To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mózgi lesbijek
#1
Cytat:Różnice między kobietami heteroseksualnymi a paniami kochającymi inaczej kryją się w sposobie działania ich umysłów. Do takich wniosków doszli badacze ze Szwecji - informuje "Rzeczpospolita".

http://fakty.interia.pl/news?inf=746793
Odpowiedz
#2
Bardzo ciekawe badania.Może jednak homoseksualizm ma jakieś swoje naturalne podstawy.
Katecheta w przerwach obmacuje chłopców skrycie
W pierwszą komunię trzeba pipić należycie.
Odpowiedz
#3
Na homoseksualizm.pl od dawna jest to napisane. Jest to uwarunkowane wydzielaniem się hormonów w okresie prenatalnym.
Odpowiedz
#4
Al-Rahim napisał(a):Na homoseksualizm.pl od dawna jest to napisane. Jest to uwarunkowane wydzielaniem się hormonów w okresie prenatalnym.

Ale dopiero teraz to opublikowali w mediach. Czemu? Czyżby bali się prawdy, że homoseksualizm jest NORMALNY?
Odpowiedz
#5
No i co z tego że mózgi gejów są inne?Duży uśmiech Zawsze mówiłem że mają z tym problemy też mi odrycie ;-)
[Obrazek: userbar2kk.gif]
Chuck Norris nie potrzebuje szafy aby wejść do Narnii
Odpowiedz
#6
drypy napisał(a):No i co z tego że mózgi gejów są inne?Duży uśmiech Zawsze mówiłem że mają z tym problemy też mi odrycie ;-)
Jeśli zawsze tak mówiłeś , to oznacza że zawsze byłeś w błędzie. Radzęci przeczytać rozmowę z Wiesławem Czernikiewiczem, seksuologiem
z Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

http://homoseksualizm.pl/czernikiewicz.html
Odpowiedz
#7
drypy napisał(a):No i co z tego że mózgi gejów są inne?Duży uśmiech Zawsze mówiłem że mają z tym problemy też mi odrycie ;-)

Nie jest inny, tzn. reaguje tak jak u kobiet. A mózg lesbijki, tak jak u faceta. W innych kwestiach jest normalny.
Odpowiedz
#8
ANTYCHRYST napisał(a):
drypy napisał(a):No i co z tego że mózgi gejów są inne?Duży uśmiech Zawsze mówiłem że mają z tym problemy też mi odrycie ;-)

Nie jest inny, tzn. reaguje tak jak u kobiet. A mózg lesbijki, tak jak u faceta. W innych kwestiach jest normalny.

Skoro mozg kobiety reaguje jak mózg mężczyzny, to znaczy że nie jest normalny Duży uśmiech To stan patologiczny, ergo chorobowy. Homoseksualizm jest chorobą, a nie żadną "orientacją"

z resztą polecam książkę "płeć mózgu", tylko nie wiem, czy lewicowym humanistom wolno ją czytac, bo zdaje się jest ona na ich indeksie ksiąg zakazanych. Duży uśmiech
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#9
pilaster napisał(a):Skoro mozg kobiety reaguje jak mózg mężczyzny, to znaczy że nie jest normalny Duży uśmiech
RAHIM:Chodziło o to że lesbijka czuje pociąg do tej samej płci.
To stan patologiczny, ergo chorobowy. Homoseksualizm jest chorobą, a nie żadną "orientacją"
RAHIM:Co masz na poparcie tej tezy? Bo jeśli jest chorobąto czyni spustoszenie w organiźmie. Jeśli tak, to jakie?

z resztą polecam książkę "płeć mózgu", tylko nie wiem, czy lewicowym humanistom wolno ją czytac, bo zdaje się jest ona na ich indeksie ksiąg zakazanych. Duży uśmiech
http://homoseksualizm.pl/czernikiewicz.html Ta strona nie jest, mam nadzieję, na twoim indeksie stron zakazanych?Język
Odpowiedz
#10
pilaster napisał(a):Skoro mozg kobiety reaguje jak mózg mężczyzny, to znaczy że nie jest normalny

Mózg lesbijki reaguje jak mózg faceta na zapach kobiety, a geja na zapach faceta reaguje jak mózg kobiety. I tylko to jest różnicą. Oczywiście jest to mega-hiper duża różnica i zboczenie. Bo tylko identycznie co większość (czyt. ciemnota religijna) pracujące mózgi są normalne. Prawda Pilastrze?

Cytat:z resztą polecam książkę "płeć mózgu", tylko nie wiem, czy lewicowym humanistom wolno ją czytac, bo zdaje się jest ona na ich indeksie ksiąg zakazanych.

Serio? A jakich jeszcze książek nie wolno ateistycznym lewakom czytać? Oświeć nas, o wielki wszechwiedzący Pilastrze...
Odpowiedz
#11
ANTYCHRYST napisał(a):
pilaster napisał(a):Skoro mozg kobiety reaguje jak mózg mężczyzny, to znaczy że nie jest normalny

Mózg lesbijki reaguje jak mózg faceta na zapach kobiety, a geja na zapach faceta reaguje jak mózg kobiety. I tylko to jest różnicą. Oczywiście jest to mega-hiper duża różnica i zboczenie.

Jest to stan patologiczny. Gdyby ktoś miał tak narąbane w mózgu, że stolec smakowałby mu bardziej od czekolady to równiez by była patologia i stan chorobowy, podobnie jak u homoseksualistów.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#12
Zupelnie podobnie, jak mozg wierzacych reaguje ekstatycznym uniesieniem na widok czlowieka na krzyzu... A moj mozg reaguje tak, gdy widzi lampe elektronowa albo mucholowke Duży uśmiech

Same choroby umyslowe na tym forum Duży uśmiech
Null pointer exception
Odpowiedz
#13
Pilaster napisał(a):z resztą polecam książkę "płeć mózgu",
Też polecam. Ale skoro, jak tam stwierdzono, homoseksualzm generowany jest przez grę hormonów w okresie ciąży, to trudno uznać homoseksualizm za chorobę uleczalną. Jeśli nawet uznać to za patologię, to jest to patologia niezawiniona. Więc co zrobić z tym fantem? Albinosów też przecież nie trzymamy w piwnicach - a różnią się nieco od nas. Od razu zaznaczam, że na parady nie chodzę i za małżenswo uważam związek mężczyzny z kobietą (lub na odwrót).
To beer or not to beer? That's a question.
Odpowiedz
#14
Xenotym napisał(a):to jest to patologia niezawiniona

Jeżeli komuś stolec smakowałby bardziej od czekolady, to raczej również nie byłaby to patologia zawiniona Język
[Obrazek: style3,Fizyk.png]
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#15
Cytat:Jest to stan patologiczny.

Nazywaj homo jak chcesz, wali mnie to. Pamiętaj tylko, że większość ludzi na świecie to dewianci. Był w jakimś temacie cytat z którego wynikało, że np. podniecanie się na widok zdjęcia z gołą panienką jest dewiacją. I to nie był byle jaki cytat, tam są opisane wszystkie dewiacje/zboczenia. Jak to przeczytać i się zastanowić, to wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy zbokami :] Dlatego dajmy żyć nieszkodliwym dla nikogo zbokom.

PS. ktoś pamięta w którym to temacie ten cytat był?
Odpowiedz
#16
pilaster napisał(a):Jest to stan patologiczny. Gdyby ktoś miał tak narąbane w mózgu, że stolec smakowałby mu bardziej od czekolady to równiez by była patologia i stan chorobowy, podobnie jak u homoseksualistów.

Zgadzam się z pilasterem ;] Tego typu anomalie nie można traktować jako coś normalnego, tylko dlatego że np. homoseksualiści są bardziej dyskretni i przystępni ogółowi aniżeli np. zjadacze kału ;] to absurd. Skoro negujesz boga bibilijnego to negujesz także inne bóstwa i podobnie mamy tutaj akceptacja jednego stanu patologicznego a brak akceptacji dla np. pedofilów troche dziwnie to brzmi, tym wolno a tym nie ? ;]

pzdr
Odpowiedz
#17
pilaster napisał(a):Skoro mozg kobiety reaguje jak mózg mężczyzny, to znaczy że nie jest normalny Duży uśmiech To stan patologiczny, ergo chorobowy. Homoseksualizm jest chorobą, a nie żadną "orientacją"

z resztą polecam książkę "płeć mózgu", tylko nie wiem, czy lewicowym humanistom wolno ją czytac, bo zdaje się jest ona na ich indeksie ksiąg zakazanych. Duży uśmiech

Ani homoseksualizm ani transeksualizm nie są żadnymi chorobami. Za dewiacje seksualne uznać można jedynie biseksualizm i transwestytyzm. I nie wiem dlaczego Pilaster wciąż miesza do wszystkiego politykę? Lewica, prawica? Gówno mnie to obchodzi, zaznaczam, by nikt nie pomyślał że jestem tendencyjny z powodu poglądów politycznych.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#18
Rothein napisał(a):Ani homoseksualizm ani transeksualizm nie są żadnymi chorobami. Za dewiacje seksualne uznać można jedynie biseksualizm i transwestytyzm.

A to dlaczego? Dlaczego akurat te, a nie inne? Dlaczego nie koprofagia? Nekrofilia?, Pedofilia?

Zwracam ponadto uwagę, że zwolennicy poglądu "żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" są znacznie bardziej zbliżeni do normalności niż homoseksualiści Uśmiech


Cytat:I nie wiem dlaczego Pilaster wciąż miesza do wszystkiego politykę?

Dlatego, że "lewicowy humanizm" reprezentowany tak na oko przez 60-70% forumowiczów to jest pewien ustandaryzowany i skompilowany zestaw poglądów nawet nie politycznych, ale w ogóle cywilizacyjnych. Domaganie się prawnego wyodrębnienia homoseksualistów i nadania im statusu ubermenchów to nie jest pogląd polityczny, ale cywilizacyjny, czy też właśnie antycywilizacyjny.

W antycznej Grecji stosunki homoseksualne nie były niczym nadzwyczajnym, ale Grecy nigdy by idei "małżeństw" homoseksualnych nie forowali Smutny
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#19
pilaster napisał(a):A to dlaczego? Dlaczego akurat te, a nie inne? Dlaczego nie koprofagia? Nekrofilia?, Pedofilia?

Nie wymieniałem przypadków skrajnych, a jedynie takie które pasują do wątku. Przecież nie będe tu wymieniał wszystkich zachowań patologicznych :]

Cytat:Zwracam ponadto uwagę, że zwolennicy poglądu "żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" są znacznie bardziej zbliżeni do normalności niż homoseksualiści

Raczej nie. Homoseksualista, np gej, wiąże się z osobnikiem własnej płci, natomiast osobniki płci przeciwnej są mu obojętne.
Cytat:Wcześniej ten sam zespół dowiódł, że mózgi gejów reagują na zapachy innych panów w taki sam sposób, w jaki reagują mózgi kobiece. Pozwala to stwierdzić, że homoseksualizm nie jest zachowaniem wyuczonym, powstającym pod wpływem środowiska, ale ma przyczyny biologiczne.
Jeżeli homoseksualizm ma przyczyny biologiczne, to jest normalniejszy niż np biseksualizm, albowiem biseksualista eksperymentuje z zachciankami seksualnymi by spotęgować niezdrowe doznania. Jego postawa jest trywialna- wyrasta z infantylnego kaprysu. Natomiast homoseksualista jest uwarunkowany biologicznie. To samo dotyczy transwestytów [znaczy to samo co bi]. A o koprofagii, nekrofagi i innych tego typy zboczeniach nie wspominam bo stanowią one bardzo maleńki procent.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#20
Xenomorph napisał(a):Zgadzam się z pilasterem ;] Tego typu anomalie nie można traktować jako coś normalnego, tylko dlatego że np. homoseksualiści są bardziej dyskretni i przystępni ogółowi aniżeli np. zjadacze kału ;] to absurd. Skoro negujesz boga bibilijnego to negujesz także inne bóstwa i podobnie mamy tutaj akceptacja jednego stanu patologicznego a brak akceptacji dla np. pedofilów troche dziwnie to brzmi, tym wolno a tym nie ? ;]

pzdr
Xenomorph, jeśli nie widzisz różnicy między homoseksualizmem a pedofilią, to najwyraźniej albo nie korzystasz z dobroci posiadania mózgu, albo nie znasz znaczenia podanych wyżej pojęć. Wytłumaczę Ci.
Homoseksualiści, to osoby które uprawiają seks za obopólną zgodą partnerów. Osób rozwiniętych płciowo i świadomych własnej seksualności. Pedofilia to uprawianie seksu, lub molestowanie dzieci, co z definicji jest wbrew woli dzieci, dodatkowo jest to stosunek z osobą o nierozwiniętej seksualności i genitaliach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości