Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
ZaKotem napisał(a):
pilaster napisał(a): A ujawnianie danych powoda jest niedozwolone?

Ujawnienie danych osobowych jakiejkolwiek osoby, która sobie tego nie życzy, jest niedozwolone. Pierwszy raz pilaster słyszy o prawie ochrony danych osobowych?

Czyli sąd wysyłajac pozew w którym te dane są zawarte złamał prawo o ochronie danych osobowych?

W sensie ustawy dane osobowe to są takie dane, które umożliwiają jednoznaczną identyfikację danej osoby. Np numer PESEL, albo NIP. Czy michalkiewicz ujawnił takie dane?

zefciu napisał(a): W dawnej publicystyce pilastra środowiska narodowe to bardziej pisowski PiS, na który głosowania pilaster w ogóle nie rozważał. Obecnie znajduje się na drugim miejscu.

Na drugim miejscu znajduje się Konfa, czyli środowiska korwinowskie. Zawsze (co najmniej od kilkunastu lat) były na drugim


Cytat:Wystarczy, że POKO zrobi coś, co się pilastrowi nie spodoba (jakaś progejowska inicjatywa) i będzie można już uzasadnić skok na miejsce 1.

Progejowskie inicjatywy mogą się pilastrowi nie podobać, ale nie ważą one na ocenie ugrupowań politycznych, bo pilaster uważa te kwestie za nieistotne. Co innego, gdyby np PO poparło zakaz robienia zakupów w niedzielę czy zakaz zakupu ziemi przez Polaków, wprowadzenia 100% podatku spadkowego, a Konfa przeciwnie. Wtedy kolejność mogłaby ulec zmianie.

Ale jakoś pilaster się takich posunięć ze strony POKO nie spodziewa. Cwaniak

Natomiast co do Konfy takiej pewności jakoś nie ma. Smutny
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta - przez pilaster - 03.12.2019, 11:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości