Ankieta: Czy jedziesz na Heineken Opener Festival 2006?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
0%
0 0%
nie
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opener 2006
Kto się wybiera? I na co konkretnie (odpowiedzi na HeinekenaUśmiech nie uznajęUśmiech). Ja przede wszystkim na Franza, Ladytron i Placebo. Reszta mi wisi.
"Sens tego jest taki że masz być jak te okraki
Bez myśli Bóg ojciec i tak za wszystkim o ciebie pomyśli" Kult, Park 23
Odpowiedz
jade! Uśmiech dla mnie najwazniejsi sa: Franz Ferdinand, The Streets, Manu Chao. reszty chetnie poslucham, ale gdyby nie wymieniona wyzej trojka pewnie bym nie pojechala.
Odpowiedz
Ale chyba nie ma tu zbyt dużego zainteresowania tym tematem:/ No cóż...
"Sens tego jest taki że masz być jak te okraki
Bez myśli Bóg ojciec i tak za wszystkim o ciebie pomyśli" Kult, Park 23
Odpowiedz
Ja bym poszedl jakby za darmo bylo i jakbym nie byl zajety Uśmiech W sumie glownie dla Ladytron... (kicks ass!)
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Ja jeszcze nie na 100 % (dalem odpowiedz tak) ale prawdopodobne.. W tym roku ustawka naprawde dobra - Franz Ferdinand, Coldcut, Basement Jaxx, Roger Sanchez...bedzie grubo!

na drodze mi stoi 2 miesieczny wyjazd do Iralndii, gdzie tez graja niezle. Zobaczymy jak z datami...
[Obrazek: wgrygorczuk.gif]
Odpowiedz
Za drogo zdecydowanie ... dookola masa ciekawszych koncertow iec jak dla mnie odpada :]
Odpowiedz
Nie moje klimaty [; Jest parę ciekawszych wydarzeń... [; Wolę się wykosztować na Hunterfesta, lepsza - jak dla mnie - muzyka, no i w końcu to tylko pół miasta dalej... Oczko Tylko to drogo trochę, cholerka...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości