To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MĘŻCZYŹNI/BADANIA/REDUKCJA KOSZTÓW
#1
Wiadomo powszechnie,że prawdziwi twardziele cechują się bardzo miękkimi móżdżkami i przeliczają się co do swojej twardości,nie licząc się z niektórymi przeciwnikami.Takimi przeciwnikami są chociażby choroby,dieta i styl życia.

Postanowiłem stworzyć ten wątek,aby to zmienić.Wielka Brytania wprowadziła ostatnio do ustawy o równouprawnieniu obowiązek dbania przez państwo o równą profilaktykę,leczenie,zdrowotność i długość życia mężczyzn i kobiet.Postanowiłem więc wysłać im na zmywak obywateli pasujących do tego schematu.

Sam zresztą skorzystałem na motywacji jaką chciałbym tutaj zaszczepić, którą nabyłem pod wpływem innego wątku. Kiedyś toczyłem w wątku założonym przez PiotraSceptyka na temat dyskryminacji przez służbę zdrowia dyskusję z twardogłowymi. Dzięki temu, że nie dałem się zakompleksionym niewolnikom zepchnąć w niej na margines,teraz żyję. Na moją decyzję o szybkim poddaniu się diagnozie dolegliwości,która zaowocowała wykryciem raka w pierwszym stadium,wpływ miała świadomość,że w ten sposób działającą dla obywateli służbę zdrowia wykorzystałaby kobieta.Teraz więc odwdzięczam się.

Niech ten wątek posłuży do:
1.Analizy męskich schorzeń pod względem statystyki zachorowań, statystyki zgonów, skuteczności terapii, sposobów jej podnoszenia, profilaktyki, itd.
2.Dostępności profilaktyki, metod leczenia, terapii i leków, kosztów, finansowania, refundowania, kolejek, jakości, zagrożeń, pomyłek, błędów, odszkodowań, rent, itd.
3.Dostępnej literatury.

Może uda nam się tu wypracować sposób na jak najlepsze wykorzystanie przez większość forumowiczów, którą stanowią chłopcy (no niech będzie mężczyźni :-P ) w wieku 15-25 lat, bezpłatnej (Duży uśmiech) służby zdrowia.
Mnie np. interesuje jak wykonać sobie badanie prostaty, nie wypadając dziwnie.Mam iść do lekarza rodzinnego (albo załatwić to przy okazji wizyty u niego) i powiedzieć,nic mi nie dolega (no ja mogę ściemnić,że mam obawy przed przerzutami) ale chciałbym na wszelki wypadek.Wiecie jacy są lekarze,postukają się w głowę,że w moim wieku im zawracam głowę.A to przecież jest nic nie kosztujące badanie.A co z tymi płatnymi.Dobrze byłoby wiedzieć,jak otrzymać je od państwa.Sam ostatnio uległem wypadkowi samochodowemu z dachowaniem i ściemniłem,że mnie głowa boli.Wywalczyłem rentgena i tomografię (której nie miałem robionej w związku z rakiem,co mnie martwiło,bo bardzo cenię sobie swój mózg).

I odnośnie punktu trzeciego mam już pytanie. Co sądzicie o książce "Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien" Kwaśniewskiej. Nie cierpię czerwonej mendy, ale dałbym jej zarobić, gdyby ta książka nie była szmirą typu zdanie Ala Gore-a na temat efektu cieplarnianego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości