To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobił złego Karol Wojtyła.
#81
Uczy napisał(a):JAle na przyszłość znajdź kogoś ...

Uczy znalazłem Ciebie :!: Język
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#82
Znajdź oprócz mnie.
NB Czy wiesz, co to jest pragmatyczna interpretacja wypowiedzi? Uśmiech
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
#83
Ale oczywiście... Od dzisiaj zabieram się do nauki łaciny...w przerwach będę studiował prawo kanoniczne i Koran. Język
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#84
Siema kłoski ateistyczne Duży uśmiech.
Powiem Wam jak Linda w Psach: co wy k, ****a wiecie o solicytacji?

Cytat:instrukcja Crimen Sollicitationis
dotyczy postepowania władz kościelnych z kapłanami, którzy zgrzeszyli solicytacją - nakłanianiem penitenta do grzechu przeciw 6 przykazaniu - dla małointeligentnych - księża ci umawiali się w konfesjonale na seks z ludźmi, których spowiadali.
Ja na prawdę nie kumam, czemu ateusze robią wielkie halo wokół tego dokumentu. Przeciez i ateistyczne kreatury popełniją róznego rodzaju crimina. I co, tak bardzo chcą, by wszyscy wiedzieli, iż je popełnili? Przecież to by skończyć się moglo linczem.

pozdro dla wszystkich myślących inaczej niż ateiści :mrgreen:
"Istota" bytu ludzkiego zawarta jest w jego egzystencji.
http://cbs.sztab.org
[Obrazek: cbs.JPG]
Odpowiedz
#85
Ja doskonale wiem że i wśród księży i wśród ateistów są zboczeńcy. Ale pedofilii w sutannach chroniły dzisiejsze "autorytety", zaś dla utrzyamania kultu jednostki, podtrzymuje sie mit krystalicznego karolka i josepha.
Odpowiedz
#86
Al-Rahim napisał(a):Ja doskonale wiem że i wśród księży i wśród ateistów są zboczeńcy. Ale pedofilii w sutannach chroniły dzisiejsze "autorytety", zaś dla utrzyamania kultu jednostki, podtrzymuje sie mit krystalicznego karolka i josepha.

A Twoich praw to kto broni: Ikonowicz i PPS? A może Kwasek i jego banda? Hę?
"Istota" bytu ludzkiego zawarta jest w jego egzystencji.
http://cbs.sztab.org
[Obrazek: cbs.JPG]
Odpowiedz
#87
Froshhammer napisał(a):Al-Rahim napisał:
Ja doskonale wiem że i wśród księży i wśród ateistów są zboczeńcy. Ale pedofilii w sutannach chroniły dzisiejsze "autorytety", zaś dla utrzyamania kultu jednostki, podtrzymuje sie mit krystalicznego karolka i josepha.


A Twoich praw to kto broni: Ikonowicz i PPS? A może Kwasek i jego banda? Hę?
a co ma motyl do stonogi????????

Odpowiedz
#88
XXy napisał(a):a co ma motyl do stonogi????????

Nie udawaj większego tępaka niż jesteś
"Istota" bytu ludzkiego zawarta jest w jego egzystencji.
http://cbs.sztab.org
[Obrazek: cbs.JPG]
Odpowiedz
#89
Froshhammer napisał(a):
XXy napisał(a):a co ma motyl do stonogi????????

Nie udawaj większego tępaka niż jesteś

W twoim prostym rozumku nie może się pomieścić zwykły fakt że nie każdy ateista ma cokolwiek wspólnego z komunizmem a nawet z socjalizmem (jak jaśnie nam panująca partia)
Odpowiedz
#90
Froshhammer napisał(a):
Al-Rahim napisał(a):Ja doskonale wiem że i wśród księży i wśród ateistów są zboczeńcy. Ale pedofilii w sutannach chroniły dzisiejsze "autorytety", zaś dla utrzyamania kultu jednostki, podtrzymuje sie mit krystalicznego karolka i josepha.

A Twoich praw to kto broni: Ikonowicz i PPS? A może Kwasek i jego banda? Hę?

Kwasniewski stwierdził że "antyklerykalizm to choroba", był agostykiem, a w końcu wziął slub kościelny. Nie trafiłeś...

Ateizm to nie jakas "zorganizowana sekta" jak Krk więc gdzie szukasz spisku...

Wymień jakiegoś ateistę-pedofila? Język

Mam Ci księży dzieciolubnych wymienić wymienić?

PS: Czy katole muszą zawsze posługiwać się językiem nienawiści (nowy rodzaj miłości do bliźniego?)i obrażać wszystkich dookoła?
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#91
xjasiux napisał(a):PS: Czy katole muszą zawsze posługiwać się językiem nienawiści (nowy rodzaj miłości do bliźniego?)i obrażać wszystkich dookoła?

Czego od innych wymagasz, powinienes tez wymagac od siebie. Uśmiech

Nie rozumiem czemu ateisci wciaz tyle wymagaja od katolikow, jakby byli sami straznikami ich wiary i moralnosci Uśmiech Znow mi sie kojarzy "Paragraf 22" i postac ateisty - pomocnika kapelana.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#92
Wyrażenie "katole" może nie jest słówkiem delikatnym, ale nie wiem czy normalny człowiek, katolik poczułby się obrażony. Nie mogę tego stwierdzić więc trzeba przetestować Język Jakbym do takiego powiedział:
Froshhammer napisał(a):Nie udawaj większego tępaka niż jesteś

To raczej by się zdenerwował.

A dlaczego jesteśmy "strażnikami moralności"? No bo pieprzą o miłości i takie tam, a robią dokładnie odwrotnie. Normalny człowiek robi to co mówi...

PS: Fakt czasami sam obrażam różne osoby, ale tylko jak puszczą mi nerwy, a to żadko się zdarza. Chociaż dyskutując z WOSW zdażało mi się to zbyt często. ma on chyba wrodzony dar wyprowadzania rozmówcy z równowagi...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#93
Froshhammer napisał(a):
XXy napisał(a):a co ma motyl do stonogi????????

Nie udawaj większego tępaka niż jesteś

Następne takie posty będą leciały do śmieci.
Odpowiedz
#94
Kilgore Trout napisał(a):Nie rozumiem czemu ateisci wciaz tyle wymagaja od katolikow, jakby byli sami straznikami ich wiary i moralnosci Uśmiech

bo to nie sa żadni ateiści, tylko nieugięci obrońcy (cudzej) moralności. Z takich to składa się głównie ruch rodzin Radia Maryja Duży uśmiech

No i żaden z naszych ratlerków nie wskazał w przetłumaczonym dokumencie, gdzie to mianowicie Ratzinger zabraniał informowania władz świeckich o przestępstwach popełnianych przez księży?
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#95
JAkby ktoś z Tobą gadał to może by Ci wskazał trollu. Inną rzeczą jest ze nikt tutaj nie jest prawnikiem a to raczej tekst dla prawników a nie zwykłych zjadaczy chleba i trolla. :twisted:
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#96
Walnij w stół...
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
#97
Ja nie gadam z WOSW bo czekam, aż on zmądrzeje, przestanie ludziom "wkładać" słowa pod "palce" i najważniejsze odszczeka to, co powiedział. On już wie co... Co do tekstu który tłumaczyłeś to przytoczyłem to co o nim napisano wikipedii:

wikipedia napisał(a):W maju 2001 roku kardynał Ratzinger, prefekt Kongregacji Nauki Wiary, wysłał list do wszystkich biskupów katolickich ([1]). Stwierdził w nim, że wszystkie wewnętrzne dochodzenia kościelne dotyczące molestowania dzieci podlegają tajemnicy pontyfikalnej i nie powinny być przekazywane wymiarowi sprawiedliwości. Naruszenie tej zasady miało prowadzić do ekskomuniki. Obowiązek dochowania tajemnicy nie obejmował ofiar, tylko kościelnych śledczych.

Tylko WOSW dalej podważa to co napisano, gdyż to nie jest po jego myśli. Moze ja nie mam racji we wszystkim co pisze, może nie wszystko co jest napisane w necie, można brać na poważnie, ale źródło jakim jest wikipedia, raczej ciężko zarzucić stronniczość!
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#98
Skoro tak było, to wskazanie w piśmie Ratzingera fragmentu który mówi o utajnieniu przestępstw kleru przed wymiarem sprawiedliwości nie powinno byc problemem. Tymczasem jakoś nikt tego nie pokazał Duży uśmiech Po prostu w piśmie Ratzungera niczego takiego nie ma. Poodbnie jak w encyklikach Piusa XII nie ma niczego co by usprawiedliwiało, czy pochwalalo agresję hitlerowską na Polskę, choć "świeccy humaniści" z uporem tak twierdzą. Smutny
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#99
co zrobił złego?
mnóstwo pięknych słówek o ekumeniźmie- wywala dominum iesus, a ponoć po słowach ich poznacie nie po czynach :?
tuszowanie zbrodni belgijskiej zakonnicy podczas konfliktu hutu- tutsi
dziwne wyświęcenia niektórych osób- Stepinać, Stein- a przecież Żydzi to starsi bracia w wierze, znów słowa, słowa, słowa
tuszowanie spraw pedofilskich wewnątrz kościoła
przymykanie oczu na rozpanoszenie się kultu "swojej" jednostki w polsce
dbanie w pierwszej kolejności o interesy kumpli w czarnych sukniach w polsce niż o cały kraj- zignorowanie listu tischnera, w ktorym ten grozil, ze polsce grozi "rzeczpospolita klerykalna"
rozpieprzenie w drobny pył "kościoła bliskiego ludziom" w ameryce płd- komuś widocznie przeszkadzał ubogi kościół służacy ludziom
tuszowanie sprawy śmierci szwajcarskiego gwardzisty
sprawa jana pawla I- brak zgody na dopuszczenie do sledztwa swieckich sledczych
jeszcze się zastanawiam
Odpowiedz
Co masz do kanonizacji Stein? Przyjęła chrzest w Kościele Katolickim, wstąpiła do Karmelu, co z tego, że z pochodzenia Żydówka? (zupełnie jak ja, dlatego ją mam za patronkę - tym bardziej, że była asystentką samego Edmunda Husserla)
A może jesteś z SS? Duży uśmiech
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości