To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypisanie się z lekcji religii
#61
Cytat:Ja miałem w klasie 39 osób. Nie opłacało im się dzielić klasy na mniejsze grupy, bo by jedna miała mniej niż 20. Tak więc woleli zostać przy tym. Klasa była w związku z tym trudna do opanowania...

Cytat:2) 39 - to istny rekord - jeszcze o tak licznej klasie nie słyszałam. U mnie było 24... na studiach w końcowej fazie 16, a w policealnej na technika 4! (nie silnia)

Fiasko, tylko Ci pozazdrościć! Ja też mam 39 osób w klasie i przyznaję, że czasami zachowujemy się jak wypuszczone luzem bydło. Dlatego nas podzielili na grupy po 19 i 20 osób, daje to szansę na odetchnięcie od tłumu.
Odpowiedz
#62
U mnie w klasie też elegancko po 24 osoby. Chyba tyle powinno być, prawda? Nie ma na to jakichś przepisów?
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#63
U mnie w miescie jest wyznaczona liczba uczniow na 32 osoby, a przynajmniej tyle 'miejsc' miala liczyc kazda klasa podczas rekrutacji. Efekt jest jednak taki, ze w lepszych szkolach poupychali do 34-35 osob, a w gorszych klasy licza ponizej 30.
I need no warrant for being, and no word of sanction upon my being.
I am the warrant and the sanction.
Odpowiedz
#64
Tu masz gotowy wniosek razem ze wszystkimi ustawami i artykułami na ten temat:

http://naga-klasa.com/topics44/wypisanie...-vt638.htm
Odpowiedz
#65
O kurwa. Szalejesz. Nie dość, że ostatni post 11.2009 to jeszcze Sex Forum Erotyczne.
Odpowiedz
#66
Przepraszam ze odgrzebuje taki stary temat, ale mam pytanie jeszcze jedno, na które nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi, a mianowicie, czy gdy już wypiszę się z lekcji religii(jestem pełnoletni) to musze przebywać na terenie szkoły? No bo z § 1. pkt.2. Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach (Dz.U. Nr 36, poz. 155, z późn. zm.) dosyc jasno wynika ze nie mam obowiązku uczęszczać na lekcje religi, ale mam być w szkole wtedy?
I więc tak, jeśli nie, to mogłby mi ktoś przytoczyć jakiś dokument na to?(Chce mieć całą pulę informacji zanim pójdę z pismem do dyrektora)
A jeśli tak, to co mam zrobić żeby być wtedy zwolniony? Wystarczy napisać drugie pismo, że biorę za siebie odpowiedzialność w czasie trwania lekcji religi? Bo troche to masło maślane, jeśli ktos jest niepelnoletni to piszą takie cos rodzice ze biora za niego odpowiedzialnosc, ale kiedy ja jestem pelnoletni, to czy to nie jest rozumiane samo przez się?
Odpowiedz
#67
Gawron napisał(a):Przepraszam ze odgrzebuje taki stary temat, ale mam pytanie jeszcze jedno, na które nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi, a mianowicie, czy gdy już wypiszę się z lekcji religii(jestem pełnoletni) to musze przebywać na terenie szkoły? No bo z § 1. pkt.2. Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach (Dz.U. Nr 36, poz. 155, z późn. zm.) dosyc jasno wynika ze nie mam obowiązku uczęszczać na lekcje religi, ale mam być w szkole wtedy?
I więc tak, jeśli nie, to mogłby mi ktoś przytoczyć jakiś dokument na to?(Chce mieć całą pulę informacji zanim pójdę z pismem do dyrektora)
A jeśli tak, to co mam zrobić żeby być wtedy zwolniony? Wystarczy napisać drugie pismo, że biorę za siebie odpowiedzialność w czasie trwania lekcji religi? Bo troche to masło maślane, jeśli ktos jest niepelnoletni to piszą takie cos rodzice ze biora za niego odpowiedzialnosc, ale kiedy ja jestem pelnoletni, to czy to nie jest rozumiane samo przez się?
§ 3
3. Nie są objęci nauką religii lub etyki uczniowie, którzy wedle oświadczenia rodziców lub ich samych (§ 1 ust. 1) pobierają naukę religii poza systemem oświaty lub świadomie rezygnują. W miarę potrzeby należy im zapewnić opiekę lub zajęcia wychowawcze.

Ergo nie musisz, a możesz, jeśli tego zechcesz, mieć zapewnioną opiekę lub zajęcia wychowawcze.

Pamiętaj, że jeśli jesteś pełnoletni nikt cię nie może zmusić do chodzenia na jakiekolwiek lekcje Oczko
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości