To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy uważasz, że
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Matka Bosaka powinna zostać patronem UE ?
4.55%
2 4.55%
FSM powinien zostać patronem UE ?
36.36%
16 36.36%
Zeus powinien zostać patronem UE ?
20.45%
9 20.45%
IPU powinien zostać patronem UE ?
11.36%
5 11.36%
... powinien zostać patronem UE ?
27.27%
12 27.27%
Razem 44 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matka Bosaka patronką UE
#41
Seth - poprawiłam link.
[SIZE="1"]PRZYSIĘGAM NA SWOJE ŻYCIE I SWOJĄ MIŁOŚĆ DO NIEGO, ŻE NIGDY NIE BĘDĘ ŻYŁA DLA INNEGO CZŁOWIEKA ANI PROSIŁA GO, BY ŻYŁ DLA MNIE[/SIZE]
Odpowiedz
#42
znam to. To samo pieprzą Adwentyści i Kociki, czyli Jehowy po śląsku. w sumie słusznie pieprzą, Ale katolicka Matka Boska przeszła długo drogę od Izydy i Magna Mater, to znacznie więcej niż niż operacja plastyczna Uśmiech
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#43
seth666 napisał(a):znam to. To samo pieprzą Adwentyści i Kociki, czyli Jehowy po śląsku. w sumie słusznie pieprzą, Ale katolicka Matka Boska przeszła długo drogę od Izydy i Magna Mater, to znacznie więcej niż niż operacja plastyczna Uśmiech
No o tym możnaby sporo pisać. Nie zapominaj o kulcie Innany.
Ale to nie w tym wątku.
[SIZE="1"]PRZYSIĘGAM NA SWOJE ŻYCIE I SWOJĄ MIŁOŚĆ DO NIEGO, ŻE NIGDY NIE BĘDĘ ŻYŁA DLA INNEGO CZŁOWIEKA ANI PROSIŁA GO, BY ŻYŁ DLA MNIE[/SIZE]
Odpowiedz
#44
seth666 napisał(a):w aseksualnej zapłodnionej in vitro Maryji trudno doszukiwać się pogańskich wątków,,, :mrgreen:

Dla mnie jest sexy.. :razz:
Odpowiedz
#45
Torgo napisał(a):Dla mnie jest sexy.. :razz:
No no. Słyszałam już o przypadkach kobiet pożądających Jezusa, ale nie przesadzajmy. To nie jest zdrowe ;-)
[SIZE="1"]PRZYSIĘGAM NA SWOJE ŻYCIE I SWOJĄ MIŁOŚĆ DO NIEGO, ŻE NIGDY NIE BĘDĘ ŻYŁA DLA INNEGO CZŁOWIEKA ANI PROSIŁA GO, BY ŻYŁ DLA MNIE[/SIZE]
Odpowiedz
#46
Ah widzisz Maat, to jest zwykła męska chęć..... rozdziewiczenia ;-)
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#47
To nie chęć. To misja Uśmiech
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#48
seth666 napisał(a):To nie chęć. To misja Uśmiech

Większość znanych i sławnych artystów przedstawiało Maryję na obrazach (i nie tylko), zatrudniając jako modelki - prostytutki. Twórcy najczęściej w czasie powstawania dzieł współżyli z nimi, toteż mieli czas dokładnie zgłębiać tajniki urody kobiecej. Faktem jest, że wielu ludzi rozpoznawało później na 'świętych obrazkach' twarze znanych prostytutek.

To raczej proste skojarzenia Uśmiech
Odpowiedz
#49
Dlatego na świętą paniekę się tak miło patrzy.
Odpowiedz
#50
Kilgore Trout napisał(a):coz, przykro mi ze nie wierzysz w rzeczywistosc piekla.
Zdezorientowanyhock: No chyba nie powiesz mi, że to wszystko czytałeś?
Odpowiedz
#51
Al-Rahim napisał(a):Dlatego na świętą paniekę się tak miło patrzy.

aż czasem człowiekowi chce się wierzyć w kilgorowe linki dowodzące iż KrK to synagoga Szatana
hehe
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#52
Cytat:Większość znanych i sławnych artystów przedstawiało Maryję na obrazach (i nie tylko), zatrudniając jako modelki - prostytutki. Twórcy najczęściej w czasie powstawania dzieł współżyli z nimi, toteż mieli czas dokładnie zgłębiać tajniki urody kobiecej. Faktem jest, że wielu ludzi rozpoznawało później na 'świętych obrazkach' twarze znanych prostytutek.

Możesz podać przykłady?
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#53
rose napisał(a):ja wyczytałam że chcieli zrobic Matke Boską Europejską to by rozwiazało cały problem Uśmiech

ale ja mam swój typ patronem europy powinien zostac latajacy potwór spagetti, albo latjacy oscypek żeby było bardziej swojsko :mrgreen:
oscypek....toz zaraz słowacy oprotestują
Odpowiedz
#54
ale temat Język

FSM niezłe zebrał poparcie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości