Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A tobie filtr spam złapał co?
Na jakimś naziolskim forum widziałem temat jak rozpoznać Żyda.
Po pierwsze Żydzi nie mają łechtaczki. Ktoś napisał, że chyba chodziło o napletka to go zgoili wyzwali od Żydów i spółki xD

Odpowiedz
Thor napisał(a):NonOmnis
Adresat lub adresat kopii - zawiera - Użytkownicy OnetPoczty - wykonaj następujące czynności: Usuń wiadomość
zero onetowego spamu
kurcze ja na wirtualnej chciałem wpisać do filtru "wp@wp.pl" bo z tego adresu spamują, ale nie działa PłaczPłacz
Odpowiedz
u mnie działa "Nadawca jest równe wp@wp.pl"

Odpowiedz
Scully napisał(a):mnie standardowo tylko chcą powiekszyć nieistniejącego penisa, ratunku!
Też to miałem, ale w końcu odpisałem coś w tym stylu nie siląc się nawet na angielszczyznę "sam se wydłuż pałkę ćwoku i przy okazji wypierdalaj z tym gównem". Jakież było moje zdziwienie kiedy później już nie otrzymałem żadnej tego typu wiadomości.
Odpowiedz
Thor napisał(a):u mnie działa "Nadawca jest równe [EMAIL="wp@wp.pl"]wp@wp.pl[/EMAIL]"
u mnie jest tak -->opcje-->filtry-->dodaj-->od zawiera wp@wp.pl

opis filtra:
Kod:
Jeśli
  "od"  zawiera "wp@wp.pl"
To
   przesuń do folderu Kosz
   koloruj na żółty
i nie działa. dodam może nawiasy <wp@wp.pl>, zobaczymy, choć jestem zniechęcony.
Odpowiedz
najgorsze że poza spamem wirtualnej filtr działa idealnie Smutny jeszcze trochę i konto pójdzie się walić :evil:
Odpowiedz
detmold napisał(a):Też to miałem, ale w końcu odpisałem coś w tym stylu nie siląc się nawet na angielszczyznę "sam se wydłuż pałkę ćwoku i przy okazji wypierdalaj z tym gównem". Jakież było moje zdziwienie kiedy później już nie otrzymałem żadnej tego typu wiadomości.

Szkoda że to nie działa przy łańcuszkach reklamowych na gg.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości