Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
ZaKotem napisał(a): No ale zdecydowana większość aktów pedofilskich to nie jest "klasyczny gwałt" i odbywa się to tak właśnie, bez użycia przemocy fizycznej, za to z użyciem szantaży i, a owszem, nagród materialnych.

Generalnie jest to "wykorzystanie pozycji", bo w ogóle wszelkie relacje dorosły-dziecko są skrajnie asymetryczne i dlatego to na dorosłych spoczywa (prawie) całkowita odpowiedzialność za ich przebieg i skutki.

Być może Roman B poczatkowo nie myślał nawet o seksie z "Katarzyną", (jego ostentacyjne zachowanie w poczatkowej fazie może o tym świadczyć), ba być może sama "Katarzyna" chciała żeby ją zabrał z domu i sama nawet zainicjowała współżycie (to dlatego "nikt nic nie zauważył"). W niczym nie zmienia to faktu że winny tego jest Roman B.

byczydzien napisał(a):
Cytat:Jeżeli do hotelu przyjeżdża dorosły facet z 12 latką, to oczywiście odruchowo obsługa zakłada, że to ojciec z córką. Ale kiedy ten facet jest księdzem, no to litości... [Obrazek: shy.gif] Przecież "wszyscy wiedzą[Obrazek: sad.gif] Gdyby była mowa o wydarzeniach sprzed 50, no niechby nawet 40 lat... Ale to się działo już w XXI wieku!


nie zna pilaster księzy, którzy sobie normalnie "po cywilnemu" chodzą poza "godzinami pracy"?

I tak w koloratkach chodzą?
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta - przez pilaster - 06.12.2019, 13:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości