To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypisanie się z lekcji religii
#1
Wie ktoś, co należy zrobić, żeby wypisać się z lekcji religii? Może przykładowy wzór zwolnienia?
Odpowiedz
#2
Teoretycznie powinno zapisywać się, a nie wypisywać z religii, no ale wiadomo jak w praktyce jest...
Myślę, że jak pogadasz z wychowawczynią to powinna powiedzieć Ci co zrobić.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#3
Wierz mi, lepiej mi tego nie robić. Poza tym mam wychowawcę.
Odpowiedz
#4
W sekretariacie wydają papierek zwalniający z religii. Jeśli jesteś pełnoletni możesz wypełnić go sam.
Odpowiedz
#5
Cytat:Wierz mi, lepiej mi tego nie robić.

A to czemu?

Cytat:Poza tym mam wychowawcę.

Uhh... Jakoś tak odruchowo przyjąłem, że to kobieta. Adam by się obruszył Duży uśmiech.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#6
No, nie wiem, to jest mój nowy wychowawca Oczko Poprzednich czterech zwiało, z czego dane nam było poznać dwóch. Ale poprzednia wychowawczyni nie lubila niechrześcijan. Wolałbym to zresztą załatwić bez udzialu wychowawcy.

Cytat:W sekretariacie wydają papierek zwalniający z religii. Jeśli jesteś pełnoletni możesz wypełnić go sam.
Popytam.
Odpowiedz
#7
forge napisał(a):Wolałbym to zresztą załatwić bez udzialu wychowawcy.

Akurat wychowawca nie musi w tym procederze brać najmniejszego udziału Uśmiech.
Odpowiedz
#8
Wiesz, ja jak zawsze mam jakiś problem w szkole to idę do wychowawczyni, więc z tego przyzwyczajenia moja porada Uśmiech.
Więc pozostaje pójść Ci do sekretariatu :p.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#9
Kolejne pytanko - mam taką kartkę, pisze
Imię i nazwisko:..........
Klasa:............
Ja niżej podpisany, oświadczam, że nie będę uczęszczał na lekcje religii w roku...........
Podpis:


A co z osobami niepełnoletnimi? One też mogą podpisać i oddać, czy trzeba innej wersji podania? Taką dostałem w sekretariacie, ale panie sekretarki były nieco zagubione w tym temacie, więc nie wiem Język Spytam jutro, ale: co sądzicie na ten temat?
Odpowiedz
#10
Podpisuje rodzic w przypadku osób niepełnoletnich. To powinno szkole wystarczyć.
[SIZE="1"]PRZYSIĘGAM NA SWOJE ŻYCIE I SWOJĄ MIŁOŚĆ DO NIEGO, ŻE NIGDY NIE BĘDĘ ŻYŁA DLA INNEGO CZŁOWIEKA ANI PROSIŁA GO, BY ŻYŁ DLA MNIE[/SIZE]
Odpowiedz
#11
U nas zawsze rodzic wpisywał deklarację na zebraniu. Oczywiście, że nie trzymali się procedur i zbierali deklaracje negatywne kiedy powinni pozytywne. I co najlepsze co roku trzeba było je odnawiać Duży uśmiech W 3 klasie dumnie zrobiłem adnotację sam :] Trochę się przy tym pokłóciłem, bo chciałem być formalistą i zacząłem tłumaczyć, że to oni [cała klasa] powinni składać deklaracje a nie ja. Usilnie odmawiałem zapisania się na religię, aż Pani wych. subtelnie mi wytłumaczyła, że formalnie już jestem na nią zapisany Szczęśliwy Nielegalnie rzecz jasna, ale zanim napluł bym sobie krwi z kuratorium i zjebał sobie opinię w szkole wolałem napisać parę słów jak Pani wych. dyktowała i mieć święty spokój. Co nie zmienia mojej irytacji Język
Odpowiedz
#12
U mnie jest tak samo, do informacji o tym że dziecko nie chodzi na religię musiałam napisać oświadczenie że za czas trwania religii biorę na siebie odpowiedzialnosć za dziecko. A etyki nie zorganizują :evil:
Odpowiedz
#13
Dossssssyć!
temat był wałkowany 12813 razy
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#14
To daj linki do tych wałowatych dyskusji.
Odpowiedz
#15
http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...ght=lekcja dyskusja długa jak wąż boa


http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...ght=lekcja

Dwa


http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...ght=lekcja

trzy

Przypuszczam że w każdym temacie przewinął się wątek wypisania się z lekcji religii
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#16
Phillrond napisał(a):Dossssssyć!
temat był wałkowany 12813 razy

To może przenieś ten wątek do któregoś z tamtych... jak ktos ma coś nowego do dodania to dlaczego nie kontynuować dyskusji.
Odpowiedz
#17
Oj, ale tu masz konkretnie poradnik "Jak się zwolnić", nie trzeba się przekopywać przez setki stron. Niech będzie oddzielnie.
Odpowiedz
#18
Jak?
Rodzic niepełnoletniego pisze:
"Proszę zwolnić mojego/moją syna/córkę ... .... z uczęszczania na lekcje religii.

podpis"

A pełnoletni pisze coś w ten deseń tylko sam.
Wielkie mi mecyje.

Zanieś do dyrekcji jak sie boisz wychowawcy, ale i tak on to musi zalatwic z tego co wiem


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#19
Napisz jeszcze w jakim roku szkolnym, bo ja musiałem w tym roku zanieść nowe bo uznali że poprzednie było na jeden rokDuży uśmiech

Odpowiedz
#20
A, to też może być, ale niekoniecznie Duży uśmiech


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości