To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadkowie Jehowy
#61
Tak,i on tu ci powie:Nie to nie ja.Gadasz z moim viliant alter ego-Profesor Chaos buchachacha(demoniczny śmiech)!

Przecież jak to nie on to się nie przyzna.
Uderzaj.Wszystko inne ma drugorzędne znaczenie.Uderzaj.
Odpowiedz
#62
Wiesz Nathan, nie chcę tu offtopować, ale przez te pytanie raczej chciałem podkreślić dziwną zmianę niż autentycznie wykryć oszusta :].
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#63
Fulfly,nic ci nie zarzucam :-) ,tylko napisałem,że świadkowie też mają swoje zbrodnie.A z ojcem Pio odniosłem się do wcześniejszej wypowiedzi. I tak,to ja :-) (kiedyś gadaliśmy przez PW o prawie do aborcji :-) ),choć może z powodu rozmiaru tekstów,które ostatnio tu piszę,interpunkcja może mi uciekła.
Odpowiedz
#64
Ja nie neguję tego, że mają swoje zbrodnie, ale nazywanie ich "sektą najgorszą z najgorszych" jakoś mimo wszystko mi nie odpowiada Uśmiech.

PS Pamiętam, że rozmawialiśmy na PW, właśnie te posty, jakby pisane w wielkim pośpiechu mnie nieco rażą, jakby to nie Ty. Przeglądając jednak wątek kreacjonistów widać stopniowe dochodzenie do tej opieszałości.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#65
No właśnie,to właśnie prze kreacjonistów mam nadmiar pracy i muszę się uwijać.
Odpowiedz
#66
Squeglee napisał(a):Dlaczego KRK niebezpieczniejszy?

Z racji tego, iz do perfekcji opanowal tworzenie antagonizmow w spoleczenstwie. Samemu stojac caly czas na pozycji "dobrotliwego ojca, ktory napomina bladzacych". Wladza wykonawcza jest samo spoleczenstwo, ktore otrzymalo stosowny orez. Ideologiczny.

Divide et impera.
Null pointer exception
Odpowiedz
#67
Squeglee napisał(a):Ale wiara tak. WIARA, ateiści WIERZĄ, że Bóg nie istnieje. Bo jednoznacznie się tego w 100 % nie da stwierdzić.

Oho, a ten i tu spamuje. Ateizm nie jest żadną wiarą i może wreszcie zrozumiesz, że tu nie ma nic do 100%-wego stwierdzania.

Cytat:Argumenty jakieś konkretne? Sorry, ale takie zjawisko jak stygmaty Ojca Pio pozostają dla nauki zagadką.

Ale to do zagadnienia ślepej wiary ma się jak pięść do nosa.
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
#68
Fulfly,nie wiesz co narobiłeś swoimi tekstami... Niestety nie mamy do czynienia z człowiekiem w pełni władz umysłowych i nie możemy oczekiwać normalnych reakcji.Już pisałem tutaj,że on węszy po forum za użytkownikami i informacjami o nich.Teraz wyciągnął mi to,że jestem chory psychicznie,bo rzekomo ty to tak zdiagnozowałeś...
Odpowiedz
#69
A co cię obchodzi co on o tobie myśli!?
Uderzaj.Wszystko inne ma drugorzędne znaczenie.Uderzaj.
Odpowiedz
#70
Że myśli,nic,ale jak zacznie działać...

Inna sprawa,że aktyn namieszał w wątku o urojeniach Nabukomba i z jednej strony uchylił się od prośby rozstrzygnięcia sporu między nim a mną o to,kto kogo obraża (który miał się skończyć banem dla jednego z nas:mnie lub Nabukomba) z drugiej natomiast strony zaczął wycinać jego obraźliwe teksty wobec mnie.I teraz,mimo iż nie dorównywałem Nabukombowi pod względem napastliwości i wulgarności, wygląda jakbym to ja go trochę zaczepiał i atakował.A tak się starałem,żeby w tamtym wątku być przykładem...
Odpowiedz
#71
Znam kilku jehowych, całkiem sympatyczni ludzie. Czasem nawet przeglądam ich pisemka :lol2: Prawdą jest, że niektórzy z nich są natrętni, ale jest niezły sposób na pozbycie się takich. Wystarczy dać do zrozumienia, że nie mają szans mnie "nawrócić"... Zwykle wystarczy wejść na temat ewolucjonizmu lub kosmologii, ewentualnie wskazać kilka fragmentów Starego Testamentu które ukazują ich boga jako zbrodniarza [SIZE="1"](przykład pierwszy z brzegu - wymordowanie Kanaanejczyków, oczywiście z boskiego polecenia)[/SIZE] - szybko im się odechciewa nawracania :>, zapewne idą szukać łatwiejszej zdobyczy.
Oczywiście, to co głoszą uważam za stek bzdur, ale to samo mogę powiedzieć o wielu innych grupach religijnych, z KRK na czele! W każdym razie nazywanie ich "sektą najgorszą z najgorszych" wydaje mi się grubą przesadą. Chyba, że to jakieś osobiste uprzedzenie?
Odpowiedz
#72
Darayavahus napisał(a):Zwykle wystarczy wejść na temat ewolucjonizmu lub kosmologii,
A to serdecznie zapraszam,bo to właśnie zainspirowało ten temat,mamy na naszym forum jehowicko kreacjonistycznego trola.Skoro tak ci dobrze z jehowymi,którzy mordują własne dzieci,to zmierz się z tym trolem.
Odpowiedz
#73
Adam napisał(a):A to serdecznie zapraszam,bo to właśnie zainspirowało ten temat,mamy na naszym forum jehowicko kreacjonistycznego trola.Skoro tak ci dobrze z jehowymi,którzy mordują własne dzieci,to zmierz się z tym trolem.

Domyślam się, o kogo Ci chodzi, widzę nawet dwóch potencjalnych kandydatów na tym forum, z czego jeden ewidentnie niedouczony, a drugi ma o sobie strasznie wysokie mniemanie (a zdaje się, że wg. Biblii pycha jest grzechem :twistedUśmiech ... Tyle,że nie znalazłem dotąd postu, w którym którykolwiek z nich zdeklarowałby się jednoznacznie jako Świadek Jehowy, czy choćby powoływał na "Strażnicę". Poczekajmy, może któryś w końcu się wygada? Nie tylko jehowi są kreacjonistami, z tego co mi wiadomo obecnie główny nurt ID wywodzi się od amerykańskich baptystów.
Pisałem o mojej metodzie "odstraszania" zbyt natrętnych, co nie znaczy, że lubię takie dyskusje, a poza tym kilku uczestników tego forum skutecznie wyręcza mnie w tym niewdzięcznym zadaniu :razz:, to po co dublować? Tak naprawdę, to polemikę z kreacjonistami uważam za stratę czasu.
Poza tym, jeśli ktoś gada bzdury, to jeszcze nie znaczy, że "morduje własne dzieci" - skąd takie informacje?
Bez ewolucji nic w biologii nie ma sensu (T. Dobzhansky)

[SIZE="3"]Tu[/SIZE] jestem... [Obrazek: fftoie.gif]
Jest tylko jedno zanieczyszczenie środowiska... Ludzie.
Odpowiedz
#74
Nabukomb zdaje się przyznał się z tego co pamiętam do tego, że Świadkiem Jehowy był.
A z mordowaniem dzieci o to chodzi, że były takie przypadki, że dzieci (i nie tylko) umierały, bo rodzice nie chcieli dokonać transfuzji krwi.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#75
Darayavahus napisał(a):Domyślam się, o kogo Ci chodzi,
[...]
Tyle,że nie znalazłem dotąd postu, w którym którykolwiek z nich zdeklarowałby się jednoznacznie jako Świadek Jehowy, czy choćby powoływał na "Strażnicę". Poczekajmy, może któryś w końcu się wygada?
[...]

Pomogę Ci.:twisted:

1. Cytat z tego wątku:
====
[COLOR="Blue"]25.05.2008, 15:50 #38
Nabukomb[/COLOR]
Cytat:To nie tylko głupia, ale nawet debilna teoria, jak i całe to pieprzenie o ŚJ przez ludzi, którzy praktycznie nic o nich nie wiedzą. Uśmiałem się jak dziki, jak czytałem ten wątek. Byłem "świadkiem" prawie dziesięć lat więc coś wiem na ich temat, ale te dyrdymały Adama, czy Nathana, to paranoidalne urojenia o czymś o czy nie mają zielonego pojęcia.

2. Cytat z innego wątku:

http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...post151286

Cytat:26.05.2008, 01:20 #44
Nabukomb

Chociaż wygląda, że Ci to nie potrzebne i zbytnio się tym ...(no wiesz kim) nie przejmujesz, to wyjaśniam, byś nie musiał gdzieś szukać po sieci, że ŚJ, nie jestem od chyba 1997, a formalnie w papierach jestem katolikiem (tylko i aż formalnie ).
Odpowiedz
#76
Nie łżyj!Ze świedkostwa się nie wychodzi tak jak się nie wychodzi z mafii!
Odpowiedz
#77
Adam napisał(a):Nie łżyj!Ze świedkostwa się nie wychodzi tak jak się nie wychodzi z mafii!

Kiedy Ty przestaniesz się wreszcie błaźnić. Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o tym wyznaniu to wiedziałbyś jak wiele osób rocznie zostaje wykluczonych lub samemu opuszcza tę religię. Obecnie liczba byłych ŚJ, jest wyższa niż podawane liczby aktualnych wyznawców.

Jak Ci tu już ktoś powiedział: "wrzuć na luz" Adaś, po co te emocje, jeszcze sobie zaszkodzisz.:twisted:
Odpowiedz
#78
Grozisz mi!

I jak tu ufać twoim słowom.Ty masz nadal sekciarskie metody i na pewno nie uwierzę sekciarzowi jak się zarzeka,że proceder sekciarstwa to już dawne dzieje.

Może mi wytłumaczysz jak to możliwe,że jehowi nauczając jak głosić namawiają,żeby wykorzystywać śmierć bliskich osób do zachęcenia osoby do jehowania...?Byłem na spotkaniach jehowich i wiem co to za sekciarze...
Odpowiedz
#79
Adam napisał(a):Grozisz mi!
[...]

Podziwiajcie ludziska do czego się można doprowadzić obsesją na jakimś punkcie.
Nie wiem, może ja rzeczywiście powinienem się już Ciebie obawiać:evil:

Czy to swoją drogą nie dziwne, że istnieją (rzekomo inteligentni ludzie), którzy tak reagują nawet na byłych ŚJ. Pomyślcie ile musi być "prawdy" w tym co piszą o aktualnych wyznawcach tej wiary ?
Odpowiedz
#80
Nabukomb napisał(a):obsesją
Nie wiem, może ja rzeczywiście powinienem się już Ciebie obawiać:evil:
A to że się mnie obawiasz(chociaż to nie ja cię śledzę tylko ty mnie i to ty mi grozisz)to nie jest obsesja...?

Pomyślcie ile musi być "prawdy" w tym co piszą o aktualnych wyznawcach tej wiary ?
Co,już agitka,już głosimy... Hehehehe, nie mówiłem że nie wierzy się kryminaliście,kiedy łże,że zerwał z szubrawczym zajęciem...?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości