To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Super" krowy
#1
Meet the Super Cow
http://pl.youtube.com/watch?v=Nmkj5gq1cQU

:-|

Jakieś komentarze? Ja się wstrzymam raczej...
Odpowiedz
#2
WOW!!! Zdezorientowanyhock:Zdezorientowanyhock:Zdezorientowanyhock:Zdezorientowanyhock:Zdezorientowanyhock:
Ale z tego steków będzie.
Miłość to ekonomia, tu się handluje DNA.
Odpowiedz
#3
Tsumoso napisał(a):Meet the Super Cow
http://pl.youtube.com/watch?v=Nmkj5gq1cQU

:-|

Jakieś komentarze? Ja się wstrzymam raczej...

A co jest nie tak Twoim zdaniem? Normalne klasyczne tworzenie rasy.
Odpowiedz
#4
Cleo napisał(a):A co jest nie tak Twoim zdaniem? Normalne klasyczne tworzenie rasy.

Dokładnie. Przyłączam się też do pytania.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#5
Hmm wyglada na wporzadku. Krowy te powstaly co prawda przez sztuczna selekcje (nawet na poziomie doboru plemnikow z odpowiednim genem), ale bez uzycia zadnych chemikaliow. Ciekawi mnie czemu w ten sposob wychodowali te superkrowy zamiast uzycia klasycznych modyfikacji genetycznych? Moze chodzi o to, ze mieso z takich krow nie bedzie mialo etykiety w sklepach "genetycznie modyfikowane"?

BTW nie balbym sie zjesc miesa z takiej krowy, ba skad wie czy juz czegos takiego nie jemy...
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#6
Tgc napisał(a):Hmm wyglada na wporzadku. Krowy te powstaly co prawda przez sztuczna selekcje (nawet na poziomie doboru plemnikow z odpowiednim genem), ale bez uzycia zadnych chemikaliow. Ciekawi mnie czemu w ten sposob wychodowali te superkrowy zamiast uzycia klasycznych modyfikacji genetycznych? Moze chodzi o to, ze mieso z takich krow nie bedzie mialo etykiety w sklepach "genetycznie modyfikowane"?

BTW nie balbym sie zjesc miesa z takiej krowy, ba skad wie czy juz czegos takiego nie jemy...

Tam chyba chodziło tylko o selekcję płci, bo analizowali ruchliwość. Plemniki "męskie" są szybsze i bardziej ruchliwe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości