Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
bert04 napisał(a):
pilaster napisał(a): A w jakim stopniu rzeczone imię i nazwisko są unikatowe? Tylko na fejsie są cztery kobiety o tych personaliach, a przecież pewnie są i poza fejsem.

A ile z nich ma 26 lat?

Michalkiewicz podał ile ma lat?


Cytat:
Cytat:Poza tym w wyroku są wymienione i inne osoby. Sędzia i protokolant. I co? Zamierzają one również zaskarżyć Michalkiewicza o ochronę danych osobowych?

Być może to będzie zaskarżone z osobnego paragrafu, o ile rozprawa sądowa była prowadzona z wyłączeniem jawności.

A być może nie będzie. Ani berta, ani nikogo innego z tych, którzy tak entuzjastycznie przyłączyli się do linczu na Michalkiewiczu nie zastanawia jeden prosty fakt. Dlaczego Michalkiewicz tak eskaluje? Dlaczego nie tylko opublikował wyrok, ale jeszcze opowiada o nim ze szczegółami w mediach? Czyżby nie miał żadnego prawnika w otoczeniu? Nie bał się konsekwencji? Do czego dąży i co planuje?


Cytat:
Cytat:Nie ma podanego adresu kancelarii adwokackiej.

Jest. Pod koniec punktu 1, adres do wysłania przeprosin. Wyrok to dwie kartki A4, dużym pismem, szerokie odstępy, trudno przeoczyć.

Faktycznie jest. Nie zauważył pilaster. Smutny

No ale jest to adres kancelarii adwokackiej, nie adres powódki. BTW jest zatem kolejne opublikowane nazwisko - adwokata i to tym razem bez żadnych wątpliwości będące danymi osobowymi. I co? Czy papuga też ściga Michalkiewicza o ujawnienie danych? Czyżby był taki głupi i nie chciał kasy, która sama wchodzi mu w ręce?
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta - przez pilaster - 04.12.2019, 08:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości