przez homoseksualistów same zostało homoseksualistami, to natychmiast się okrzyknie, że to zdziałał świetlany przykład ich "rodziców" - homoseksualnych ubermenschów Smutny
Na zachodzie dzieci wychowywane przez pary homo jużdorosły, i okazało się że współczynnik homo , jest taki sam jak wśród dzieci wychowywanych przez heteroseksulnych rodziców (czyli ok 5% homo wśród tej młodzieży). Prosze daruj powtarzanie już dawno obalonych stereotypów.

Cytat:W każdym razie te środowiska nie mają żadnych oporów przed wprowadzeniem tego okrutnego eksperymentu na dzieciach. To jest nawet gorsze niż pedofilia. Płacz
Gorsze niż pedofilia jest myslenie i poglądy, które prezentujesz.
Odpowiedz
#76
Al-Rahim napisał(a):
pilaster napisał(a):
Al-Rahim napisał(a):Homoseksualizm nie jest nabyty, lecz człowiek sie z nim rodzi, tak więc nie może homoseksualizmu przkazywać innym.

To jedna z teorii, być może prawdziwa Intensywnie lansowana przez lobby pedalskie i ich pożytecznych idiotów.
Nie teoria, zostało udowodnione naukowo.

Naukowo to została udowodniona OTW Einsteina. Natomiast tutaj mamy do czynienia jeszcze z pewną teorią, choć przyznaję bardzo prawdopodobną. Pewnośc to będziemy mieli po pierwszym wychowywanym tak pokoleniu

Cytat:I prosze przestać walić tekstyu w stylu "lobby pedalskie", ja Cię pilastrze nie obrażam. Zachowaj minimum dobrych manier.

A co jest w tym obraźliwego? "lobby", czy "pedalskie"? Nazywajmy zjawiska ich własciwymi nazwami. Cygan nigdy dla mnie nie będzie "romem", a Eskimos "Innuitą' chocby i sam tak sami siebie nazywali.


Cytat:
Cytat:Wszystko po to, aby rozwiać obawy zwiazane z adopcją dzieci przez pary homoseksualne (a dlaczego im na tym tak zależy? Nie mogą się postarać o dzieci w normalny sposób?).

Większość polskich homoseksualistów nie chce prawda do adopcji dzieci, nie jest to więc jakieś "ogólnogejowskie rządanie".

Bo Polska jest pod względem postępu opóźniona. W takiej Holandii homoseksualićści tez tego od razu nie żądali. ALe eskalacja żądań następuje

Cytat:
Cytat:Prawdę będziemy znać, kiedy dorośnie pierwsze pokolenie takich skrzywdzonych dzieci. Tylko jeżeli się okaże, że 90% dzieci wychowywanych przez homoseksualistów same zostało homoseksualistami, to natychmiast się okrzyknie, że to zdziałał świetlany przykład ich "rodziców" - homoseksualnych ubermenschów Smutny
Na zachodzie dzieci wychowywane przez pary homo jużdorosły, i okazało się że współczynnik homo , jest taki sam jak wśród dzieci wychowywanych przez heteroseksulnych rodziców (czyli ok 5% homo wśród tej młodzieży). Prosze daruj powtarzanie już dawno obalonych stereotypów.

"Prawo" zezwalające na adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne (zwane dla zgrywu "małżeństwami") nawet w najbardziej postępowych krajach nie ma więcej niż 2-3 lata. Nie wciskaj więc ciemnoty. Kiedy pary homoseksualne będą wychowywać dzieci od kołyski do dorosłości, to wtedy się okaże. Nie wcześniej.

Cytat:
Cytat:W każdym razie te środowiska nie mają żadnych oporów przed wprowadzeniem tego okrutnego eksperymentu na dzieciach. To jest nawet gorsze niż pedofilia. Płacz
Gorsze niż pedofilia jest myslenie i poglądy, które prezentujesz

Bo sprzeciwiam się prawnemu ustanowieniu nowej klasy nadludzi? Zapewne. Jestem homofobem i jestem z tego dumny!

Kiedy ktoś rzuci na rynek koszulki z takim napisem? Duży uśmiech

Zapisuję się!
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#77
pilaster napisał(a):To jedna z teorii, być może prawdziwa Intensywnie lansowana przez lobby pedalskie i ich pożytecznych idiotów.

Nie teoria, zostało udowodnione naukowo.

Naukowo to została udowodniona OTW Einsteina. Natomiast tutaj mamy do czynienia jeszcze z pewną teorią, choć przyznaję bardzo prawdopodobną. Pewnośc to będziemy mieli po pierwszym wychowywanym tak pokoleniu
Podawałem linki setki razy, doedukuj się i nie pisz głupot.
Cytat:I prosze przestać walić tekstyu w stylu "lobby pedalskie", ja Cię pilastrze nie obrażam. Zachowaj minimum dobrych manier.
A co jest w tym obraźliwego? "lobby", czy "pedalskie"?
To drugie słowo, i dobrze o tym wiesz. Nie rżnij głupa, chyba że nim jesteś.


Cytat:Prawdę będziemy znać, kiedy dorośnie pierwsze pokolenie takich skrzywdzonych dzieci. Tylko jeżeli się okaże, że 90% dzieci wychowywanych przez homoseksualistów same zostało homoseksualistami, to natychmiast się okrzyknie, że to zdziałał świetlany przykład ich "rodziców" - homoseksualnych ubermenschów Smutny

Na zachodzie dzieci wychowywane przez pary homo jużdorosły, i okazało się że współczynnik homo , jest taki sam jak wśród dzieci wychowywanych przez heteroseksulnych rodziców (czyli ok 5% homo wśród tej młodzieży). Prosze daruj powtarzanie już dawno obalonych stereotypów.

"Prawo" zezwalające na adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne (zwane dla zgrywu "małżeństwami") nawet w najbardziej postępowych krajach nie ma więcej niż 2-3 lata. Nie wciskaj więc ciemnoty. Kiedy pary homoseksualne będą wychowywać dzieci od kołyski do dorosłości, to wtedy się okaże. Nie wcześniej.[/qoute]
Dorosły dzieci wychowywane przez pary homoseksualne, gdzie dziecko zostało np: z innego związku(wiec nie było adoptowane). Lekarze obalili sterotyp że dzieci przejmują homoseksualizm. Radze Ci: zapoznaj sie z podanymi przeze mnie linkami.

[quote]

Bo sprzeciwiam się prawnemu ustanowieniu nowej klasy nadludzi? Zapewne. Jestem homofobem i jestem z tego dumny!
Jakich nadludzi? Homoseksualiści chcą prawa do zawieranaui małżeństw ,dziedziczenia, wizyt szpitalnych, gdzie tu masz robienie "nadludzi"?

P.S.
Nie pisz więcej dawno już obalonych stereotypów. Zapoznaj sięze stronąhomoseksualizm.pl, tam masz poszczególne działy, a w nich rozmowy z seksuologami, psychoterapeutami. Nie pisz wiecej niepotwierdzonych naukowo głupot, i nie obrażaj innych ludzi.
Odpowiedz
#78
pilaster napisał(a):A co jest w tym obraźliwego? "lobby", czy "pedalskie"? Nazywajmy zjawiska ich własciwymi nazwami. Cygan nigdy dla mnie nie będzie "romem", a Eskimos "Innuitą' chocby i sam tak sami siebie nazywali.

A Pilaster zawsze będzie dla mnie pojebańcem, choćby i sam siebie inaczej nazywał :] Pasuje Ci to? Nazywajmy zjawiska ich właściwymi nazwami, prawda? Jednak nie, nie jesteś pojebańcem, to była prowokacja, ale czy byłoby Ci miło gdyby ktoś się tak do Ciebie zwracał?

I co Ty pilasterze masz z tymi gejami? Kompleksy masz czy co? Odrzucił Cie jakiś gej i się mścisz :> Bo nazywanie ich "nadludźmi" w tak zgryźliwy sposób jak Ty to czynisz, wskazuje że masz jakieś problemy. Co to ma niby znaczyć że są nadludźmi? Nie ośmieszaj się. Takie sarkazmy pozostawmy dzieciom.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#79
Al-Rahim napisał(a):Świat nie będzie oparty na gejach, bo natura utrzymuje ilość osób o orientacji homoseksualnej na poziomie 5%.

No właśnie więc to pozwala domniemywać że są zbędni ze swoją orientacją, gdyby było ich conajmniej 50% wtedy możnaby mówić o alternatywie dla hetero , ale póki co takowej nie ma i nie będzie.

Al-Rahim napisał(a):Homoseksualizm nie jest nabyty, lecz człowiek sie z nim rodzi, tak więc nie może homoseksualizmu przkazywać innym, tym samym twoja teoria jest błędna.

Nie jest tak do końca jak mówisz. Są osoby które przechodza na homoseksualizm bądź odkrywają że to ich rajcuje, mówi się wtedy o czymś takim jak biseksualizm, słyszłeś ? Może wypadałoby byś to Ty się doedukował ;] Poza tym jakie będą dzieci w związkach pedalskich ? Na kogo wyrosną ? Pierdole taką loterie, nawet jesli współczynnik prawdopodobieństwa jest mały że równbież bedą dewiantami to nie oznacza że nimi nie będą.

Musisz zrozumieć że adopcja dzieci przez pedałów wiąże się ze zmianą modelu rodziny a co za tym idzie ze zmianą uznawanych wartości. Chcesz to burzyć ? Otwierasz puszke pandory w imię tolerancji.

Al-Rahim napisał(a):tam masz rozmowe z seksuologiem, i terapeutą. Doedukuj się, żeby sie w przyszłości nie kompromitować

Nie bądź śmieszny ;] Zdania seksuologów są podzielone i nikt tak do końca nie wie jak to z tym pedalstwem jest ;] I raczej bądź ostrożny w ocenie bo to Ty nieświadomie się kompromitujesz.

pzdr
Odpowiedz
#80
Xenomorph napisał(a):
Al-Rahim napisał(a):Świat nie będzie oparty na gejach, bo natura utrzymuje ilość osób o orientacji homoseksualnej na poziomie 5%.

No właśnie więc to pozwala domniemywać że są zbędni ze swoją orientacją

Kurde, co to ma znaczyć że są "zbędni"? Chciałbyś ich eksterminować lub zabroniać im bycia tym kim są? :evil:
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości