Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
kmat napisał(a): Od złej strony pilaster patrzy. Albowiem cóż to jest Michalkiewicz? Michalkiewicz to jeden ze złych duchów środowiska okołokorwinowskiego, które utrzymują je w stanie oszołomsko-psychiatrycznym i blokują ewolucję w stronę nowej, lepszej PO. Po prostu skompromitowanie i przeczołganie Michalkiewicza  jak najbardziej w interesie pilastra leży.

Poniekąd. Jednak w tym przypadku nie idzie przeczołgać Michalkiewicza, bo pilaster jest przekonany, że Michalkiewicz wyjdzie z tego starcia wzmocniony. Politycznie, wizerunkowo, a zapewne nawet finansowo. A to już w interesie pilastra bynajmniej nie leży. A jak jeszcze oficjalnie oskarżą go o ujawnianie danych osobowych, no to już bedzie zupełna katastrofa Smutny
Cytat:Możliwe, że Katarzyna jest marionetką i ktoś za nią stoi. Ale interesy tego kogoś i pilastra są dużo bardziej zbieżne niż interesy pilastra i Michalkiewicza..

No cóż. Interesy tego kogoś nietrudno zidentyfikować, bo ten scenariusz był już na świecie wielokrotnie ćwiczony. Chodzi o zbudowanie "przemysłu pedofilskiego" i masowe wyłudzanie "odszkodowań". Aby to zastartowało, pierwsze przypadki muszą być oczywiście jak najbardziej prawdziwie i do tego jest im potrzebna "Katarzyna" - autentyczna ofiara, która łatwo daje się zwodzic, manipulować i sobą kierować (no, bez tego nie zostałaby przecież ofiarą). Jak już uda sie za pierwszym, drugim, trzecim razem, to potem już następne przypadki nie muszą byc już autentyczne i "Katarzyna" potrzebna już do niczego nie będzie.

Ciekaw pilaster jest, co wtedy będą twierdzić ci wszyscy, którzy dzisiaj ochoczo się do linczu i nagonki przyłączyli.

Albo wtedy, kiedy pod sztandarem "Katarzyny" wygrają te wszystkie procesy, obecne i przyszłe (jest jeszcze wielu forsiastych frajerów do oskubania, np własciciele hoteli w których rzeczona zatrzymywała się z Romanem B - mogli zawiadomić policję a nie zawiadomili) i odpalą jej  wielomilionową działkę z tego. Jako pierwszy, wzorcowy przypadek, zapewne będzie mogła liczyć ze strony fundacji, adwokatów i opłat manipulacyjnych na hojny rabat, i że tych pieniędzy "Katarzyna" nie roztrwoni, nie zmarnotrawi i nie przeputa, a np zainwestuje w gospodarstwo agroturystyczne, albo stadninę koni.

I oto z więzienia wychodzi Roman B. I pierwsze co robi, to idzie do majętnej teraz "Katarzyny" i wystawia jej, że oczywiście, skrzywdził, słusznie siedział, ale przecież to z miłości, bo zawsze ją kochał i nadal kocha, zrozumiał błędy i przejrzał na oczy, etc i teraz niczego nie pragnie jak się z nią ...ożenić. I tym samym zostać współwłascicielem owego zebranego z odszkodowań majątku.

I co? W końcu raz już ja omotał i uwiódł, to może i drugi raz...  Cwaniak

Gdyby ewentualne odszkodowanie było zasądzane od rzeczywistych sprawców, to takiego ryzyka by nie było. Smutny

zefciu napisał(a): Najpierw było, że pedofil nie został nawet oskarżony; jak się okazało, że został, to było, że nie został skazany; jak się okazało, że został, to że Kasia nie dostała odszkodowania.

Nie dostała odszkodowania od sprawcy. Ba, nawet nie wystąpiła o nie (tzn oczywiście nie ona sama, tylko owe opłaty manipulacyjne). No bo i jakie pieniądze da się realnie wycisnąć z takiego gołodupca?

No proszę:Cytat:Wie pan, ja jestem zwolennikiem wolności słowa, w związku z tym nie gniewam się na takie rzeczytak Michalkiewicz komentuje wyzywanie go m.in. od „kryminalistów”, co miało miejsce na Targach Książki Historycznej.Cytat:Nie będę nikogo pozywał przed niezawisły sąd


I już antymichalkiewiczowscy pieniacze wyszli na ...pieniaczy. Cwaniak
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta - przez pilaster - 05.12.2019, 08:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości