To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honorowe krwiodawstwo
lumberjack napisał(a):
Sofeicz napisał(a):
lumberjack napisał(a): Jak się jutro odda krew to ma się choinkę do odebrania od lasów państwowych.
Już widzę, jak Lumber wymęczony robotą i dwoma Brajankami, leci spuścić sobie w bonusie trochę posoki.
Mam nadzieję, że nie chodzi ci to po głowie.

Właśnie miałem plan pojechać dzisiaj z rana oddać krew przed robotą a potem chciałem coś lajcikowego porobić na budowie ale nie miałem na to siły po wczorajszej eskapadzie do Warszawy. I chuj darmową choinkę szczelił Uśmiech
Nie, nie, nie osłabiaj jeszcze ciała, mając tyle roboty. Ja za Ciebie pójdę krew oddać jutro. Nie poszedłbym, gdybyś mnie tym nie zainspirował, więc to oddanie idzie też na Twe konto. Ja se mam jeszcze okres odpoczynku przed robotą do końca roku kalendarzowego i krew oddać na spokojnie mogę.
Nie zmuszaj mnie do "krwawego szantażu" na zasadzie: "jak Ty się wykrwawisz, to ja się nie wykrwawię". Język
Odpowiedz
Mustafa Mond napisał(a): Nie, nie, nie osłabiaj jeszcze ciała, mając tyle roboty.

I jeszcze dużo odśnieżania doszło aby w ogóle dostać się na miejsce pracy. Właściciel domku niestety sam z siebie nie wpadł na pomysł odśnieżania. Chyb powinienem mu to doliczyć. Przynajmniej dziś z rana odśnieżył.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Lumber - pracoholizm trzeba leczyć Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):
Mustafa Mond napisał(a): Nie, nie, nie osłabiaj jeszcze ciała, mając tyle roboty.

I jeszcze dużo odśnieżania doszło aby w ogóle dostać się na miejsce pracy. Właściciel domku niestety sam z siebie nie wpadł na pomysł odśnieżania. Chyb powinienem mu to doliczyć. Przynajmniej dziś z rana odśnieżył.

Tak, doliczaj śmiało. Skoro ma domek, to pewnie od głodu nie przymiera. Tobie się bardziej kasa przyda na zbożne cele.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Lumber - pracoholizm trzeba leczyć Uśmiech

Przez to drugie dziecko niemożliwością jest już pracować po 10, 11 czy 12h. Zszedłem do 7-8h dziennie. Wszystko fajnie tylko piniendzy jakby mniej a tak się składa że lubię mieć pieniędze.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): ... a tak się składa że lubię mieć pieniędze.

Pazerna bestia - pieniądze szczęścia nie dają.
Powie ci to każdy Musk, Rockefeller, Kulczykowa czy innny arabski szejk.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Lumber - pracoholizm trzeba leczyć Uśmiech

Przez to drugie dziecko niemożliwością jest już pracować po 10, 11 czy 12h. Zszedłem do 7-8h dziennie. Wszystko fajnie tylko piniendzy jakby mniej a tak się składa że lubię mieć pieniędze.
Mieć można, ja tam wolę z nich korzystać. Język
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
Nonkonformista napisał(a):
lumberjack napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Lumber - pracoholizm trzeba leczyć Uśmiech

Przez to drugie dziecko niemożliwością jest już pracować po 10, 11 czy 12h. Zszedłem do 7-8h dziennie. Wszystko fajnie tylko piniendzy jakby mniej a tak się składa że lubię mieć pieniędze.
Mieć można, ja tam wolę z nich korzystać. Język

To niezbyt nonkonformistyczne, Nonkonformisto.
Odpowiedz
Mustafa Mond napisał(a):
Nonkonformista napisał(a):
lumberjack napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Lumber - pracoholizm trzeba leczyć Uśmiech

Przez to drugie dziecko niemożliwością jest już pracować po 10, 11 czy 12h. Zszedłem do 7-8h dziennie. Wszystko fajnie tylko piniendzy jakby mniej a tak się składa że lubię mieć pieniędze.
Mieć można, ja tam wolę z nich korzystać. Język
To niezbyt nonkonformistyczne, Nonkonformisto.
Dlaczego? Nie mogę oddawać już krwi, bo początki jaskry mam, a to przeciwwskazanie. No ale już mam ponad 30 litrów na koncie. Ładny wynik.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
Znowu mogę oddawać krew. Jutro idę. Zachęcam, bo słabo z tym u nas w kraju. Nadal są dwa dni wolnego!
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości