To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mózgi lesbijek
#41
Kurcze pieczone no, cos mi sie cytaty zknocily :?
Ideals do not need to be defended to survive, those need to be acted upon.


Twój świat się zaczyna i kończy w twojej świętej księdze. Mój nie ma początku ani końca. Teraz pytanie. To twój czy mój horyzont jest szerszy?
Odpowiedz
#42
mysl napisał(a):Kurcze pieczone no, cos mi sie cytaty zknocily :?

Naucz się cytować a dopiero potem próbuj gnoić ludzi ;] i przestań bredzić o cyganach... bo zaraz się okaże że to burżuazja ;]

pzdr
Odpowiedz
#43
Cytat:i przestań bredzić o cyganach
Zenek, cytowac umiem tylko mi po prostu nie wyszly :]
A co do cyganow to nie bredze tylko podaje relacje z drugiej reki, by sie wsciekli i zucili na ciebie klatwe Język
Ideals do not need to be defended to survive, those need to be acted upon.


Twój świat się zaczyna i kończy w twojej świętej księdze. Mój nie ma początku ani końca. Teraz pytanie. To twój czy mój horyzont jest szerszy?
Odpowiedz
#44
mysl napisał(a):A co wy gderacie nad tym ze skoro tolerancja dla geyow i lesbijek to takze dla pedofilow. Zwiazki gejow i lesbojek sa oznaka wzajemnej milosci. Jesli tylko maja zwiazek tylko dla sexu lub `one night stand` to sie odbywa w porozumieniu.
Stosunek pedofila do dziecka jest czystym wyzyskiem sexualnym dziecka i dominacja nad nim.

Ja się z Tobą zgadzam, ale co niektórzy "prawaki" [to od słowa "lewaki"] by nie rzec "faszyści", woleliby wedle siebie [czyt. arbitralnie] określać jakie sa relacje pomiędzy homoseksualistami a jaki pomiędzy pedofilem a dzieckiem. I oczywiście ich zdaniem homoseksualista=pedofil. Najgorsze jest to że ci ludzie nie są idiotami, wręcz przeciwnie, sa az za bardzo kumający...nie na tyle jednak by nie paść ofiara jakiejś idiotycznej ideologii.

Czegokolwiek byśmy nie napisali o homoseksualistach, czy z punktu widzenia etyki czy biologii, będzie to dyskredytowane [lub przynajmniej będą podejmowane takie nieudolne próby], bo jak dostrzegam jest to problem polityczny. Tutaj przemawia ideologia a nie fakty i zdrowy rozsądek. Płacz Smutne to nieco.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#45
Wczoraj oglądałem rozmowy w toku ,wypowiadali się przedstawiciele środowisk homoseksualistów , nasunęło mi się wówczas pytanie:

Co oni chcą osiągnąć poprzez ten lans swojej orientacji ? Przecież NIGDY nie będą w pełni zaakceptowani.

Na stan obecny wszelkie walki o prawa dla gejów odbieram jako zwykły przejaw buntu. Komu chcą udowodnić i co ???? Że są normalni ? Chcą nam (heteroseksualnym) udowodnić że mają racje ? Tolerancja nie ma tutaj nic do rzeczy, ponieważ gejów się toleruje w naszym kraju, nie rozumiem po co ten hałas i o co ? Nic nie udowodnią a tylko wzrośnie niechęć do ich 'orientacji'.

Nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami - tolerancja musi tyczyć się ogółu , to tak jakby powiedzieć że stalin był lepszy od hitlera bo moja babcia nie zginęła z rąk stalina tylko to hitlerowcy ją zabili. Dla mnie nie ma róznicy w walce o prawa pomiędzy pedofilami a gejami. Homoseksualizm jest po prostu bardziej humanitarny i bardziej przyswajalny na obecne czasy a pedofilia ( jak na razie ) jest karygodna. Nie zapominajcie że homoseksualizm także kiedyś był karygodny i potępiany. Żaden argument jakoby geje istnieli od zawsze nie może być przyczyną by dać im swobodę działania - pedofile też byli zawsze i co ? Idąc Waszym tokiem myslenia za jakiś czas tolerować będziemy wszystko, nawet śluby ze zwierzętami ;] Akcja równa się reakcji, przepuszczasz jednych (gejów), drudzy (pedofile) domagają się tego samego. Nie dbam o jakieś pseudonaukowe wyjaśnienia lub zapewnienia o niekrzywdzeniu, po prostu homoseksualizm jest obleśny i nie mam zamiaru oglądać tego na ulicach, napawa mnie to obrzydzeniem. Jestem homofobem jak mnie nazwaliście, jestem nim ponieważ jestem człowiekiem! Naturalny odruch i wcale nie jest spowodowany niewiedzą , spowodowany jest zwykłą niechęcią.

Ciekawie wyraził to Kazimierz Marcinkiewicz w wywiadzie dla Newsweeka ;]

Newsweek: A debata o prawach homoseksualistów powinna obchodzić premiera rządu?
Kazimierz Marcinkiewicz: Tak. Jeśli homoseksualiści zaczynają naruszać wolność innych obywateli, to na to zgody absolutnie być nie może. A promocja homoseksualizmu jest naruszaniem wolności innych obywateli.
N: Parada czy billboardy "Niech nas zobaczą" są taką promocją?
KM: Tak, to jest promocja, to są rzeczy niedopuszczalne. Mnie nie interesuje, czy ktoś jest homoseksualistą, czy nie jest. Nawet gdybym się o czymś takim dowiedział, to nie dokonywałbym oceny tej osoby inaczej niż tylko po czynach. Ale jeżeli taka osoba próbuje swoim homoseksualizmem "zarażać" innych, to państwo w takie naruszenie wolności musi wkraczać.
N: Homoseksualizm jest pana zdaniem czymś godnym potępienia?
KM: To jest nienaturalne. Naturalna jest rodzina i państwo musi stać na straży rodziny.

Źródło: Newsweek Polska 40/2005 (9 października 2005 - ukazał się 3 października), s. 25bc


pzdr
Odpowiedz
#46
Xenomorph napisał(a):Homoseksualizm jest po prostu bardziej humanitarny i bardziej przyswajalny na obecne czasy a pedofilia ( jak na razie ) jest karygodna. Nie zapominajcie że homoseksualizm także kiedyś był karygodny i potępiany.

Pedofilia jest karygodna bo opiera się na krzywdzie fizycznej lub psychicznej bezbronnego dziecka, homoseksualizm nie zawiera niczego takiego! Poza tym kiedy to homoseksualizm był karygodny? za władzy Hitlera? To ma być argument Xenomorphie? Był potępiany homoseksualizm, ale przez jakie środowiska i w jakim kontekscie dziejowym! Dziś mamy, dla przypomnienia, 21 wiek.

Cytat:Idąc Waszym tokiem myslenia za jakiś czas tolerować będziemy wszystko, nawet śluby ze zwierzętami ;] Akcja równa się reakcji, przepuszczasz jednych (gejów), drudzy (pedofile) domagają się tego samego. Nie dbam o jakieś pseudonaukowe wyjaśnienia lub zapewnienia o niekrzywdzeniu, po prostu homoseksualizm jest obleśny i nie mam zamiaru oglądać tego na ulicach, napawa mnie to obrzydzeniem.

1. brak w Tobie wiary w zdrowy rozsądek człowieka; ja jestem humanistą.

2. kawałek który zacytowałem opiera się na myśleniu które sprzyja totalitaryzmom. Wysnówasz roszczenia w oparciu jedynie o własne gusta estetyczne. Inni też powinni mieć jakieś prawa, jeżeli ich czyny nie szkodzą nikomu.

3. Nie żyjemy sami na tej planecie. Sa inni ludzie o innych pogladach, i dopóki nikogo nie krzywdzą powinni miec równe prawa.

Cytat:KM: To jest nienaturalne. Naturalna jest rodzina i państwo musi stać na straży rodziny.

zapomniał dodać: "naturalna jest polska rodzina, a państwo, poprzez LPR, powinno stać na straży rodziny" ... Szczęśliwy :wink: Język
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#47
Rothein napisał(a):Pedofilia jest karygodna bo opiera się na krzywdzie fizycznej lub psychicznej bezbronnego dziecka, homoseksualizm nie zawiera niczego takiego! Poza tym kiedy to homoseksualizm był karygodny? za władzy Hitlera? To ma być argument Xenomorphie? Był potępiany homoseksualizm, ale przez jakie środowiska i w jakim kontekscie dziejowym! Dziś mamy, dla przypomnienia, 21 wiek.

Zaraz zaraz ;] Czym jest krzywda ? Rozumujesz krzywde tylko i wyłącznie w naszym kulturowym kontekście, niektórzy, są i tacy- sami się okaleczają i nie nazwaliby tego krzywdą ;] a stosunek dziecka z osobą dorosłą to już inna bajka.

Nie tylko za Hitlera był homoseksualizm karany -> w Rzymie , w Egipcie czy nawet u Czingis-Hana, który wycinał zbędne elementy swej armii. Armia Hannibala także przechodziła czystki w sferach dewiacji seksualnej. Napoleon również , Olivier Cromwell (katolik) także eliminował jednostki o skłonnościach pedalskich, historia jest różna. Historie piszą zwycięzcy ;]

To prawda mamy 21 wiek ale czy to oznacza że mamy przewartościować słowo 'tolerancja' ? liberalizm przechodzi jak widać kryzys , ponieważ mit tolerancji jakim nacechowany jest liberalizm gdzieś musi mieć swój kres, może wreszcie czas przyhamować liberalną tolerancję, liberalizm prowadzi do zepsucia, sam dobrze to wiesz, wystarczy spojrzeć na środowisko w jakim przyszło nam żyć.


Rothein napisał(a):1. brak w Tobie wiary w zdrowy rozsądek człowieka; ja jestem humanistą.

2. kawałek który zacytowałem opiera się na myśleniu które sprzyja totalitaryzmom. Wysnówasz roszczenia w oparciu jedynie o własne gusta estetyczne. Inni też powinni mieć jakieś prawa, jeżeli ich czyny nie szkodzą nikomu.

3. Nie żyjemy sami na tej planecie. Sa inni ludzie o innych pogladach, i dopóki nikogo nie krzywdzą powinni miec równe prawa

1. Zdrowy rozsądek ? a cóż to takiego ? Bomby atomowe i eksterminacja zwierząt ? Degradacja środowiska ?

2. Niestety świat jest jaki jest, zmiany nic lepszego nie przyniosą. Wręcz przeciwnie, homoseksualizm nigdy nie będzie czymś normalnym więc nie ma powodu by go promować, to nie żadna pierdolona alternatywa jak Ci sie znudzą kobiety, to odchylenie od normy i zawsze tym pozostanie. Takie jest moje zdanie.

3. Tak są inni ludzie na tej planecie , ale czy to znaczy że muszą mieć jakieś specjalne przywileje ? Są także pedofile i jakoś mnie nie krzywdzą bezpośrednio, tylko dzieci ;] Tu jest róznica, poza tym wybacz ale sama promocja homoseksualizmu jest dla mnie narzucaniem na siłe czegoś co mnie w ogóle nie obchodzi. Chcąc niechcąc jako heteroseksualista także mogę się poczuć krzywdzony, nie mają monopolu na rację i nie będą jej mieli. To są dewianci, tolerancja tak ale nie promowanie! Równie dobrze można rozmyslać czy nazistom dac możliwość prawa wyborczego ;] Fakt homoseksualizm nie krzywdzi bezpośrednio ale napawa obrzyedzniem. Oni istnieją i się znają , mają co chcą, czegóż chcieć więcej ? akceptacji całego społeczeństwa ? Przecież to utopia!!!!!
Odpowiedz
#48
I znów to nieszczęsne "promowanie" pedalstwa. Nikt jednak nie napisał, jak homo się promują, bo jak narazie to MW przez rzucanie w nich kamieniami nagłaśniają tego typu sprawy. To wrogowie homo robią promocję homo.

Xenomorph napisał(a):homoseksualizm nigdy nie będzie czymś normalnym więc nie ma powodu by go promować, to nie żadna pierdolona alternatywa jak Ci sie znudzą kobiety

Nie przyszło Ci do głowy, że homo zawsze preferują tą samą płeć? To nie żadne skoki w bok, tak dla zabawy, to orientacja seksualna. To nie świadomy wybór, to psikus matki natury. Tak trudno to pojąć?
Odpowiedz
#49
ANTYCHRYST napisał(a):Nie przyszło Ci do głowy, że homo zawsze preferują tą samą płeć? To nie żadne skoki w bok, tak dla zabawy, to orientacja seksualna. To nie świadomy wybór, to psikus matki natury. Tak trudno to pojąć?

Bzdura! Nie przyszło Ci do głowy że są homoseksualisci którzy są biseksualistami ? ;] To nie żaden wybór to odchylenie od normy, i nie przegaduj mnie gdyż o tym pisałem, nie wiem po co przytaczasz coś co ja napisałem za pomocą innych słów, tak trudno to pojąć że jestem homofobem ? ;]

pzdr
Odpowiedz
#50
Xenomorph napisał(a):tak trudno to pojąć że jestem homofobem ? ;]

Nie Uśmiech
Odpowiedz
#51
Wyraziłem swoje zdanie w tej kwestii i nie widzę zbytnio się nad tym rozwodzić. Homoseksualizm był, jest i będzie anomalią a co za tym idzie jest niemożliwym by akceptować go w pełni tak jak sobie tego życzą środowiska gejów. Jak już wspomniałem - homoseksualizm nie jest alternatywą dla bycia heteroseksualnym tylko odchyloną formą seksualnosci. Jak dla mnie to choroba na którą medycyna nie ma lekarstwa - nie komentujcie tego to tylko moje zdanie, żeby nie było żem faszysta ;]

pzdr
Odpowiedz
#52
Homoseksualizm jest wybrykiem natury, w naturze obecnym. U heterosekusualistóch wzbudza uzasadnione obrzydzenie.
Jednak sam fakt obecności wybryku w świecie także zwierzęcym zmusza do zastanowienia.
Ostatnio jednak próbuje się wypromowac wybryk do rangi normy. Środowisko psychologów jednym głosem homoseksualizm akceptuje. Odnoszę wrażenie, ze adresatów tej formy pocieszenia spotka znacznie więcej rozczarowań, jako "normalnych" w konfrontacji z heterseksualną obyczajnością większości, niż doznawali ich dotychczas. Po prostu parki chłopców obłapujące się na ławkach w parku będą pałowane i wyszydzane. Dlatego z czystej życzliwości polacem homo siedzieć cicho.
Trochę to przypomina wojnę secesyjną, gdzie Jankesi mieli wyzwalanych murzynów znacznie głebiej w d .... niż Konfederaci.
To beer or not to beer? That's a question.
Odpowiedz
#53
Xenotym napisał(a):Homoseksualizm jest wybrykiem natury, w naturze obecnym. U heterosekusualistóch wzbudza uzasadnione obrzydzenie.

Bhuahahaha... Nie zapomnij że heteroseksualiści to także: seks analny, seks oralny, blow job, fisting, gangbang, i wiele wiele innych. Czy kobieta ze świeżym wytryskiem na twarzy i w gardle wzbudza twoje poczucie ...nie wiem...piękna? Czy kobitka z odbytem rozszerzonym od potężnego falusa jest urocza? Czy kobietka obrabiająca pięć batów naraz to norma? ? ? ? ? ?
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#54
Rothein napisał(a):Czy kobieta ze świeżym wytryskiem na twarzy i w gardle wzbudza twoje poczucie ...nie wiem...piękna? Czy kobitka z odbytem rozszerzonym od potężnego falusa jest urocza? Czy kobietka obrabiająca pięć batów naraz to norma? ? ? ? ? ?
NIE
To beer or not to beer? That's a question.
Odpowiedz
#55
Z tych samych powodów. Seksualność bowiem ma swój określony cel
To beer or not to beer? That's a question.
Odpowiedz
#56
Xenotym napisał(a):Z tych samych powodów. Seksualność bowiem ma swój określony cel

tak, tak prokreacja. Czyli Xenotymie albo jesteś prawiczkiem i stosujesz celibat, albo uprawiasz regularnie seks i masz gromadke dzieci, albo uprawiałes raz tylko seks i masz jedno dziecko. Która odpowiedź powinna być właściwa?
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#57
Rothein napisał(a):tak, tak prokreacja.
Dokładnie.
Ludzie kopulując przekazują sobie uczucia. I słusznie. Jednak podstawym celem kopulacji jest nowe życie. Homoseksualizm tego z definicji nie względnia - jest więc chory.
Pożycie par hetero, które już nie chcą mieć dzieci, bądź nie moga, jest jednak przynajmniej próbą przybliżenia funkcji prokreacyjnej seksualności. Pedalstwo sobie z tej funkcji najzwyczajniej w świecie szydzi. Mnie to obraża bo do cholery związku hetero jestem biologicznym skutkiem.
To beer or not to beer? That's a question.
Odpowiedz
#58
Xenotym napisał(a):
Rothein napisał(a):tak, tak prokreacja.
Dokładnie.
Ludzie kopulując przekazują sobie uczucia. I słusznie. Jednak podstawym celem kopulacji jest nowe życie. Homoseksualizm tego z definicji nie względnia - jest więc chory.

Odmawiasz zatem homoseksualistom "przywileju" bycia ludźmi i przekazywania ludzkich uczuć. Ok. Już się rozumiemy. Hitler odmawiał Żydom pełni przynależności do rodu ludzkiego.
Nie ustosunkowałeś się do moich pytań z wcześniejszego postu:
Cytat:Czyli Xenotymie albo jesteś prawiczkiem i stosujesz celibat, albo uprawiasz regularnie seks i masz gromadke dzieci, albo uprawiałes raz tylko seks i masz jedno dziecko. Która odpowiedź powinna być właściwa?

Jeżeli żadna z odpowiedzi nie jest pozytywna [czyli- "tak"] to znaczy że "przekazujesz uczucia" podczas seksu, a do tego homoseksualiści też są zdolni. Więc są tak chorzy jak Ty i ja. Duży uśmiech
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#59
Rothein
Istnieje wiele pozakopulacyjnych sposobów przekazywania uczuć . Ja np. nie kopuluję ze swoimi dziećmi, rodzeństwem czy rodzicami.
Cytat:Czyli Xenotymie albo jesteś prawiczkiem i stosujesz celibat, albo uprawiasz regularnie seks i masz gromadke dzieci, albo uprawiałes raz tylko seks i masz jedno dziecko. Która odpowiedź powinna być właściwa?
Mam rodzinę i jestem "aktywny". Wspomniana aktywnośc uwzględnia cel tej aktywności - nawet niezaplanowanej.
To beer or not to beer? That's a question.
Odpowiedz
#60
Rothein napisał(a):Odmawiasz zatem homoseksualistom "przywileju" bycia ludźmi i przekazywania ludzkich uczuć.

Nie, nikt nikomu nic nie odmawia , wręcz przeciwnie geje robią co chcą i jakoś nie widzę dyskryminacji tych środowisk, przesadzacie z tą homofobią , całą sytuacje gejów sprowadzacie do kilku wybryków wszechpolaczków ;]

Dalej...

Odmawiamy homoseksualistom 'przywileju' do bycia homoseksualistami na pokaz ;] Orientacja seksualna człowieka to jego indywidualna sprawa, czy nie zauważasz tutaj cyrku politycznego z tą walką o wolność dla pedałów ? ;] i o jakich uczuciach mówisz ? Bo chyba nie o miłości , przeciętny związek geja trwa dwa lata, więc nie ma tutaj najmniejszycvh podstaw by mówić w ogóle o uczuciach , jedynie o zwykłym pociągu i pożądaniu do tej samej płci, a to już pozwala domniemywać że homoseksualizm jest chorobą i śmiało na równi można go postawić z pedofilią gdzie również o uczuciach mowy być nie może. Rothein spłyciłeś ludzkie (heteroseksualne) uczucia do odbytu dwóch gejów, niezbyt ciekawe przyrównanie ;] Związek geja opiera się na zasadzie zwykłej prostytucji a nie na uczuciach. Znajdź mi parę homoseksualną która trwa chociaż 10 lat ???

pzdr
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości