Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
pilaster napisał(a): Czyli zarobki kierowcy autobusu nie są analogiczne do zarobków hydraulika?
Nie mam pojęcia, co to w ogóle znaczy. Wiem co to znaczy, jeśli dwa procesy mają analogie. Ale dwie liczby?
Cytat:Zatem jeżeli się to zmieni, to wówczas zefciu będzie mógł taką hipotezę postawić.
Ale już się przecież zmieniło. W dawnej publicystyce pilastra środowiska narodowe to bardziej pisowski PiS, na który głosowania pilaster w ogóle nie rozważał. Obecnie znajduje się na drugim miejscu. Wystarczy, że POKO zrobi coś, co się pilastrowi nie spodoba (jakaś progejowska inicjatywa) i będzie można już uzasadnić skok na miejsce 1.

Teraz będzie wyznanie personalne. Jeśli np. cobras obserwując upadek pilastra pewnie będzie odczuwał Schadenfreude, to ja się szczerze smucę tą woltą. Jesteś dla mnie pilastrze osobą ważną(no homo), gdyż to właśnie dzięki Tobie (m. in.) uniknąłem lotu w korwinistyczną króliczą norę, który mógł się dla mnie skończyć popieraniem Konfy obecnie (w sumie dobrze wpisuję się w jej target, bo praca dla zagranicznej korporacji to jak zakotowe życie w piwnicy).
If a glyphward fails, you can blame it on the will of the Almighty. If your father fails, then it’s his fault.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta - przez zefciu - 03.12.2019, 11:45

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości