To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A tobie filtr spam złapał co?
#1
Bo mi to:

"Dear Beloved Friend, This is to inform you about my success in getting that fund now, I want you to contact my secretary with the information bellow:
NAME: Secretary Ben Xmas EMAILSmutny ben_xmas@yahoo.com) Ask him to send you the total sum of (1.5 USD) One hunderd and Five Million United States Dollars in A CASHIER'S CHEQUE, which I kept for your compensation.CONTACT MY SECRETARY now for your money.
Regards, Dr.Eric Abel"

Już się kontaktuje mój drogi przyjacielu!!!

A jakie są wasze interesujące podpuchy w mailu. ;-p
Ideals do not need to be defended to survive, those need to be acted upon.


Twój świat się zaczyna i kończy w twojej świętej księdze. Mój nie ma początku ani końca. Teraz pytanie. To twój czy mój horyzont jest szerszy?
Odpowiedz
#2
mnie standardowo tylko chcą powiekszyć nieistniejącego penisa, ratunku!
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz
#3
Ja kiedyś dostałem reklamę z o2.pl od samego siebie - wpisali moje imię i nazwisko w polu "nadawca". Co prawda był dopiskek, że to reklama i że wysłane przez o2.pl, ale kilku moich znajomych pytało mnie potem, o co mi chodzi - najwyraźniej też to dostali :p
[Obrazek: style3,Fizyk.png]
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#4
Scully napisał(a):mnie standardowo tylko chcą powiekszyć nieistniejącego penisa, ratunku!

Zastanów się... może warto jak tak ładnie proszą? Duży uśmiech
Oczko
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#5
polecam szkrzynke na @hotmail. Tylko "dam tobie kase" jakoś mi tam wpadają... Skrzynke na onecie mam tylko po to bym ją mógł wpisywać gdy się rejestruje na spamogenerujących sajtach gdyż i tak jest cały czas zawalona szajsem tak czy siak. :-)
Ideals do not need to be defended to survive, those need to be acted upon.


Twój świat się zaczyna i kończy w twojej świętej księdze. Mój nie ma początku ani końca. Teraz pytanie. To twój czy mój horyzont jest szerszy?
Odpowiedz
#6
Phillrond napisał(a):Zastanów się... może warto jak tak ładnie proszą? Duży uśmiech
Oczko
to najpierw by mi musieli doszyć i bym była Isis Gee :]

a ja polecam gmail oczywiście, wszystko elegancko trafia do kosza.
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz
#7
a to znacie?

[Obrazek: 42.jpg]
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#8
Na Gmailu nie zdarzyło mi się dostać od początku posiadania tam skrzynki (coś około roku) ani jednej niepożądanej wiadomości. ANI JEDNEJ.
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
#9
Ooo tak
Gmail jest zacny
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#10
Ja mam dwie skrzynki na onecie od dawien dawna i żadnego spamu.

Edit: Wykrakałem

You probably have registry errors.
The Windows registry is a directory which stores all the computer information and settings for users. software,and hardware. New entries are added to the registry after installing a program, or changing any personal setting within Windows. Over time, the registry becomes cluttered and fragmented with these entries. This can lower the performance of the whole system and cause unusual problems. It can even result with more serious issues if not taken care of soon enough.


bulszit, komp chodzi jak nowy

Odpowiedz
#11
Thor, a nie otrzymujesz żadnych reklam z Onetu? Ja mniej więcej kilka dziennie, z dopiskiem: "Wiadomość przesłana przez Grupę Onet.pl SA na zlecenie... . Onet spamuje.
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
#12
Ja na Gmail dostaje spam, ale on ZAWSZE trafia do katalogu spam Uśmiech

A przy okazji - z gmaila robi sie fajny dysk internetowy, zwlaszcza z milym pluginem dla ffoxa Uśmiech
Null pointer exception
Odpowiedz
#13
NonOmnis
Adresat lub adresat kopii - zawiera - Użytkownicy OnetPoczty - wykonaj następujące czynności: Usuń wiadomość
zero onetowego spamu

Odpowiedz
#14
Thor napisał(a):NonOmnis
Adresat lub adresat kopii - zawiera - Użytkownicy OnetPoczty - wykonaj następujące czynności: Usuń wiadomość
zero onetowego spamu

Mnie na onecie przytrafily sie ujemne spamy. Zeby sie nie powtarzac, zalaczam link forumowy z opisem jak do tego doszlo:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f...a=74464532
Those who admit that understood Relativity, automatly admit that understood nonsense.
Odpowiedz
#15
Też miałem kiedyś raz podobny błąd, że wskazywało mi -1, gdy odbierałem pocztę bezpośrednio przez stronę (nie przez program do poczty), ale nie wiem dlaczego tak się stało, najwyraźniej jakiś błąd w programie.
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
#16
Scully napisał(a):mnie standardowo tylko chcą powiekszyć nieistniejącego penisa, ratunku!
A czemu mi nie chcą powiększyć łechtaczki Smutny
Życie mężczyzn jest nudne.
Odpowiedz
#17
Scully napisał(a):mnie standardowo tylko chcą powiekszyć nieistniejącego penisa, ratunku!

Ciekawe skąd mają Twojego maila

Odpowiedz
#18
O w mordę. Może to nie do końca taki standardowy spam, ale...

Cytat:TitanMen exclusive
zaprasza na SEX NA ŻYWO

23 maja 2008

NOWE DOZNANIA & ATRAKCYJNE CIAŁA,
a miejsce to samo Klub VOLIRA Poznań!

W roli głównej wystąpi Alex Baresi ze słynnej stajni ogierów - Titan Media i jego partner filmowy Bjoern.

Start imprezy 21.00

Więcej informacji oraz zdjęcia znajdziecie na stronie Klubu Voliera http://www.voliera.pl

Klub Voliera
Poznań, ul. Garbary 112/114

Zapraszamy!


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#19
Scully napisał(a):mnie standardowo tylko chcą powiekszyć nieistniejącego penisa, ratunku!



Nie masz łechtaczki? :-D
mięso pożera mięso a potem je wydala[url="http://salydus.wordpress.com/"]
[/url]
Odpowiedz
#20
Jak mylisz łechtaczkę z penisem, to życzę powodzenia w kontaktach damsko-męskich :-P
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości