To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bajki kreskówki
#21
FlauFly napisał(a):Jednak się okazało, że to tylko DB, a nie DBZ.

Spokojnie. Jak im się zwróci pierwszy to wydziergają kolejne. Wolałbym żeby to było DBZ, ale dla kogoś kto nie zna tej bajki... [w co wątpię].
Odpowiedz
#22
Cienko. DBZ był ciekawszy pod względem akcji od DB
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#23
na plakatach wszedzie jest dbz Język (patrzcie kolo piccolo Duży uśmiech mrrrrrr)
I am virgin
I'm a whore
Giving nothing
The taker
The maker of war
Odpowiedz
#24
The Simpsons, South Park - rewelacyjne kreskówki Uśmiech
Z klasyki: Królik Bugs i Spółka, Scooby-Doo, Flinstonowie, Jetsonowie, Tom & Jerry
Z anime: Ghost in the Shell
GG 763835 - jak ktoś chce zagadnąć

Byłby to najwspanialszy ze wszystkich możliwych światów, gdyby nie było na nim religii. John Adams (1735-1826)
Odpowiedz
#25
Struś pędziwiatr

czasem troche przesadzone, ale... luźniejsza kreskówka...

http://patrz.pl/filmy/strus-i-kojot-road...zip-hooray

.
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
#26
http://pl.youtube.com/watch?v=27I-g1CC0P...re=related

remember ju??

Odpowiedz
#27
Jako, że moja 9-letnia latorośl nie wyobraża sobie miesiąca bez przypomnienia " Ruchomego zamku hauru " wymiennie z http://spirited.away.filmweb.pl/ !

Scooby Doo znam niestety wszystkie na pamięć - choć staram się by możliwie mało katowała bajki oglądadła !
kumpel TORA NAAGI - aktualnie w trakcie lotu nad kukułczym gniazdem w towarzystwie Yossariana !!!
Odpowiedz
#28
O, widzę, że w polskich domach ogląda się produkcje ze stajni Ghibli Oczko. Bardzo raduje mnie to Oczko.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#29
- ... dobrze, a to zwierzątko znasz? - pytam 4-letniej córci pokazując zwierzaczki na danonkowych magnesach
- To jest dlomadel.
- Tak, czyli wiel... - zachęcam do kontynuowania
- To nie jest wielbłąd! To dlomadel, bo ma jeden galb!
- Rozumiem, to teraz co mamy na tym obrazku? - pokazując magnes z dzikiem
- yyy... to chyba guziec... Tak, to jest guziec. - zmienia ton na zdecydowany
- aaa... guziec powiadasz - zastanawiam się, czy moje dziecko znowu wymyśla słowa po ajsku - A skąd wiesz?
- Mama Milabel jak idła (szła) na spacel, to mi powiedziała
- To Ty masz jeszcze jedną mamę? - podpuszczam
- No co Ty, przecieź ona jest z kleskówki
Sprawdzam w slowniku... GUZIEC AFRYKAŃSKI - ssak parzystokopytny z rodziny świniowatych...

Nie wiem czy bardziej jestem z niej dumna, czy bardziej mi wstyd, że lepiej zna afrykańskie niż europejskie zwierzęta.

Poza tym z całej ramówki mini mini znam wszystkie bajki (muszę kontrolować co dziecko ogląda Oczko ), ale cieszę się, że jest fanką moich ukochanych z dzieciństwa, jeszcze czechosłowackich bohaterów, np.: Krecika, Rumcajsa. Uśmiech
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia." - Jonathan Carroll
Odpowiedz
#30
Nie słyszałaś nigdy o guźcu?
Odpowiedz
#31
Björn napisał(a):Nie słyszałaś nigdy o guźcu?

Jasne, że słyszłałam ... chciałam tylko ... ten tego ... yyy ... sprawdzić do której strony w encyklopedii doszła :p
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia." - Jonathan Carroll
Odpowiedz
#32
Nie rozumiem?

Podobno w bajce usłyszała...

ps. Wychodzę na debila, to musi śmiesznie wyglądać...
Odpowiedz
#33
Björn napisał(a):Nie rozumiem?

Podobno w bajce usłyszała...

ps. Wychodzę na debila, to musi śmiesznie wyglądać...

No w bajce, w bajce... powiedziała pogrążona we wstydzie, przyłapana na niewiedzy i nieudolnym krętactwie Oczko

ps. kto zna guźca nie może być debilem Uśmiech
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia." - Jonathan Carroll
Odpowiedz
#34
Poza tym z całej ramówki mini mini znam wszystkie bajki (muszę kontrolować co dziecko ogląda Oczko ), ale cieszę się, że jest fanką moich ukochanych z dzieciństwa, jeszcze czechosłowackich bohaterów, np.: Krecika, Rumcajsa. Uśmiech[/quote]

Ano, ano ...
Z tym, że Żwirek i Muchomorek też Ją powala - właśnie tak od 4 roku !

I mała historyja a propos ... cosik się zacięło vel przestawiło w DVD i głos małolaty " ... tata, zrób coś oni nie mówią po wrocławiańsku ... " !
kumpel TORA NAAGI - aktualnie w trakcie lotu nad kukułczym gniazdem w towarzystwie Yossariana !!!
Odpowiedz
#35
Björn napisał(a):Spokojnie. Jak im się zwróci pierwszy to wydziergają kolejne. Wolałbym żeby to było DBZ, ale dla kogoś kto nie zna tej bajki... [w co wątpię].

Z tego co wyniuchalem na necie, to nie bedzie nawet DB. Tylko jakas bardzo luzna interpretacje dziela Toriyamy. Goku bedzie dorosly, Mai - znana z bajki jako prawa reka Pilafa w filmie bedzie podobna do niej tylko z imienia a o Pilafie najprawdopodobniej wogole nie uslyszymy. Nie bedzie wogole Kuririna (Krillin'a). A Piccolo ktorego wkleila Eris bedzie wygladal zupelnie inaczej, na trailerze i paru fotosach widac ze bedzie zupelnie inny - szary, bez czulek i odstajacych uszu - przypominajacy wampira. To co wkleila Eris to przerobka jakiegos fana. O takich postaciach jak Oolong czy Puar tez mozemy zapomniec.
Reasumujac film DB bedzie profanacja najwyzszej swietosci z mojego dziecinstwa :/
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#36
uuu...
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#37
Jeszcze mi się przypomniało:
-No to przeżegnaj się ładnie po dobranocce i idziemy spać - prosi babcia
-No dobla, ale po swojemu
-A jak jest po Twojemu?
- W imię mamusi i Nadiusi i duśka Kapsielka (Kacperka) amen Duży uśmiech
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia." - Jonathan Carroll
Odpowiedz
#38
Kto ją tego nauczył? Pewnie mamusia-ateistka :-D
Odpowiedz
#39
a ja Shreka nie lubięUśmiech simpsonowie są fajni i kot filemon:mrgreen:
Odpowiedz
#40
folia napisał(a):Jeszcze mi się przypomniało:
-No to przeżegnaj się ładnie po dobranocce i idziemy spać - prosi babcia
-No dobla, ale po swojemu
-A jak jest po Twojemu?
- W imię mamusi i Nadiusi i duśka Kapsielka (Kacperka) amen

Chodzi o tą Nadię?
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/219-...ia/rec/216

Jeśli tak, to nawet nie wiesz jak się cieszę, że najmłodsze polskie pokolenie wychowuje się na takich bajkach Duży uśmiech.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości