Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
Krak napisał(a): Informacja wysoce wątpliwa biorąc pod uwagę, że obydwaj panowie to koledzy z tej samej redakcji więc co ma pilaster robić jak nie bronić kolegi? I co zresztą uskutecznia przy okazji niezmiennie podziwając swojego kamrata i jego zmysł biznesowy. Równie dobrze mogło być tak, że psychofani przychodzili pogratulować panu Stanisławowi, a Marcin sobie po prostu zmyśla.

Michalkiewicz na targach książki


Cytat:Od czasu jego skandalicznej wypowiedzi spotkania z publicystą oprotestowują obrońcy Katarzyny. Tak było w przypadku Targów Książki Historycznej w Warszawie, na których pojawił się Michalkiewicz.

Cytat:Widać na nich protestujących, którzy głośno mówią o ukaraniu Michalkiewicza przez sąd i obrażeniu Katarzyny. Na to reaguje ochrona oraz zwolennicy publicysty. Słychać wyzwiska, ktoś stwierdza, że jeden z protestujących mężczyzn jest "debilem". Ochroniarz wyrywa trzymaną przez niego kartkę.

Na nagraniach widać także, jak protestujący są wypraszani z terenu targów i wychodzą na zewnątrz. Tam dochodzi do rękoczynów.

Nie tylko nekaja i stalkują, ale jeszcze się tym chwalą. Cwaniak


Cytat:A przed chwilą było o ochronie danych osobowych. Nie ujawniamy danych osobowych, to jest zabronione, nawet wtedy, gdy posiadacz danych w innych okolicznościach sam je ujawnia - ZaKotem


Zakotem to dziwi? Wszak dla tego towarzystwa prawo istnieje po to, aby nim nękać wrogów ludu, w żadnym razie po to, żeby się samemu do niego stosować.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta - przez pilaster - 04.12.2019, 12:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości